2019-09-17   13:01:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

35_S
Gren 35, 50m Fjärilsim F 15-16 
 
0 år och äldre: Klara Thormalm (1998) 28.21 2014-05-04 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG    50 m  29.60   
68  Agrell Angelina  2003  HS    50 m  29.62   
78  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING    50 m  29.77   
319  Johansson Cornelia  2003  ÖSA    50 m  30.26   
208  Nilsson Astrid  2004  OSBY SS    50 m  30.77   
22  Thid Linn  2003  ELFSBORG    50 m  31.03   
246  Heintz Felicia  2004  SKURU IK    50 m  31.05   
100  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING    50 m  31.07   
197  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ    50 m  31.58   
10  301  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK    50 m  31.81   
11  99  Svensson Wilma  2004  JÖNKÖPING    50 m  32.01   
12  187  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS    50 m  32.10   
13  65  Jonsson Julia  2004  FALKÖPING    50 m  32.38   
14  105  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING    50 m  32.41   
15  134  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG    50 m  32.51   
16  92  Nilsson Matilda  2004  JÖNKÖPING    50 m  32.65   
17  321  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA    50 m  32.65   
18  244  Furingsten Elin  2004  SKURU IK    50 m  32.67   
19  95  Stjärnås Natalie  2003  JÖNKÖPING    50 m  32.72   
20  280  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA    50 m  32.76   
21  91  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING    50 m  32.93   
22  38  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG    50 m  33.58   
23  48  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG    50 m  33.63   
24  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP    50 m  33.81   
25  26  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG    50 m  34.25   
26  230  Löfström Engla  2003  RONNEBY SS    50 m  34.31   
27  225  Fransson Johanna  2004  OSKARSHAMN    50 m  34.33   
28  199  Rahm Nathalie  2004  NÄSSJÖ    50 m  34.48   
29  67  Stensson Josefine  2003  FALKÖPING    50 m  34.59   
30  245  Bäckström Elsa  2004  SKURU IK    50 m  34.59   
31  97  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING    50 m  35.00   
32  63  Lind Filippa  2004  FALKÖPING    50 m  35.24   
33  33  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG    50 m  35.31  RES 
34  337  Sjöholm Sundström Filippa  2003  ÖSA    50 m  36.41  RES 
35  39  Skoog Ebba  2004  ELFSBORG    50 m  37.72  RES 
36  182  Persson Ellen  2004  MARIESTAD    50 m  38.52  RES 
37  140  Olson Maja  2003  KARLSHAMN    50 m  38.64  RES 
38  Tallbäck Klara  2003  ANDERSTORP    50 m  39.33  RES 
39  213  Jersov Jacqlyne  2004  OSBY SS    50 m  39.34  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 april 2019 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner