2020-04-02   11:50:17
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Filbyter Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Document
Startlista
Filbyter Cup
Arrangör:
Plats: Tinnerbäcksbadet LASS
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019
1 1500m Frisim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 170 Emma Magnusson Linköpings Allmänna SS 1998 AL9698 50m 17:43.76
2 193 Thilde Smedbäck Linköpings Allmänna SS 2004 AD3404 25m 18:14.59
3 336 Ebba Bladh Hazard Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 AC5204 25m 18:51.96
4 208 Elsa  Linné Linköpings Allmänna SS 2003 AX4803 25m 19:32.23
5 491 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 50m 20:05.38
6 145 Alice Johnson Karlstads Simsällskap 2005 AU2805 50m 20:22.98
7 337 Ellen Lovinge Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 AC6204 25m 21:26.60
8 521 Ida Johansson Väsby Simsällskap 2006 AF8806 50m 21:51.39
9 534 Cecilia Eklund Väsby Simsällskap 2005 BF0205 50m
10 16 Lollobelle Nordström-Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AZ4205 50m
11 11 Jemina Granholm Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
50m
2002 BB9802
2019-06-02 11:49:01 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS
Document
Startlista
Filbyter Cup
Arrangör:
Plats: Tinnerbäcksbadet LASS
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019
2 1500m Frisim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 210 Gustav Edlund Linköpings Allmänna SS 2004 AG7504 25m 16:39.38
2 192 Ruben Staaf Linköpings Allmänna SS 2002 AI2702 25m 17:14.04
3 205 William Barkehed Linköpings Allmänna SS 2003 AH3903 25m 17:19.98
4 199 David Axelsson Linköpings Allmänna SS 2004 AC3704 25m 17:33.25
5 206 Axel Ek Linköpings Allmänna SS 1996 AY7996 25m 17:44.40
6 317 Gustav Fahlström Motala Simsällskap 2005 AC1305 25m 17:50.85
7 485 David Alonso Täby Sim 2003 AS6703 25m 18:08.47
8 515 Linus Areblad Väsby Simsällskap 2004 AI9504 50m 18:11.68
9 221 Elvis Ericson Linköpings Allmänna SS 2005 AG0105 25m 18:32.78
10 343 Aldin Mandzo Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 AF7704 25m 18:45.71
11 143 Erik Pellfolk Karlstads Simsällskap 2005 AG7305 25m 20:20.18
12 376 Sergej Basov Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 BA8103 25m 21:14.69
13 360 Carl Bönnemark Norrköpings
Kappsimningsklubb
2006 AI0506 50m 26:48.21
14 418 Alfred Enlund Tranås Simsällskap 50m
2005 AS3905
15 474 Leo Güleryüz Täby Sim 50m
2006 AA4906
2019-06-02 11:49:02 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS
Document
Startlista
Filbyter Cup
Arrangör:
Plats: Tinnerbäcksbadet LASS
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019
3 50m Fjärilsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 166 Christin Heina Linköpings Allmänna SS 1996 BA0296 25m 27.48
2 165 Sofia Henell Linköpings Allmänna SS 1997 AD0297 25m 27.77
3 167 Tea Gladher Linköpings Allmänna SS 2000 AB1400 25m 28.37
4 191 Hilda Linné Linköpings Allmänna SS 2000 BG1800 25m 28.99
5 193 Thilde Smedbäck Linköpings Allmänna SS 2004 AD3404 25m 29.18
6 190 Vera Karlsson Linköpings Allmänna SS 2003 AI8403 25m 29.60
7 497 Mathilda Sandberg Täby Sim 2005 BR2805 25m 29.93
8 64 Leia Karlsson Kalmar Simsällskap 2002 AR2202 25m 30.06
9 503 Cornelia Eklund Väsby Simsällskap 2000 AC1800 25m 30.13
10 524 Linn Melander Väsby Simsällskap 2005 AR0205 25m 30.18
11 460 Jennie Ewerbring Täby Sim 2003 AT6603 50m 30.33
12 433 Selma Holmer Turebergs Simklubb 2004 AM6204 25m 30.60
13 187 Elin Gunnarsson Linköpings Allmänna SS 2002 AJ6802 25m 30.65
14 178 Alice Almén Linköpings Allmänna SS 2001 AI0801 25m 30.72
15 424 Julia Häglund Turebergs Simklubb 2003 AI1403 25m 30.81
16 214 Amanda Weiding Linköpings Allmänna SS 2003 BF9803 50m 30.84
17 217 Märta Högfeldt Linköpings Allmänna SS 2005 AM0805 25m 30.88
18 172 Elise Gidlöf Linköpings Allmänna SS 1999 AI8499 25m 30.99
19 480 Elina Hellgren Täby Sim 2004 BA2404 50m 31.21
20 204 Darja Koutchinskaia Linköpings Allmänna SS 2003 AQ5203 50m 31.22
21 431 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 31.29
22 87 Nellie Skeppland Kalmar Simsällskap 2006 AY7606 25m 31.31
23 48 Ellen Havskog Hultsfreds Simsällskap 2005 AD3805 50m 31.32
24 428 Astrid Nilsson Turebergs Simklubb 2003 AQ9403 25m 31.38
25 545 Clara Kuggvik Västerviks Simsällskap 2005 AR9405 25m 31.41
26 185 Erika Tudegård Linköpings Allmänna SS 2001 AR8801 25m 31.47
27 243 Althaea Süsskind Linköpings Allmänna SS 2007 AF7807 25m 31.63
28 313 Tilda Carlsson Motala Simsällskap 2003 AM2603 25m 31.65
29 188 Wilma Holmertz Linköpings Allmänna SS 2003 AD1803 50m 31.68 EFT
30 186 Lena Årebo Linköpings Allmänna SS 2002 AJ1202 50m 31.69
31 456 Moa Nyblom Täby Sim 2005 AA5605 25m 31.76
32 320 Leija Johansson Junttila Motala Simsällskap 2006 AK2206 25m 31.76
33 203 Alice Fransson Linköpings Allmänna SS 2004 AF4804 25m 31.79
34 546 Alva Claesén Västerviks Simsällskap 2004 BG7404 50m 31.81
35 507 Elin Bergman Väsby Simsällskap 2003 AI8203 50m 31.95
36 481 Emilia Forsberg Täby Sim 2003 BN9203 50m 32.02
37 338 Stefanie Petrovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AL3803 25m 32.15
38 513 Amanda Takala Väsby Simsällskap 2004 AP3804 50m 32.17
39 136 Clara Gustavson Karlstads Simsällskap 2003 BA4403 25m 32.18
40 479 Filippa Bolling Täby Sim 2004 BA8404 50m 32.33
41 401 Filippa Hanikat Södertörns Simsällskap 2007 AK7207 25m 32.34
42 207 Alva Högberg Linköpings Allmänna SS 2002 BF0202 25m 32.42
43 498 Amanda Sandberg Täby Sim 2003 CC3403 50m 32.61
44 208 Elsa  Linné Linköpings Allmänna SS 2003 AX4803 25m 32.62
45 137 Erica Segerström Karlstads Simsällskap 2004 AR9804 50m 32.63
46 59 Jenny Fröstberg Kalmar Simsällskap 2002 AD1602 25m 32.69
47 216 Frida Erlandsson Linköpings Allmänna SS 2006 AD2606 25m 32.71
48 522 Milla Wahlund Väsby Simsällskap 2006 AG0206 25m 32.80
49 246 Maria Dehgani Linköpings Allmänna SS 2003 BX0603 25m 32.86
50 458 Anna Ladis Täby Sim 2001 BH7801 50m 32.91
51 180 Martina Karlsson Linköpings Allmänna SS 2003 AA9603 50m 32.92
52 516 Alice Lindgren Väsby Simsällskap 2005 AK3405 25m 32.96
53 138 Amanda Johansson Karlstads Simsällskap 2005 AI3605 25m 33.08
54 508 Emelie Lindström Väsby Simsällskap 2003 AJ7403 25m 33.12
55 334 Lovisa Öhrn Norrköpings
Kappsimningsklubb
2002 AJ8802 50m 33.17
56 429 Cornelia Ericsson Turebergs Simklubb 2003 AT0603 25m 33.24
57 110 Nathalie Johansson Karlskoga Simförening 2006 AB2606 50m 33.25
58 537 Ella Renholm Väsby Simsällskap 2006 AY2206 25m 33.26
59 121 Mia Larsson Karlskoga Simförening 2006 AT0206 25m 33.33
60 490 Agnes Gustavsson Täby Sim 2005 AV3405 25m 33.35
61 486 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 33.38
62 74 Anna Hofer Kalmar Simsällskap 2000 BQ4600 25m 33.39
63 514 Lovisa Fantenberg Väsby Simsällskap 2004 AS3604 50m 33.59
64 1 Clara Hedling Arvika Simsällskap 25m 33.66
2001 AP9201
65 72 Anna Ivertsson Kalmar Simsällskap 25m 33.88
2004 AM0204
66 145 Alice Johnson Karlstads Simsällskap 25m 33.95
2005 AU2805
67 149 Elin Segerström Karlstads Simsällskap 25m 33.98
2007 AF7407
68 220 Elin Gustafsson Linköpings Allmänna SS 50m 34.15
2005 AO5605
69 10 Pernilla Hemmälin Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
50m 34.19
2001 AO3801
70 111 Isabelle Johansson Karlskoga Simförening 2005 AM0405 25m 34.27
71 438 Johanna  Klingenstierna Turebergs Simklubb 2005 AS1405 25m 34.27
72 472 Elin Andersson Täby Sim 2003 BG0803 25m 34.27
73 3 Miranda Kristiansson Arvika Simsällskap 2001 AP6401 25m 34.34
74 467 Dina Larsson Täby Sim 2004 AN1804 50m 34.43
75 276 Emma Liis Eerik Linköpings Allmänna SS 2006 BP5606 25m 34.52
76 523 Hanna Melander Väsby Simsällskap 2007 AB9807 25m 34.57
77 308 Evelin Szilveszter Ljungby Simsällskap 2006 AF2806 25m 34.63
78 567 Freja Vesterlund Ösmo Simsällskap 2006 AA7606 25m 34.64
79 466 Engla Ellbrant Täby Sim 2004 AK2204 50m 34.77
80 264 Isabelle Simonsson Linköpings Allmänna SS 2002 BY0602 25m 34.79
81 184 Sandra Mokhtari Linköpings Allmänna SS 2001 AR7801 25m 34.82
82 526 Frida Steen Väsby Simsällskap 2005 AY1805 25m 34.84
83 255 Anna Vikström Linköpings Allmänna SS 2004 BU9604 25m 35.03
84 5 Sanna Axelsson Arvika Simsällskap 2004 AI4204 25m 35.05
85 570 Meja Thunvall Ösmo Simsällskap 2006 AG9206 25m 35.09
86 309 Boglarka Kovacs Ljungby Simsällskap 2006 AT4806 25m 35.10
87 78 Sofia Marcusson Kalmar Simsällskap 2005 AL1805 50m 35.12
88 42 Felicia Gustavsson Finspångs Simklubb 2006 AL6806 25m 35.12
89 547 Tilda Sundell Västerviks Simsällskap 2005 AT8205 25m 35.16
90 469 Emelie Bergvall Täby Sim 2003 BC4603 50m 35.20
91 487 Hannah Haux Täby Sim 2004 BC3804 50m 35.31
92 91 Elsa Skarpnord Kalmar Simsällskap 2007 AS2207 25m 35.43
93 512 Mimmi Krekula Väsby Simsällskap 2003 AZ3403 25m 35.49
94 197 Hanna Persson Linköpings Allmänna SS 2004 AF2204 25m 35.53
95 245 Henny Paläng Linköpings Allmänna SS 2006 AR6806 25m 35.55
96 2 Matilda Kristiansson Arvika Simsällskap 2001 AP4401 25m 35.57
97 402 Ellinor Eldh Södertörns Simsällskap 2006 BA0206 25m 35.60
98 231 Elin Heimdahl Linköpings Allmänna SS 2004 BN5404 25m 35.65
99 403 Juni Stenbacka Södertörns Simsällskap 2007 AV7607 25m 35.84
100 350 Emma Werner Norrköpings
Kappsimningsklubb
2005 AF4605 25m 35.87
101 473 Amanda Borgfors Täby Sim 2004 AS1804 50m 35.87
102 471 Louise Franks Täby Sim 2005 AG7605 25m 36.09
103 367 Filippa  Andersson-Lundin Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AQ4207 25m 36.11
104 569 Agnes Öhman Ösmo Simsällskap 2006 AG2406 25m 36.14
105 209 Sofia Wallin Linköpings Allmänna SS 2005 AE2405 25m 36.19
106 70 Sofia Hansen Kalmar Simsällskap 2004 AL9604 25m 36.41
107 224 Stella  Åqvist Linköpings Allmänna SS 2005 AO5805 25m 36.41
108 222 Emmy Ericson Linköpings Allmänna SS 2003 BO8403 50m 36.65
109 236 Frida Holmqvist Linköpings Allmänna SS 2005 BC2405 25m 36.66
110 15 Ida Nygren Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BL2404 50m 36.66
111 176 Ella Nordanskog Linköpings Allmänna SS 1998 AZ0298 50m 36.70
112 16 Lollobelle Nordström-Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 AZ4205 50m 36.71
113 211 Julia Arildsson Linköpings Allmänna SS 2005 AE6805 25m 36.72
114 520 Hanna Sköld Väsby Simsällskap 2005 AP2805 25m 36.79
115 316 Emma Bengtsson Motala Simsällskap 2002 AQ1502 25m 36.81
116 250 Elsa Björnholm Linköpings Allmänna SS 2006 AX8606 25m 36.88
117 297 Ebba Karlberg Linköpings Allmänna SS 2002 BZ2202 25m 36.89
118 544 Emma Kindberg Västerviks Simsällskap 2004 BF3404 25m 36.93
119 436 Ebbalisa Lidgren Turebergs Simklubb 2005 AH9405 25m 37.08
120 566 Fiona Karlsson Ösmo Simsällskap 2004 AE6404 25m 37.15
121 120 Linneá Therus Karlskoga Simförening 2005 BC1805 25m 37.16
122 234 Isabelle Frisk Linköpings Allmänna SS 2004 BN5804 25m 37.22
123 244 Majken Alvehus Linköpings Allmänna SS 2005 BD8405 25m 37.24
124 588 Darya Abbaspour Linköpings Allmänna SS 2005 BC3405 50m 37.32 EFT
125 534 Cecilia Eklund Väsby Simsällskap 2005 BF0205 25m 37.50
126 79 Maja Strümpel Kalmar Simsällskap 2005 AR2605 25m 37.59
127 552 Fia Wimmerström Västerviks Simsällskap 2003 CB1603 25m 37.72
128 153 Nellie Westerlund Karlstads Simsällskap 2007 AO0807 25m 37.81
129 21 Erica Griberg Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2005 BS4405 50m 37.94
130 80 Olivia Andersson Jansen Kalmar Simsällskap 2005 AZ6405 50m 37.99
131 573 Leah Sandelius Ösmo Simsällskap 2007 AL8207 25m 38.05
132 92 Isabella Dinic Kalmar Simsällskap 2007 AV4207 25m 38.26
133 237 Sofia Holmqvist Linköpings Allmänna SS 2008 AB1408 25m 38.38
134 361 Ella Hagström Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AL1607 25m 38.48
135 357 Edith Nyman Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 38.67
2007 AD0407
136 533 Elin Höök Väsby Simsällskap 2005 BF0405 25m 38.72
137 572 Audrey Glavas Ösmo Simsällskap 2008 AD8408 25m 38.83
138 124 Jonna Pettersson Karlskoga Simförening 2004 BX8604 25m 38.94
139 540 Saga Johansson Väsby Simsällskap 2008 AH7208 25m 39.06
140 52 Stina Klavins Hultsfreds Simsällskap 2007 AE0407 25m 39.14
141 116 Ida Pettersson Karlskoga Simförening 2006 AO7806 25m 39.16
142 223 Josefin  Klintåker Linköpings Allmänna SS 2006 AF6406 25m 39.32
143 238 Viola Högberg Linköpings Allmänna SS 2007 AF2807 25m 39.44
144 530 Hanna Areblad Väsby Simsällskap 2007 AH6607 25m 39.60
145 353 Tuva Lovinge Norrköpings
Kappsimningsklubb
2006 AG4606 25m 39.69
146 93 Elin Petersson Kalmar Simsällskap 2007 AV7207 25m 39.89
147 84 Emilia Ljungberg Kalmar Simsällskap 2006 AS1806 25m 39.93
148 258 Alice Björnholm Linköpings Allmänna SS 2008 AF6408 25m 39.98
149 254 Sigrid Alvehus Linköpings Allmänna SS 2008 AE8808 25m 40.15
150 259 Alice Johansson Linköpings Allmänna SS 2005 BM7605 25m 40.36
151 532 Ebba Björkén Väsby Simsällskap 2007 AH8607 25m 40.40
152 239 Fanny Ivarsson Linköpings Allmänna SS 2007 AF3807 25m 40.45
153 267 Elin Axelsson Linköpings Allmänna SS 2008 AM2808 25m 40.49
154 241 Hanna Oehm Linköpings Allmänna SS 2007 AF6807 25m 40.87
155 83 Nina Krim Kalmar Simsällskap 2005 BE4405 25m 40.92
156 261 Alwa Merenius Linköpings Allmänna SS 2006 BI0206 25m 41.04
157 242 Emma Persson Linköpings Allmänna SS 2007 AF5807 25m 41.05
158 240 Tilda Larsson Linköpings Allmänna SS 2008 AB2408 25m 41.15
159 66 Hedda Strandberg Kalmar Simsällskap 2004 AH5404 25m 41.18
160 152 Ellen Lindner Karlstads Simsällskap 2005 BK3605 25m 41.38
161 39 Isabelle Bohlemark Filipstads Simklubb 2008 AE6808 25m 41.45
162 122 Rania Rashiid Karlskoga Simförening 2006 AX0206 25m 41.47
163 140 Sofie Engvall Karlstads Simsällskap 2005 AL8805 25m 41.57
164 19 Mimmi Nordström Renlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2007 AO8207 50m 41.61
165 82 Tuva Jämtin Kalmar Simsällskap 2006 AP2606 25m 41.85
166 35 Greta Larsson Filipstads Simklubb 2006 AI6606 25m 41.88
167 252 Angelica Hietanen Linköpings Allmänna SS 2007 AN5607 25m 41.89
168 575 Lina Thunvall Ösmo Simsällskap 2008 AG0808 25m 42.06
169 517 Tindra Funke Väsby Simsällskap 2006 AC3606 25m 42.09
170 410 Chanel Matilainen Södertörns Simsällskap 2007 BH6207 25m 42.20
171 324 Ellen Cleveson Motala Simsällskap 2006 BI8605 25m 42.67
172 295 Julia Karlberg Linköpings Allmänna SS 2007 BL1807 25m 42.77
173 26 Evelina Johnsson Eksjö Sim- o Livräddnings SS 2004 AO8404 25m 43.08
174 32 Tindra Bärgård Simklubben Ena 2006 AB8606 25m 43.58
175 29 Nora  Selander Eksjö Sim- o Livräddnings SS 2005 BK8405 25m 43.77
176 6 ELLEN Lundgren Arvika Simsällskap 2007 AM8207 25m 43.78
177 117 Ester Josbo Karlskoga Simförening 2006 AO2806 25m 44.16
178 85 Sara Hansen Kalmar Simsällskap 2007 AH9607 25m 44.26
179 55 Isabella Westergren Hultsfreds Simsällskap 2007 AM5607 25m 44.29
180 358 Alicia Wallberg Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AG9207 25m 44.69
181 574 Alva Lindberg Ösmo Simsällskap 2008 AF6608 25m 44.81
182 88 Stella Caneus Kalmar Simsällskap 2006 BC0606 25m 44.88
183 20 Veronica Tylus Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BY6204 50m 45.26
184 288 Moa Olehag-Fornander Linköpings Allmänna SS 2005 BV9205 25m 45.91
185 94 Kajsa Andersson Kalmar Simsällskap 2006 BK3406 25m 45.99
186 56 Cornelia Stridh Hultsfreds Simsällskap 2007 AU3407 25m 46.05
187 27 Maya Hultqvist Eksjö Sim- o Livräddnings SS 2004 BN7404 25m 46.40
188 41 Amanda Wärn Finspångs Simklubb 2004 AY6804 25m 46.64
189 375 Emmie jakobsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2010 AA2810 25m 46.67
190 148 Boglarka Biro Karlstads Simsällskap 2006 AO9806 25m 46.75
191 13 Elsa Axvik Reutergårdh Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 BA5404 50m 46.91
192 266 Nellie Johansson Jöngren Linköpings Allmänna SS 25m 47.20
2009 AD5609
193 280 Lovisa Comstedt Linköpings Allmänna SS 25m 47.44
2009 AI2609
194 355 Alice Westerberg Norrköpings
Kappsimningsklubb
25m 48.08
2007 AB9607
195 95 Maja Olofsson Kalmar Simsällskap 2007 AY5407 25m 48.20
196 227 Anna Oscarsson Linköpings Allmänna SS 2005 AX1405 25m 48.55
197 578 Amanda Rosborg Ösmo Simsällskap 2008 AH1208 25m 48.58
198 554 Selma Malminger Västerviks Simsällskap 2007 AU1807 25m 48.68
199 327 Agnes Fahlström Motala Simsällskap 2009 AA0809 25m 49.30
200 22 Jasmine Musaji Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2008 AO7808 25m 49.75
201 263 Sofia Hellander Linköpings Allmänna SS 2007 AV5607 25m 50.02
202 366 Elisabeth Xu Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AG7408 25m 50.46
203 555 Tualie Hörnell Västerviks Simsällskap 2006 BM7806 25m 50.62
204 128 Mari Sletvold-Walby Karlskoga Simförening 2005 BU2805 25m 50.71
205 37 Agnes Larsson Filipstads Simklubb 2007 AM7407 25m 51.83
206 54 Alva Johansson Hultsfreds Simsällskap 2008 AC8608 25m 52.24
207 373 Amina Mandzo Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AJ8808 25m 52.50
208 272 Thea Rineholm Linköpings Allmänna SS 2009 AE5409 25m 53.82
209 53 Molly Ainemo Hultsfreds Simsällskap 2007 AI4207 25m 59.67
210 583 Melina Zeitooni Dicker Norrköpings
Kappsimningsklubb
2009 AM2209 50m EFT
211 553 Majken Hamstedt Västerviks Simsällskap 2007 AU7607 50m
212 582 Sofia Tossavainen Södertälje Simsällskap 2005 AJ2805 50m
213 30 Leonie Specht Eksjö Sim- o Livräddnings SS 2004 BW1404 50m
214 289 Esther Mira Nath Linköpings Allmänna SS 2005 BV9605 50m
215 369 Medina Hodzic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2009 AC2809 50m
216 300 Nazalin Abdul Karim Linköpings Allmänna SS 2006 BU6806 50m
217 592 Enya Yildiz Linköpings Allmänna SS 2002 BW8602 50m EFT
218 560 Kaia Weidmert Västerviks Simsällskap 2008 AX9808 50m
219 374 Leah Norén Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AJ7808 50m
220 585 Majken Pettersson Arvika Simsällskap 2001 BG6201 50m EFT
221 125 Lova Jansson Karlskoga Simförening 2008 AP1808 50m
222 576 Ida Källman Ösmo Simsällskap 2006 BE5206 50m
223 286 Ester Taléus Linköpings Allmänna SS 2007 BG5207 50m
224 326 Ester Sjögren Motala Simsällskap 2009 AA9609 50m
225 379 Vendela Fäldt Norrköpings
Kappsimningsklubb
50m
2010 AE9810
2019-06-02 11:49:03 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS
Document
Startlista
Filbyter Cup
Arrangör:
Plats: Tinnerbäcksbadet LASS
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019
4 50m Fjärilsim Herrar
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 328 Stefan Stojmenovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
1993 AR6593 25m 23.85
2 163 Oskar Gannholm-Johansson Linköpings Allmänna SS 1996 AC3196 25m 25.40
3 177 Mattias Grynning Linköpings Allmänna SS 1999 AJ0599 25m 25.69
4 420 Hugo Eriksson Turebergs Simklubb 1999 AB8599 25m 26.04
5 175 Petter Cyrén Linköpings Allmänna SS 1996 AU8796 25m 26.13
6 174 Gustav Henell Linköpings Allmänna SS 1999 AG1399 25m 26.14
7 164 Daniel Olsson Linköpings Allmänna SS 1996 AF0396 25m 26.67
8 171 Alfred Åström Linköpings Allmänna SS 1997 AP0197 25m 26.90
9 173 Tom Andersson Linköpings Allmänna SS 1998 AK2598 25m 27.13
10 339 Eric Lundström Silke Norrköpings
Kappsimningsklubb
2003 AF8903 25m 27.15
11 169 Martin Falk Linköpings Allmänna SS 1999 AC1199 25m 27.25
12 69 Anton Arvidsson Kalmar Simsällskap 2000 AV6500 25m 27.35
13 86 Philip Turkowitch Kalmar Simsällskap 2003 AY0703 25m 27.45
14 201 Nicola Lundqvist Linköpings Allmänna SS 2002 AM0302 25m 27.56
15 292 Kian Hassani Linköpings Allmänna SS 2003 BR0303 25m 27.82
16 312 Henrik Eriksson Motala Simsällskap 2002 AJ6902 25m 27.92
17 60 Alexander Loo Kalmar Simsällskap 2001 AH7501 25m 28.10
18 504 Simon Brandt Väsby Simsällskap 2000 AJ4700 25m 28.11
19 344 Nikola Petrovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 AF5704 25m 28.28
20 510 Kevin Rathnasiri Väsby Simsällskap 25m 28.55
2003 AJ0103
21 134 David Albringer Karlstads Simsällskap 25m 28.64
2001 AF2101
22 202 Sebastian Nilsson Linköpings Allmänna SS 25m 28.70
2002 AM2302
23 527 William Malmborg Väsby Simsällskap 50m 28.80
2003 AW8503
24 548 Stefanos Gavriliidis Västerviks Simsällskap 50m 29.01
2003 AV6903
25 468 Isac Rune Täby Sim 50m 29.07
2003 AM9503
26 194 Elias Axelsson Linköpings Allmänna SS 25m 29.09
2002 AJ9102
27 179 Naevid Kiasat Linköpings Allmänna SS 50m 29.10
2001 AF6501
28 306 Levente Nagy Ljungby Simsällskap 2005 AD1105 25m 29.24
29 465 Alexander Bergström Täby Sim 2002 AP2502 50m 29.37
30 192 Ruben Staaf Linköpings Allmänna SS 2002 AI2702 50m 29.37
31 62 Hugo Fransson Kalmar Simsällskap 2005 AA4105 25m 29.66
32 71 Henrik Pap Kalmar Simsällskap 2001 AU5701 25m 29.89
33 435 Marcus Persson Taylor Turebergs Simklubb 2005 AC4905 25m 30.08
34 345 David Ullstrand Norrköpings
Kappsimningsklubb
2005 AB2505 25m 30.09
35 65 Arvid Johansson Kalmar Simsällskap 2001 AQ8501 25m 30.09
36 451 Julius Gustavsson Täby Sim 2002 AD0102 25m 30.25
37 430 Niclas Ruimeng Li Turebergs Simklubb 2004 AE0704 25m 30.33
38 351 Erik Andersson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2005 AC8105 25m 30.36
39 377 Viktor Malysjev Norrköpings
Kappsimningsklubb
2001 BA2701 25m 30.53
40 529 Johan Montero Väsby Simsällskap 2005 AN1905 25m 30.63
41 189 Anton Kilander Linköpings Allmänna SS 1999 AS9399 25m 30.70
42 434 Filip Westlund Turebergs Simklubb 2003 AL9703 25m 30.73
43 90 Tim Ericksson Kalmar Simsällskap 2002 AZ3502 25m 30.78
44 133 Jesper Andersson Karlstads Simsällskap 1996 AU6996 50m 31.01 S14
45 509 Erik Bergman Väsby Simsällskap 2004 AC1104 25m 31.03
46 168 Konrad Ekström Linköpings Allmänna SS 1998 AF7398 25m 31.18
47 485 David Alonso Täby Sim 2003 AS6703 50m 31.28
48 229 Markus  Stahre Linköpings Allmänna SS 2004 AR0904 50m 31.36
49 518 Casper Rengart Väsby Simsällskap 2006 AB1706 25m 31.37
50 248 Robin Daremo Linköpings Allmänna SS 2005 AP3105 25m 31.39
51 196 Erik Wallin Linköpings Allmänna SS 2003 AH0103 25m 31.52
52 432 Alexander Arnö Turebergs Simklubb 2005 AB5505 25m 31.66
53 488 Noah Juhlin Fredriksson Täby Sim 2005 AI2505 25m 31.72
54 61 Pontus Sunnerborn Kalmar Simsällskap 2000 AM7900 25m 31.81
55 76 Elliot Asplund Kalmar Simsällskap 25m 31.81
2003 AR6703
56 198 Olle Almén Linköpings Allmänna SS 25m 31.91
2003 AH3503
57 492 Caspian Humble Täby Sim 25m 31.94
2005 AO6705
58 564 Max Claesson Ösmo Simsällskap 25m 32.16
2004 AB1904
59 354 William Norén Norrköpings
Kappsimningsklubb
50m 32.16
2006 AD5106
60 418 Alfred Enlund Tranås Simsällskap 2005 AS3905 25m 32.25
61 77 Ludvig Asplund Kalmar Simsällskap 2003 AR5703 25m 32.55
62 525 Eddie Peng Väsby Simsällskap 2007 AA7707 25m 32.65
63 440 Albin Argelius Turebergs Simklubb 2005 AN1105 25m 32.74
64 49 Melwin Axelsson Hultsfreds Simsällskap 2005 AC2705 25m 33.48
65 200 Emil Kilander Linköpings Allmänna SS 2004 AC2704 25m 33.49
66 384 Amir Pehlivanovic Norrköpings
Kappsimningsklubb
2004 BW3704 25m 33.60
67 142 Filip Hedin Karlstads Simsällskap 2003 AS1503 25m 33.74
68 571 Jonas Kvist Ösmo Simsällskap 2006 AD0706 25m 33.84
69 550 Mattias Nad Västerviks Simsällskap 2003 AZ2303 25m 33.94
70 195 Isak Lust Linköpings Allmänna SS 2002 AJ8902 25m 34.06
71 213 Robin Lundqvist Linköpings Allmänna SS 2005 AC4505 25m 34.09
72 144 Lex Albringer Karlstads Simsällskap 2007 AA0907 25m 34.17
73 549 Yannick Winkler Västerviks Simsällskap 2003 AX1503 25m 34.40
74 247 Justin Rineholm Linköpings Allmänna SS 2006 AK2306 50m 34.58
75 475 Simon Seel Täby Sim 2003 AO0903 50m 34.66
76 112 Elias  Jansson Karlskoga Simförening 2006 AC3706 50m 34.67
77 496 Ludvig Berndtsson Täby Sim 2005 AR8705 50m 34.68
78 368 Wilmer Jakobsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AD5308 25m 34.79
79 235 Arvid Blom Linköpings Allmänna SS 2006 AH1506 25m 34.82
80 314 Marcus Manninen Motala Simsällskap 2004 AD1104 25m 34.89
81 556 Hannes Hallberg Västerviks Simsällskap 2004 AZ2104 25m 35.02
82 81 Gustav Franzén Kalmar Simsällskap 2004 AT1504 25m 35.07
83 587 Arthur Forsfält Motala Simsällskap 2008 AB8508 50m 35.10 EFT
84 18 Jakob Khaytan Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2003 AX6503 50m 35.41
85 439 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 35.46
86 97 Szymon Machaj Kalmar Simsällskap 2006 AV7306 25m 35.46
87 484 Albin Kappling Täby Sim 2003 AS2503 50m 35.53
88 17 Victor Taghikhani Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2003 AX9303 25m 35.62
89 291 Arsham Hassani Linköpings Allmänna SS 2007 AQ8507 25m 35.71
90 307 Albin Karlsson Ljungby Simsällskap 2005 AG8305 25m 36.00
91 249 Milo Forsberg Linköpings Allmänna SS 2007 AE2307 25m 36.11
92 256 Axel Coutts Linköpings Allmänna SS 2008 AC3308 25m 36.19
93 228 Simon Axelsson Linköpings Allmänna SS 2006 AF7306 25m 36.32
94 113 Viktor  Hellberg Karlskoga Simförening 2006 AC0706 50m 36.40
95 12 Marcus Hedlund Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2002 AT1902 50m 36.55
96 212 Olof Karlsson Linköpings Allmänna SS 2008 AA0108 25m 36.87
97 319 Edwin Brimalm Motala Simsällskap 2005 AE6305 25m 37.29
98 115 Linus Åkesson Karlskoga Simförening 2005 AK1105 25m 37.34
99 233 Noah Lagerman Linköpings Allmänna SS 2007 AB7907 25m 37.56
100 539 Erik Svensson Väsby Simsällskap 2007 AH5507 25m 37.67
101 73 Simon Theander Kalmar Simsällskap 2005 AD9305 25m 38.24
102 270 Kevin Sixtensson Linköpings Allmänna SS 2006 AS6506 25m 38.33
103 397 Julius Dorch Juliusson Södertörns Simsällskap 2007 AC7707 50m 38.37
104 536 Junes Khattab Väsby Simsällskap 2006 AK0106 25m 38.42
105 225 Hugo Larsson Linköpings Allmänna SS 2006 AC5706 25m 38.53
106 277 Kacper Greczynski Linköpings Allmänna SS 2006 AU1306 25m 38.65
107 33 Viggo Redlund Simklubben Ena 2005 AV2305 25m 38.86
108 281 Elis Berntsson Linköpings Allmänna SS 2009 AE5109 25m 39.07
109 51 Adrian Rudén Hultsfreds Simsällskap 2006 AD1706 25m 39.60
110 253 Linus Isaksson Linköpings Allmänna SS 2005 AR4505 25m 40.87
111 154 Ektoras Vasileios Blithikiotis Karlstads Simsällskap 2008 AM3308 25m 40.96
112 215 Gustav  Kardfall Linköpings Allmänna SS 2006 AB0506 25m 41.29
113 251 Simón Perez Linköpings Allmänna SS 2007 AF7507 25m 41.41
114 96 Douglas Karlsson Kalmar Simsällskap 2005 AV9305 25m 41.58
115 230 Elias Gustafsson Linköpings Allmänna SS 2007 AB8907 50m 41.79
116 362 Robert Hanouch Norrköpings
Kappsimningsklubb
2006 AO8306 25m 42.33
117 271 Timon Rineholm Linköpings Allmänna SS 25m 42.55
2009 AC1109
118 146 Alexander Albringer Karlstads Simsällskap 25m 42.76
2007 AB1907
119 43 Alvar Aktner Finspångs Simklubb 25m 43.09
2006 AO2306
120 365 Cesar Svan Norrköpings
Kappsimningsklubb
50m 43.36
2007 AG0707
121 579 Jonathan Runsten Ösmo Simsällskap 2005 AS8505 25m 44.34
122 50 Erik Havskog Hultsfreds Simsällskap 2007 AA6707 25m 45.56
123 359 Valter Ericsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AA0708 25m 45.75
124 269 Elliot Eldh Linköpings Allmänna SS 2008 AG4308 25m 47.47
125 126 Mio Gullbrand Karlskoga Simförening 2006 AT4506 25m 48.08
126 580 Adrian Eriksson Ösmo Simsällskap 2008 AG3508 25m 48.40
127 219 Aria Mokri Linköpings Allmänna SS 2005 AG1105 25m 50.98
128 150 Johan Pellfolk Karlstads Simsällskap 2007 AC3507 25m 50.99
129 119 Milo Thunberg Karlskoga Simförening 2008 AA3508 25m 51.38
130 551 Melvin Hilding Västerviks Simsällskap 2005 AS2505 25m 52.65
131 558 Bernat Miñana Juan Västerviks Simsällskap 2006 AV8306 25m 53.57
132 257 Malte Klintåker Linköpings Allmänna SS 2009 AA3509 25m 54.54
133 278 Ture Lilllskogen Linköpings Allmänna SS 2009 AE3309 25m 59.51
134 405 Viggo Stenbacka Södertörns Simsällskap 2009 AD2309 50m
135 9 Melwin Pihlgren Arvika Simsällskap 2006 AV2106 50m
136 296 Daniel Colic Linköpings Allmänna SS 2001 BB0301 50m
137 577 Emanuel Liljestedt Ösmo Simsällskap 2008 AD6108 50m
138 23 Lucas Yousef Botkyrka-Rönninge
Simsällskap
2004 AZ4504 50m
2019-06-02 11:49:04 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Linköpings Allmänna SS
Document
Startlista
Filbyter Cup
Arrangör:
Plats: Tinnerbäcksbadet LASS
Bassäng: 50m Tävlingsdatum: den 31 maj 2019 till den 2 jun 2019
5 50m Ryggsim Damer
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 191 Hilda Linné Linköpings Allmänna SS 2000 BG1800 25m 29.37
2 190 Vera Karlsson Linköpings Allmänna SS 2003 AI8403 25m 29.80
3 64 Leia Karlsson Kalmar Simsällskap 2002 AR2202 25m