2020-04-04   18:02:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Saga Kovanen  2004  04A113  Cetus    50m     
Vivian Ljungqvist  2003  03B253  ORCA    25m  41.51  42.51 
Anjenike Kriek  2005  05B078  Cetus    25m  44.37  45.37 
Essi Salokorpi  2003  03A199  Cetus    50m     
               
               

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilla Wiemers  2005  05A637  ORCA    25m  39.98  40.98 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  38.53  39.53 
Janita Severinkangas  2004  04A650  Cetus    25m  37.94  38.94 
Pille-Riin Klaassen  2004    Kalevi    50m  37.69  37.69 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    25m  37.46  38.46 
Jenna Rajahalme  2002  02B249  Pyry    50m  39.39  39.39 
Margareta Jagomägi  2004    Kalevi    50m  39.96  39.96 
Jasmin Savonen  2005  05A119  Cetus    25m  41.06  42.06 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henrietta Löfgren  2003  03A262  SiWa    50m  37.32  37.32 
Säde Ryynänen  2005  05A460  Cetus    25m  36.11  37.11 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    25m  35.76  36.76 
Kira Lindroos  2005  05A028  Cetus    50m  36.26  36.26 
Vilja Laaksonen  2002  02A941  JUK    50m  36.30  36.30 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  35.83  36.83 
Laura Pitkänen  2002  02B208  JUK    50m  37.19  37.19 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  36.35  37.35 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  34.78  35.78 
Rina Rantanen  2005  05A419  Cetus    25m  34.03  35.03 
Helmi Haverinen  2004  04A256  Cetus    25m  33.70  34.70 
Emma Issakainen  2002  02A714  UI    25m  33.34  34.34 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  33.42  34.42 
Jonna Vasara  2002  02A118  Cetus    50m  34.85  34.85 
Iida Vesa  2005  05A536  ORCA    25m  34.52  35.52 
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    25m  35.10  36.10 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  34.22  34.22 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    25m  33.09  34.09 
Iisa Karpela  2004  04A632  Cetus    50m  33.92  33.92 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  32.56  33.56 
Sara Lehtolainen  1996  96B072  Gladius    25m  32.58  33.58 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  34.05  34.05 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    25m  33.11  34.11 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    25m  33.27  34.27 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mette Konttila  2001  01B228  Octopus    50m  32.77  32.77 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  29.85  30.85 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  29.51  30.51 
Susanne Hirvonen  1997  97A118  Plaani    25m  27.64  28.64 
Nea-amanda Heinola  2000  00A310  NumKis    25m  28.00  29.00 
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    25m  29.58  30.58 
Ella Hörkkö  2001  01B185  SiWa    25m  31.60  32.60 
Senni Ovaskainen  2001  01A093  LaUS    25m  31.95  32.95 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner