2020-02-17   20:12:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 2, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Silander  2003  03B204  Cetus    25m  1:25.01  1:27.01 
Henrik Purokoski  2002  02B290  Cetus    50m  1:11.99  1:11.99 
Santtu Kosunen  2003  03A312  Cetus    50m  1:08.94  1:08.94 
Sasha Cormier Simola  2002  02B294  Cetus    50m  1:06.00  1:06.00 
Karri Suuronen  2003  03A802  Cetus    25m  1:04.10  1:06.10 
Leo Hautaniemi  2004  04A580  Cetus    50m  1:11.18  1:11.18 
Mattias Janhunen  2003  03A689  Cetus    25m  1:11.21  1:13.21 
William Söderling  1999  99B007  HSS    50m  1:41.47  1:41.47 

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Daniel Ruotsi  2002  02A968  Gladius    25m  1:03.16  1:05.16 
Eero Jääskeläinen  2001  01A318  Cetus    50m  1:04.96  1:04.96 
Samuli Hartikainen  2001  01A116  Cetus    25m  1:01.56  1:03.56 
Samuel Saari  2004  04A676  Cetus    50m  1:03.37  1:03.37 
Otso Mäkivuokko  2003  03A331  Gladius    25m  1:01.43  1:03.43 
Nuutti Laitinen  2004  04A588  Cetus    25m  1:02.73  1:04.73 
Juuso Pulkkinen  2004  04A145  Cetus    25m  1:03.11  1:05.11 
Oskari Repo  2003  03A824  Cetus    25m  1:03.25  1:05.25 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    25m  59.61  1:01.61 
Joel Syrjä  2002  02A137  Cetus    25m  59.43  1:01.43 
Jesse Hyppönen  2004  04A842  LaUS    50m  1:01.24  1:01.24 
Jari Schwarte  1990  90A017  Cetus    25m  58.12  1:00.12 
Waldemar Palombi  2004  04A428  HSS    25m  58.55  1:00.55 
Henry Nyman  2003  03A870  HSS    50m  1:01.43  1:01.43 
Ville Lauslahti  2001  01A254  Cetus    25m  59.51  1:01.51 
Aleks Hokkanen  2004    Kalevi    50m  1:02.88  1:02.88 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pauli Rantamäki  2003  03A269  Octopus    50m  59.48  59.48 
Ruslan Samrin  2001  01B198  SiWa    25m  57.26  59.26 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    25m  56.75  58.75 
Matias Rasinmäki  2003  03A961  Cetus    50m  58.43  58.43 
Eetu Palvanen  2003  03A507  LaUS    50m  58.59  58.59 
Elis Fokin  2003  03A811  HSS    25m  57.20  59.20 
Joona Salminen  2000  00A328  Cetus    50m  59.40  59.40 
Sami Uusikumpu  2003  03A403  SiWa    50m  59.93  59.93 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Verneri Viisanen  2002  02A281  Cetus    25m  56.00  58.00 
Daniel Rinne  2002  02B263  Cetus    50m  56.21  56.21 
Werner Heräjärvi  1999  99A844  Plaani    25m  51.34  53.34 
Ari-pekka Liukkonen  1989  89A286  Cetus    25m  47.64  49.64 
Tuomas Kiviluoma  1993  93A444  Cetus    25m  50.85  52.85 
Janne Markus Markkanen  1994  94A792  SWIM    50m  53.59  53.59 
Jasu Ovaskainen  2002  02A038  LaUS    50m  56.21  56.21 
Rasmus Sarre  2001  01B119  ORCA    25m  56.37  58.37 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner