2020-02-23   21:45:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m  36.81  37.81 
Sasha Cormier Simola  2002  02B294  Cetus    50m  33.81  33.81 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  32.08  33.08 
Rasmus Sarre  2001  01B119  ORCA    25m  30.11  31.11 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    25m  30.30  31.30 
Kirill Karppi  2002  02A699  ORCA    25m  32.21  33.21 
Aleks Hokkanen  2004    Kalevi    50m  33.85  33.85 
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    50m  38.92  38.92 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    25m  29.86  30.86 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    50m  30.26  30.26 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    25m  29.07  30.07 
Taavi Backman  2004  04A048  LaUS    25m  28.45  29.45 
Ruslan Samrin  2001  01B198  SiWa    50m  29.60  29.60 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  29.14  30.14 
Antti Oinonen  2003  03B081  UI    25m  29.58  30.58 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    50m  30.89  30.89 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Perttu Somero  2001  01A317  La-Ka    50m  29.31  29.31 
Kasper Nyman  2001  01B329  BS-PU    50m  28.24  28.24 
Otto Sormunen  2002  02A168  Cetus    50m  28.12  28.12 
Ville Lindfors  1976  76A013  Vanders    50m  27.96  27.96 
Eetu Malvela  2000  00B072  Plaani    25m  27.02  28.02 
Joel Knaapi  2001  01A132  Cetus    25m  27.15  28.15 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  28.05  29.05 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  29.34  29.34 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  27.74  27.74 
Joona Ruuskanen  2000  00A503  Cetus    25m  26.48  27.48 
Miika Pentti  1997  97A163  Cetus    50m  27.34  27.34 
Eemil Kylmä  2001  01A631  Cetus    50m  26.97  26.97 
Henri Koski  2000  00A803  Gladius    50m  27.03  27.03 
Jere Ruuhonen  2001  01A461  LaUS    50m  27.43  27.43 
Tuomas Jokinen  2001  01A556  Cetus    50m  27.71  27.71 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    50m  27.90  27.90 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oscar Skjäl  2002  02A684  Cetus    50m  26.84  26.84 
Roope Kastarinen  1994  94A478  TaTU    50m  26.21  26.21 
Janne Markus Markkanen  1994  94A792  SWIM    50m  24.88  24.88 
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  HSS    50m  23.62  23.62 
Ari-pekka Liukkonen  1989  89A286  Cetus    50m  24.02  24.02 
Roni Kallström  2001  01A092  Cetus    25m  24.98  25.98 
Werner Heräjärvi  1999  99A844  Plaani    50m  26.58  26.58 
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  25.90  26.90 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner