2020-02-17   20:32:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 1
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 1, 200m Sekauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    25m  3:31.51  3:36.51 
Katarina Kobycheva  2004  04A648  Cetus    25m  3:05.53  3:10.53 
Leenu Karolina Kinnunen  2005  05B009  Cetus    50m  3:18.49  3:18.49 
Silvia Lindqvist  2005  05B208  Cetus    50m     
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Taskinen  2005  05B079  Octopus    25m  3:01.96  3:06.96 
Jenny Kareinen  2002  02A000  HSS    25m  2:57.62  3:02.62 
Delia Helena Aho  2003  03A962  Cetus    25m  2:54.67  2:59.67 
Julia Romo  2003  03A094  LaUS    50m  2:54.14  2:54.14 
Linda Ilonen  2004  04A986  Cetus    25m  2:53.64  2:58.64 
Lotta Nevalainen  2005  05A744  Cetus    25m  2:55.01  3:00.01 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    50m  3:05.42  3:05.42 
Ronja Ristevirta  2005  05B092  Cetus    50m  3:10.39  3:10.39 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Raulos  2005  05A823  Cetus    25m  2:47.71  2:52.71 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    50m  2:43.45  2:43.45 
Cindy Palm  2003  03A052  Cetus    25m  2:34.01  2:39.01 
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    50m  2:38.36  2:38.36 
Dina Sadojevic Jelacik  2004  04A482  Cetus    25m  2:33.46  2:38.46 
Lumi Rossi  2005  05A779  Cetus    25m  2:34.72  2:39.72 
Oona Lehtola  2003  03A498  HSS    50m  2:48.81  2:48.81 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  2:48.58  2:53.58 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aada Rissanen  2004  04A305  Cetus    50m  2:36.10  2:36.10 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    25m  2:28.55  2:33.55 
Ida Slöör  2001  01A578  Cetus    25m  2:24.32  2:29.32 
Lyydia Kalenius  2000  00A252  Cetus    25m  2:18.29  2:23.29 
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    25m  2:20.66  2:25.66 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  2:30.16  2:30.16 
Karla Tiainen  2005  05A246  SiWa    25m  2:29.08  2:34.08 
Felicia Talamanov  2004    Kalevi    50m  2:38.00  2:38.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner