2019-11-17   16:20:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

7_S
Gren 7, 25m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
962  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  19.32   
828  Lindgren Edith  2009  VÄSBY SS  AC5209  25 m  19.43   
934  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  19.67   
843  Liljequist Tilde  2009  VÄSBY SS  AI2809  25 m  20.16   
827  Ekström Freija  2009  VÄSBY SS  AC4209  25 m  20.21   
682  Åberg Johanna  2009  NORRTÄLJE  AO8809  25 m  20.59   
841  Alphjärta Emilia  2010  VÄSBY SS  AC5810  25 m  20.90   
995  Kang Olivia  2009  UPPLANDS-B  AI8809  25 m  21.44   
833  Malmström Moa  2009  VÄSBY SS  AF9209  25 m  21.63   
10  656  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  22.10   
11  889  Månsson Ebba  2009  ÖSMO SS  AD5209  25 m  22.94   
12  848  Antoniou Nefeli  2010  VÄSBY SS  AE5610  25 m  23.09   
13  850  Fleck Stina  2010  VÄSBY SS  AF1410  25 m  23.12   
14  854  Renholm Ida  2010  VÄSBY SS  AF1610  25 m  23.97   
15  1024  Cypriansen Noelia  2009  UPPLANDS-B  AG7409  25 m  24.53  EFT 
16  856  Eklund Cehline  2011  VÄSBY SS  AB5211  25 m  25.16   
17  888  Holmström Hanna  2009  ÖSMO SS  AD4209  25 m  25.22   
18  855  Johansson Ella  2010  VÄSBY SS  AF1810  25 m  25.45   
19  894  Glavas Linnea  2011  ÖSMO SS  AA6411  25 m  25.48   
20  694  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  25.51   
21  893  Björklund Minou  2010  ÖSMO SS  AC1810  25 m  27.23   
22  1041  Hammarwall Axner Agnes  2010  ÖSMO SS  AC0810  25 m  27.26  EFT 
23  858  Möllerberg Niska Wilma  2010  VÄSBY SS  AF2010  25 m  27.98   
24  897  Rosborg Emilia  2011  ÖSMO SS  AA7411  25 m  29.71   
25  705  Alkas Alias Katarina  2010  SPÅRVÄGEN  AC4610  25 m  30.82   
26  1005  Haglund Lina  2010  UPPLANDS-B  AF7010  25 m  35.73   
27  1001  Jernroos Miranda  2011  UPPLANDS-B  AB9011  25 m  37.69   
28  996  Björkman Nova  2011  UPPLANDS-B  AA8611  25 m  41.70   
29  1004  Nordlander Alice  2012  UPPLANDS-B  AA8812  25 m  46.33   
30  992  Wijkander Filippa  2010  UPPLANDS-B  AB9410  25 m  1:03.50   
31  670  Jensen Victoria  2009  GUSTAVSBER  AM7009  25 m     
32  683  Olsson Minna  2010  SALTSJÖB    25 m     
33  699  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
34  701  Hilbers Larsen Liv  2009  SALTSJÖB  AN4209  25 m     
35  702  Hilbers Larsen Lydia  2009  SALTSJÖB  AN4409  25 m     
36  703  Hilbers Larsen Lilly  2009  SALTSJÖB  AP2609  25 m     
37  710  Ek Wilma  2010  TUREBERG    25 m     
38  738  Melin Alicia  2009  TUREBERG  AE4409  25 m     
39  746  Dinnesen Edith  2009  TUREBERG  AF6409  25 m     
40  748  Van Der Wijngaart Taika  2009  TUREBERG  AH1809  25 m     
41  754  Östberg Alva  2010  TUREBERG  AE6010  25 m     
42  758  Melin Linnea  2011  TUREBERG  AC4011  25 m     
43  806  Braun Alexandra  2009  VÄSBY SS    25 m     
44  807  Jardelid Frida  2009  VÄSBY SS    25 m     
45  808  Eklund Alicia  2010  VÄSBY SS    25 m     
46  809  Kaas Alva  2009  VÄSBY SS    25 m     
47  812  Andersson Ebba  2009  VÄSBY SS    25 m     
48  814  Kalles Lea  2009  VÄSBY SS    25 m     
49  815  Nikouei Nora  2009  VÄSBY SS    25 m     
50  818  Jacobsen Frida  2009  VÄSBY SS    25 m     
51  859  Almayahi Lina  2011  VÄSBY SS  AB5411  25 m     
52  862  Smeds Elin  2009  VÄSBY SS  AN3009  25 m     
53  866  Falk Julienne  2011  VÄSBY SS  AC0611  25 m     
54  869  Falk Nathalie  2011  VÄSBY SS  AC0811  25 m     
55  871  Larsson Emma  2009  VÄSBY SS  AN9809  25 m     
56  895  Moback Molly  2009  ÖSMO SS  AI9609  25 m     
57  898  Wigren Nadia  2009  ÖSMO SS  AI0809  25 m     
58  916  Backlund Signe  2009  SS04    25 m     
59  936  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m     
60  944  Gyllbäck Lovisa  2009  SS04  AM7209  25 m     
61  951  Silverbratt Lovisa  2009  DANDERYD    25 m     
62  952  Dijkstra Julia  2009  DANDERYD    25 m     
63  953  Roos Signe  2009  DANDERYD    25 m     
64  974  From Alice  2011  UPPLANDS-B    25 m     
65  1013  Ågren Filippa  2010  UPPLANDS-B    25 m    EFT 
66  1016  Backlund Ellie  2012  UPPLANDS-B    25 m    EFT 
67  1017  Porsemyr Emelie  2013  UPPLANDS-B    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 mars 2019 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  11:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner