2019-11-15   19:05:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Arena-uinnit 2019

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 12
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Arena-uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  11:20   
  Järjestäjä  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 12, 100m SU P13, 15, M  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Matias Lehtinen  2007  07A853  RaisU    25m     
Robert Pukki  2007  07A716  AUi    25m     
Jasu Nieminen  2007  07A443  LUS    25m     
Thanh Kiet Lam  2008  08A742  AUi    25m     
Benjamin Milovanov  2008  08A554  AUi    25m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Rautala  2007  07A782  AUi    25m  1:57.42  1:57.42 
Jesper Isotalo  2007  07A643  RaisU    25m  1:54.93  1:54.93 
Kasper Vira  2006  06A821  AUi    50m  1:52.77  1:50.77 
Romeo Maranzani  2006  06A592  AUi    25m  1:41.49  1:41.49 
Erik Loukine  2006  06A429  RaisU    25m  1:43.57  1:43.57 
Ilmari Kunttu  2006  06A836  AUi    25m  1:54.40  1:54.40 
Aleksi Nurmi  2006  06A541  AUi    50m  1:57.07  1:55.07 
Urho Kouvonen  2008  08A602  AUi    25m     

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Margo Murumäe  2006  06A889  RaisU    50m  1:38.29  1:36.29 
Alex Yli-Salomäki  2006  06A458  AUi    25m  1:30.50  1:30.50 
Anton Ahonen  2006  06A749  Cetus    50m  1:32.33  1:30.33 
Veeti Hämäläinen  2006  06A784  RaisU    25m  1:27.82  1:27.82 
Benjamin Winqvist  2006  06A420  Cetus    50m  1:30.27  1:28.27 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    25m  1:30.37  1:30.37 
Roope Käär  2007  07A184  RaisU    25m  1:33.52  1:33.52 
Thomas Korvela  2005  05B071  AUi    25m  1:38.16  1:38.16 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Leevi Saarinen  2006  06A231  Ui-Va    25m  1:26.17  1:26.17 
Tomi Silander  2006  06A061  Cetus    25m  1:17.35  1:17.35 
Joonas Arponen  2005  05A559  RaUS    25m  1:12.79  1:12.79 
Valtteri Karttunen  1993  93A404  RaisU    25m  1:01.88  1:01.88 
Matias Gustafsson  2002  02B009  RaisU    25m  1:12.74  1:12.74 
Boris Minkovski  2006  06A905  Cetus    50m  1:16.62  1:14.62 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  1:24.21  1:22.21 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    25m  1:26.60  1:26.60 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  11:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner