2019-11-21   06:46:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

20_S
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
877  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  29.82   
1030  Takala Theo  2007  VÄSBY SS  AC5907  25 m  32.73  EFT 
965  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  33.48   
1032  Rosén Colin  2008  VÄSBY SS  AB7108  25 m  33.67  EFT 
940  Källström Alexander  2006  SS04  AV1706  25 m  34.97   
1033  Svensson Erik  2007  VÄSBY SS  AH5507  25 m  36.04  EFT 
978  Bjällås Filip  2007  UPPLANDS-B  AA7107  25 m  36.26   
712  Mickelsson Axel  2006  TUREBERG  AC4506  25 m  37.02   
981  Svensson Axel  2006  UPPLANDS-B  AG1306  25 m  37.41   
10  959  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  37.82   
11  736  Körberg Ted  2008  TUREBERG  AG5508  25 m  37.89   
12  831  Levander Gustav  2008  VÄSBY SS  AE9908  25 m  37.95   
13  837  Martin Oliver  2008  VÄSBY SS  AI3908  25 m  38.08   
14  933  Johansson Viggo  2008  SS04  AH6508  25 m  38.29   
15  660  Asp Almström Pontus  2008  SK ENA  AD1908  25 m  38.46   
16  891  Eriksson Adrian  2008  ÖSMO SS  AG3508  25 m  38.59   
17  884  Liljestedt Emanuel  2008  ÖSMO SS  AD6108  25 m  38.82   
18  716  Wu Daniel  2007  TUREBERG  AC7307  25 m  39.19   
19  872  Brännbäck Alexander  2008  VÄSBY SS  AN9508  25 m  39.67   
20  937  Larsson Melker  2008  SS04  AK3508  25 m  39.69   
21  942  Shatkus Oscar  2007  SS04  AS0107  25 m  39.72   
22  943  Chiu Jonas  2007  SS04  AR9907  25 m  39.75   
23  687  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  39.88   
24  652  Martinez Molina Anton  2008  BÅLSTA SK  AD2708  25 m  39.96   
25  979  Sjögren Albert  2007  UPPLANDS-B  AA8107  25 m  40.53   
26  667  Alvén Lukas  2007  GUSTAVSBER  AI5307  25 m  40.63   
27  668  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  40.65   
28  741  Renvall Henrik  2008  TUREBERG  AG2908  25 m  42.21   
29  1008  Johansson Melvin  2007  UPPLANDS-B  AE8307  25 m  42.57  EFT 
30  747  Österlund Sebastian  2008  TUREBERG  AI1308  25 m  43.83   
31  749  Björklund Stefan  2008  TUREBERG  AJ3508  25 m  44.87   
32  740  Westas Olof  2007  TUREBERG  AL3907  25 m  47.02   
33  860  Bergfeldt Elias  2007  VÄSBY SS  AS3307  25 m  47.47   
34  1009  Johansson Morits  2008  UPPLANDS-B  AB1708  25 m  47.48  EFT 
35  1019  Flender Wilhelm  2006  UPPLANDS-B  AH4106  25 m  47.74  EFT 
36  849  Isaksson Linus  2007  VÄSBY SS  AR9307  25 m  48.78   
37  840  Kaas Olle  2007  VÄSBY SS  AN4907  25 m  48.91   
38  887  Von Gyllenpalm Jayzon  2008  ÖSMO SS  AD7108  25 m  49.27   
39  1023  Zhao Yu  2007  UPPLANDS-B  AI1107  25 m  49.80  EFT 
40  1022  Zhao Jin  2007  UPPLANDS-B  AI2107  25 m  51.49  EFT 
41  847  Nybling Gustav  2008  VÄSBY SS  AK6508  25 m  52.21   
42  903  Andrée Marcus  2008  ÖSMO SS  AN1708  25 m  52.62   
43  838  Sjöberg Liam  2006  VÄSBY SS  AU4106  25 m  52.96   
44  742  Regnander Max  2006  TUREBERG  AS3706  25 m  53.29   
45  867  Aretass Konstantinos  2008  VÄSBY SS  AN9308  25 m  54.44   
46  852  Restaino Edgar  2007  VÄSBY SS  AR9507  25 m  55.17   
47  991  Palamarciuc Vlad  2008  UPPLANDS-B  AH5708  25 m  59.04   
48  707  Liu Neo  2007  TUREBERG    25 m     
49  708  Hultberg Alexander  2008  TUREBERG    25 m     
50  753  Skalmstad Viktor  2007  TUREBERG  AR5707  25 m     
51  810  Johnsson Anton  2008  VÄSBY SS    25 m     
52  817  Bihura Yannis  2008  VÄSBY SS    25 m     
53  904  Zaripov Renat  2007  ÖSMO SS  AT2307  25 m     
54  1018  Vide William  2008  UPPLANDS-B  AA5308  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 mars 2019 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  10:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner