2019-09-17   12:35:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma SuperChallenge Pieksämäki 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 19
Lähtölista 
 
  Kilpailu  SuperChallenge Pieksämäki 2019    Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Pieksämäki    Tulostusaika  11:15   
  Järjestäjä  Pieksän Kuutit         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  09 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 19, 100m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Sponsori: Urheilu-Tenhunen 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 52.28 2008-12-11 
 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Pihla Tähkäpää  2010  10A024  JoUS    25m     
Silja Soininen  2009  09A148  JoUS    25m  1:42.16  1:42.16 
Aino Romppanen  2009  09A176  JoUS    25m     
Liisi Valin  2004  04B324  SUS    25m     
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Essi Kaattari  2005  05B037  KeuTo    50m  1:39.67  1:37.67 
Arina Bogdanova  2008  08A147  JoUS    50m  1:32.68  1:30.68 
Lotta Ollikainen  2006  06A599  MiUS    25m  1:30.05  1:30.05 
Aino Karvinen  2008  08A291  JoUS    25m  1:30.08  1:30.08 
Selma Kipponen  2008  08A425  KeuTo    25m  1:35.08  1:35.08 
Pinjasisko Isoaho  2009  09A117  VaajUS    50m  1:43.16  1:41.16 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella Määttä  2008  08A168  JoUS    25m  1:28.44  1:28.44 
Iita Pitkänen  2006  06A934  MiUS    25m  1:24.70  1:24.70 
Vilma Saarelainen  2006  06A916  MiUS    25m  1:22.39  1:22.39 
Viivi Ikonen  2006  06A907  MiUS    25m  1:23.87  1:23.87 
Sanna Kettunen  2007  07A900  PieKu    25m  1:28.44  1:28.44 
Tyyne Tuomi  2007  07A718  KeuTo    25m  1:29.31  1:29.31 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Pynnönen  2006  06A914  MiUS    50m  1:21.44  1:19.44 
               
Iida Hannus  2001  01B351  KeuTo    25m  1:16.94  1:16.94 
               
Nea-Noora Hannele Väli-Tainio  2004  04B148  KuUS    25m  1:18.79  1:18.79 
Peppi Vartiainen  2008  08A248  JoUS    50m  1:23.98  1:21.98 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Pihlava  2004  04B241  SUS    25m  1:14.42  1:14.42 
Minea Törhönen  2007  07A552  KuUS    25m  1:13.65  1:13.65 
Elsa Komulainen  2005  05A835  KuUS    25m  1:11.45  1:11.45 
Venla Kantanen  2006  06A674  MiUS    50m  1:14.34  1:12.34 
Vilma Hjelt  2004  04B036  PieKu    25m  1:14.35  1:14.35 
Juulia Turunen  2006  06A569  LrKT    25m  1:15.96  1:15.96 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Meri Elo  2006  06A187  SWIM    50m  1:10.36  1:08.36 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  1:09.07  1:07.07 
Miia Hurskainen  1992  92A228  KuUS    50m  1:02.43  1:00.43 
Emmi Lyytinen  2004  04A810  KuUS    25m  1:06.93  1:06.93 
               
Noora Koski  2005  05A822  VarU    25m  1:10.00  1:10.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  09 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Pieksän Kuutit  Tulostusaika  11:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner