2019-09-19   17:09:15
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rosenlundsbadet Sprint 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

8_S
Gren 8, 50m Frisim P 17oä 
 
0 år och äldre: Henrik Lindau (1990) 23.37 2013-05-19 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Funktionsnedsättning  Bassäng  Anmtid  Status 









 
314  Kling Jonathan  1993  ÖSA    50 m  22.95   
12  Cavka Anes  1999  ELFSBORG    50 m  23.83   
195  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ    50 m  24.00   
73  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING    50 m  24.16   
74  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING    50 m  24.73   
284  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS    50 m  24.74   
81  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING    50 m  24.79   
114  Jivanov Peter  2002  JÖNKÖPING    50 m  24.84   
75  Steindl Anton  2000  JÖNKÖPING    50 m  24.90   
10  10  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG    50 m  25.01   
11  196  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ    50 m  25.20   
12  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG    50 m  25.38   
13  283  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS    50 m  25.48   
14  79  Agestav Daniel  2002  JÖNKÖPING    50 m  25.85   
15  323  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA    50 m  25.86   
16  338  Stupans Rudolfs  1999  ÖSA    50 m  25.97   
17  84  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING    50 m  26.18   
18  327  Börjel Hannes  2002  ÖSA    50 m  26.29   
19  132  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG    50 m  26.41   
20  242  Hallenborg Arvid  2002  SKURU IK    50 m  26.50   
21  62  Svedberg Simon  2001  FALKÖPING    50 m  26.75   
22  15  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG    50 m  26.85   
23  186  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS    50 m  26.92   
24  329  Danqi Adrijan  2002  ÖSA    50 m  27.09   
25  317  Wallin Anton  2000  ÖSA    50 m  27.29   
26  23  Engström David  2001  ELFSBORG    50 m  27.31   
27  159  Skog Marcus  1996  KLIPPAN    50 m  27.40   
28  89  Petkoczi Patrik  2002  JÖNKÖPING    50 m  27.67   
29  335  Svennberg Anton  2002  ÖSA    50 m  27.72   
30  356  Najafi Parsa  1999  ÖSA    50 m  27.75   
31  269  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS    50 m  27.97   
32  237  Allberg Johan  2002  SKURU IK    50 m  28.68   
33  151  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF    50 m  28.79  RES 
34  313  Shebalin Daniel  2002  ÄLMHULT    50 m  29.29  RES 
35  311  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT    50 m  29.90  RES 
36  322  Forsström William  2002  ÖSA    50 m  30.40  RES 
37  160  Aadli Casper  2000  KLIPPAN    50 m  32.96  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  26 april 2019 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner