2019-09-18   00:57:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

27_S
Gren 27, 50m Bröstsim F 15-16 
 
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 33.40 2014-05-04 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG    50 m  35.04   
197  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ    50 m  35.20   
106  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING    50 m  36.64   
280  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA    50 m  36.77   
100  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING    50 m  37.02   
19  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG    50 m  37.44   
99  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING    50 m  37.47   
105  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING    50 m  37.87   
91  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING    50 m  37.91   
10  38  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG    50 m  38.26   
11  319  Johansson Cornelia  2003  ÖSA    50 m  38.34   
12  337  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA    50 m  38.53   
13  26  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG    50 m  38.57   
14  187  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS    50 m  38.60   
15  134  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG    50 m  38.85   
16  27  Esborn Emilia  2003  ELFSBORG    50 m  38.91   
17  92  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING    50 m  39.22   
18  139  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN    50 m  39.39   
19  78  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING    50 m  39.42   
20  208  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS    50 m  39.73   
21  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP    50 m  40.57   
22  140  Olson Maja  2003  KARLSHAMN    50 m  40.98   
23  63  Lind Filippa  2004  FALKÖPING    50 m  41.02   
24  33  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG    50 m  41.30   
25  48  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG    50 m  41.31   
26  95  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING    50 m  41.38   
27  67  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING    50 m  41.42   
28  181  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD    50 m  41.50   
29  238  Persson Isabelle  2004  SKURU IK    50 m  42.19   
30  42  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG    50 m  43.41   
31  240  Edvinsson Ida  2004  SKURU IK    50 m  43.97   
32  39  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG    50 m  44.20  RES 
33  199  Rahm Nathalie  2004  NÄSSJÖ    50 m  45.31  RES 
34  304  Wimmerström Fia  2003  VÄSTERVIK    50 m  45.92  RES 
35  182  Persson Ellen  2004  MARIESTAD    50 m  46.11  RES 
36  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP    50 m  46.67  RES 
37  200  Flaa Malin  2004  NÄSSJÖ    50 m  47.02  RES 
38  339  Andersson Linnea  2004  ÖSA    50 m  47.21  RES 
39  230  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS    50 m  49.01  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 april 2019 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner