2020-04-09   20:05:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 23
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  16:36   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 23, 100m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    50m  1:34.90  1:34.90 
Veera Mäkelä  2004  04B106  Gladius    25m  1:26.80  1:28.80 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    50m  1:33.23  1:33.23 
Anjenike Kriek  2005  05B078  Cetus    25m  1:38.70  1:40.70 
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Margareta Jagomägi  2004    Kalevi    50m  1:25.53  1:25.53 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  1:21.36  1:23.36 
Delia Helena Aho  2003  03A962  Cetus    25m  1:20.09  1:22.09 
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    25m  1:19.82  1:21.82 
Jessika Markkanen  1999  99A400  HSS    25m  1:19.83  1:21.83 
Saara Raulos  2005  05A823  Cetus    25m  1:20.42  1:22.42 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  1:23.49  1:23.49 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    25m  1:24.17  1:26.17 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emma-lotta Ahola  2005  05A527  JUK    25m  1:18.97  1:20.97 
Pille-Riin Klaassen  2004    Kalevi    50m  1:20.59  1:20.59 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    25m  1:17.96  1:19.96 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    25m  1:14.74  1:16.74 
Emilia Niemi  2005  05A368  Octopus    50m  1:16.76  1:16.76 
Veera Laakkonen  2003  03A241  Plaani    25m  1:18.33  1:20.33 
Emma Lönnberg  2005  05A736  Cetus    50m  1:20.69  1:20.69 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    50m  1:21.57  1:21.57 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iida Vesa  2005  05A536  ORCA    25m  1:14.65  1:16.65 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    50m  1:16.37  1:16.37 
Inka Vahtola  2005  05A401  Cetus    25m  1:13.84  1:15.84 
Felicia Talamanov  2004    Kalevi    50m  1:15.19  1:15.19 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  1:13.74  1:15.74 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    25m  1:14.29  1:16.29 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    25m  1:14.50  1:16.50 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    25m  1:14.67  1:16.67 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Martina Uusitalo  2003  03A541  Cetus    25m  1:12.46  1:14.46 
Liilia Tõnisson  2004    Kalevi    50m  1:13.91  1:13.91 
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    25m  1:09.66  1:11.66 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  1:09.11  1:11.11 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  1:11.44  1:11.44 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  1:10.76  1:12.76 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    25m  1:12.31  1:14.31 
Ella-maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    25m  1:12.90  1:14.90 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  1:10.82  1:10.82 
Essi-maria Lillman  2000  00A057  LaUS    25m  1:06.82  1:08.82 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  1:05.22  1:07.22 
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    25m  1:00.92  1:02.92 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  1:02.74  1:04.74 
Aino Otava  1999  99A484  Cetus    50m  1:08.33  1:08.33 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    25m  1:07.95  1:09.95 
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  1:09.03  1:11.03 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  16:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner