2020-02-26   03:24:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:26   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  30 maaliskuu 2019         
 
 
 
Laji 7, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Hilla Wiemers  2005  05A637  ORCA    50m     
Emma Autio  2005  05A791  Cetus    50m  3:01.04  3:01.04 
Vivian Ljungqvist  2003  03B253  ORCA    25m  2:58.84  3:02.84 
Venla Pylvänäinen  2003  03B026  La-Ka    50m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nea Hollström  2005  05A947  Cetus    25m  2:41.69  2:45.69 
Siiri Päivärinta  2005  05A954  Cetus    25m  2:38.38  2:42.38 
Maisa Brusila  2004  04A887  Cetus    50m  2:41.15  2:41.15 
Jenny Kareinen  2002  02A000  HSS    50m  2:38.89  2:38.89 
Maria Mustonen  2005  05A222  ORCA    25m  2:37.13  2:41.13 
Sanni Luostarinen  2002  02B200  JUK    25m  2:38.29  2:42.29 
Juulia Lindfors  2005  05A074  Cetus    25m  2:39.69  2:43.69 
Margareta Jagomägi  2004    Kalevi    50m  2:55.42  2:55.42 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kreetta Somero  2004  04A700  La-Ka    25m  2:33.76  2:37.76 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  2:27.08  2:31.08 
Sofia Harju  2002  02A556  JUK    50m  2:30.45  2:30.45 
Iida Siltala  2005  05A468  Cetus    25m  2:25.88  2:29.88 
Miia Puranen  2001  01A509  Cetus    25m  2:26.33  2:30.33 
Oona Lehtola  2003  03A498  HSS    25m  2:26.81  2:30.81 
Elisabeth Marie Salm  2002  02A530  ORCA    25m  2:27.56  2:31.56 
Diana Valero De La Iglesia  2004  04A518  Cetus    50m  2:38.71  2:38.71 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Annika Alanen  2003  03A227  HSS    50m  2:26.10  2:26.10 
Ciara Wacklin  2004  04A037  Cetus    25m  2:19.99  2:23.99 
Emilia Sjölund  2002  02A760  SiWa    50m  2:23.28  2:23.28 
Anna Hakkarainen  2005  05A514  Cetus    50m  2:22.87  2:22.87 
Ellen Kettunen  2005  05A201  Cetus    25m  2:19.14  2:23.14 
Venla Lindström  2004  04A263  LaUS    25m  2:19.58  2:23.58 
Stella Freystätter  2003  03A735  HSS    25m  2:21.32  2:25.32 
Hanna Martola  2005  05A203  Cetus    25m  2:22.34  2:26.34 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  2:17.79  2:21.79 
Felicia Talamanov  2004    Kalevi    50m  2:20.55  2:20.55 
Saana Liikonen  2001  01A705  LaUS    25m  2:07.81  2:11.81 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  2:10.84  2:10.84 
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    25m  2:07.64  2:11.64 
Varvara Kochkina  2005    Dolphin SK    50m  2:15.00  2:15.00 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  2:17.72  2:21.72 
Juulia Sakomaa  2005  05A564  LaUS    25m  2:18.00  2:22.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  30 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner