Ohjelma XXXIII Turku Super Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
maalis 16, 2019 to maalis 16, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
50m Rintauinti N, T15 |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Hirvensalon Golf Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T15 |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
140 |
|
Maura Bergström |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2005 |
05A338 |
50m |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Aino Rantala |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2004 |
04A204 |
50m |
39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Melissa Miettinen |
Helsingin Uimarit |
2005 |
05A199 |
50m |
39.78 |
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Ronja Maude |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A886 |
50m |
40.09 |
|
|
|
|
|
5 |
222 |
|
Aino Kurki |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05A264 |
50m |
43.34 |
|
|
|
|
|
6 |
253 |
|
Viivi Laiho |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05B007 |
50m |
43.77 |
|
|
|
|
|
7 |
26 |
|
Tilla Saarentaus |
Helsingin Uimarit |
2005 |
05A335 |
50m |
44.12 |
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Janna Pysäys |
Helsingin Uimarit |
2005 |
05A644 |
50m |
48.03 |
|
|
|
|
|
9 |
189 |
|
Jemina Oravasaari |
Laitilan Jyske |
2006 |
06B116 |
50m |
48.22 |
|
|
|
|
|
10 |
172 |
|
Ada Riquelme Mac Donald |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A833 |
50m |
51.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
258 |
|
Nella Hyvärinen |
Aurajoen Uinti |
2004 |
04B245 |
50m |
53.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
155 |
|
Cecilia Rönnlund |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2006 |
06A392 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
314 |
|
Elsi Tuominen |
Aurajoen Uinti |
2005 |
05B225 |
50m |
|
LAT |
|
|
|
|
Naiset |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
198 |
|
Emilia Liven |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A205 |
50m |
33.73 |
|
|
|
|
|
2 |
180 |
|
Senni Tuominen |
Vesihelmen Uimaseura |
2003 |
03B134 |
50m |
36.39 |
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Pippi Nordström |
Helsingin Uimarit |
2001 |
01A854 |
50m |
36.66 |
|
|
|
|
|
4 |
199 |
|
Helmi Heinonen |
Aurajoen Uinti |
2002 |
02A204 |
50m |
37.97 |
|
|
|
|
|
5 |
48 |
|
Emmi Kaunisto |
Porin Uimaseura |
2002 |
02A031 |
50m |
38.18 |
|
|
|
|
|
6 |
271 |
|
Anu Tolvanen |
Aurajoen Uinti |
1982 |
82A131 |
50m |
38.54 |
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Anni Seppälä |
Helsingin Uimarit |
2003 |
03A398 |
50m |
43.77 |
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Kamilla Virtanen |
Helsingin Uimarit |
2002 |
02A348 |
50m |
47.32 |
|
|
|
|
|
9 |
298 |
|
Alisa Ponomareva |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
1991 |
91A777 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-16 09.36.16 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|