2020-02-17   19:39:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

14_S
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  50 m  23.62  23.62   
50  Liukkonen Ari-pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  24.02  24.02   
Markkanen Janne Markus  1994  A4 IF  94A792  50 m  24.88  24.88   
54  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  24.98  25.98   
189  Kastarinen Roope  1994  TaTU  94A478  50 m  26.21  26.21   
228  Heräjärvi Werner  1999  Plaani  99A844  50 m  26.58  26.58   
88  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  26.76  26.76   
104  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  26.84  26.84   
106  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  25 m  25.90  26.90   
10  83  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  26.97  26.97   
11  202  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  50 m  27.03  27.03   
12  45  Pentti Miika  1997  Cetus  97A163  50 m  27.34  27.34   
13  179  Ruuhonen Jere  2001  LaUS  01A461  50 m  27.43  27.43   
14  61  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  26.48  27.48   
15  80  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  27.71  27.71   
16  178  Ovaskainen Jasu  2002  LaUS  02A038  50 m  27.90  27.90   
17  225  Lindfors Ville  1976  Vanders  76A013  50 m  27.96  27.96   
18  230  Malvela Eetu  2000  Plaani  00B072  25 m  27.02  28.02   
19  73  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  28.12  28.12   
20  58  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  25 m  27.15  28.15   
21  Nyman Kasper  2001  BS-PU  01B329  50 m  28.24  28.24   
22  131  Severinkangas Roni  2003  Cetus  03A907  25 m  28.05  29.05   
23  170  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  29.31  29.31   
24  35  Uusikumpu Sami  2003  SiWa  03A403  50 m  29.34  29.34   
25  182  Backman Taavi  2004  LaUS  04A048  25 m  28.45  29.45   
26  40  Samrin Ruslan  2001  SiWa  01B198  50 m  29.60  29.60   
27  142  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m  29.07  30.07   
28  70  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  25 m  29.14  30.14   
29  186  Hyppönen Jesse  2004  LaUS  04A842  50 m  30.26  30.26   
30  224  Oinonen Antti  2003  UI  03B081  25 m  29.58  30.58   
31  57  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  29.86  30.86   
32  107  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  30.89  30.89   
33  214  Sarre Rasmus  2001  ORCA  01B119  25 m  30.11  31.11   
34  59  Salminen Joona  2000  Cetus  00A328  25 m  30.30  31.30   
35  117  Huhtala Alexander  2003  Cetus  03A751  25 m  32.08  33.08   
36  213  Karppi Kirill  2002  ORCA  02A699  25 m  32.21  33.21   
37  167  Cormier Simola Sasha  2002  Cetus  02B294  50 m  33.81  33.81   
38  173  Tenhu Aaro  2004  La-Ka  04B217  25 m  34.47  35.47   
39  126  Laitinen Nuutti  2004  Cetus  04A588  25 m  36.81  37.81   
40  125  Hautaniemi Leo  2004  Cetus  04A580  50 m  38.92  38.92   
41  141  Laitala Ilmari  2003  Cetus  03A963  25 m  51.73  52.73   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.11  Tulostuspäivämäärä  27 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  14:29 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner