Program for Polisen HEAD summer Cup 2019
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polisen HEAD Summer Cup 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet, Stockholm |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
676 |
|
Rudolfs Stupans |
Örebro Simallians |
1999 |
AX0599 |
25m |
24.78 |
|
|
|
|
|
2 |
801 |
|
Uku Pärismaa |
Briis Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
3 |
753 |
|
David MacLeod |
Stockholmspolisens IF SF |
2001 |
BA1701 |
25m |
24.92 |
|
|
|
|
|
4 |
453 |
|
Johan Strandberg |
Sundsvalls Simsällskap |
1997 |
AL3197 |
25m |
24.94 |
|
|
|
|
|
5 |
288 |
|
Karl Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2002 |
AZ6102 |
25m |
25.15 |
|
|
|
|
|
6 |
791 |
|
Aleksander Roosimaa |
Audentese Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
25.15 |
|
|
|
|
|
|
7 |
811 |
|
Philip Paskov |
Orca Swim Club |
2002 |
|
50m |
25.34 |
|
|
|
|
|
|
8 |
725 |
|
Erik Falk |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AL0103 |
25m |
25.39 |
|
|
|
|
|
9 |
809 |
|
Siim Nigul |
Orca Swim Club |
2002 |
|
50m |
25.60 |
|
|
|
|
|
|
10 |
719 |
|
Kenzo Buchli |
Stockholmspolisens IF SF |
2000 |
AL0700 |
25m |
25.63 |
|
|
|
|
|
11 |
223 |
|
Johannes Fällgren |
Lidingö Simklubb |
2002 |
AP1102 |
50m |
25.81 |
|
|
|
|
|
12 |
789 |
|
Mark Köök |
Audentese Spordiklubi |
2001 |
|
50m |
25.82 |
|
|
|
|
|
|
13 |
206 |
|
Markus Sandh |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AZ1302 |
25m |
25.97 |
|
|
|
|
|
14 |
873 |
|
Erik Bergstrand |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AD3102 |
25m |
26.00 |
EFT |
|
15 |
584 |
|
Alexander Karlsson |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AQ4102 |
25m |
26.11 |
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Noah Stenström |
Lidingö Simklubb |
2000 |
AX4300 |
25m |
26.17 |
|
|
|
|
|
17 |
255 |
|
Jakob Rasmuson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AP9103 |
25m |
26.29 |
|
|
|
|
|
18 |
17 |
|
Sebastian Amundsen |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
26.29 |
|
|
|
|
|
|
19 |
36 |
|
Simen Løvås |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
26.50 |
|
|
|
|
|
|
20 |
579 |
|
Kevin Shiva |
Upsala Simsällskap |
2002 |
AB1102 |
25m |
26.51 |
|
|
|
|
|
21 |
627 |
|
Kevin Rathnasiri |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AJ0103 |
25m |
26.57 |
|
|
|
|
|
22 |
345 |
|
Jens Pettersson |
S77 Stenungsund |
2001 |
AG9101 |
25m |
26.58 |
|
|
|
|
|
23 |
593 |
|
Danny Simaleza |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AE4905 |
25m |
26.67 |
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
Nicolas Jernberg |
Simklubben Neptun |
2001 |
AU4301 |
25m |
26.81 |
|
|
|
|
|
25 |
342 |
|
Rasmus Skyving |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AB2703 |
25m |
26.92 |
|
|
|
|
|
26 |
70 |
|
Kristian Wilhelm Klafstad |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
50m |
26.99 |
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
|
Vegard Skjervold |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
28 |
170 |
|
Ted Wiker |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AE1304 |
25m |
27.03 |
|
|
|
|
|
29 |
625 |
|
Ludvig Ahlström |
Väsby Simsällskap |
2002 |
AK8302 |
50m |
27.04 |
|
|
|
|
|
30 |
27 |
|
Sander Haugan |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
27.14 |
|
|
|
|
|
|
31 |
78 |
|
Adam Nathaniel Olsen |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
27.15 |
|
|
|
|
|
|
32 |
108 |
|
Jonas She Cheung |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
27.19 |
|
|
|
|
|
|
33 |
850 |
|
Naveen Asas |
SK Speed |
2004 |
|
50m |
27.20 |
|
|
|
|
|
|
34 |
836 |
|
Mark Tomi Wilhelm Vompa |
Kalevi Ujumiskool |
2003 |
|
50m |
27.27 |
|
|
|
|
|
|
35 |
343 |
|
Victor Karell |
Norrtälje Simklubb |
2003 |
AF7103 |
25m |
27.30 |
|
|
|
|
|
36 |
793 |
|
Artjom Sahpazov |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
27.31 |
|
|
|
|
|
|
37 |
244 |
|
Ludvig Rasmuson |
Simklubben Neptun |
2001 |
AT1901 |
50m |
27.32 |
|
|
|
|
|
38 |
277 |
|
Tim Rogersson |
Simklubben Neptun |
2005 |
AN5305 |
25m |
27.32 |
|
|
|
|
|
39 |
497 |
|
Spencer Huerta |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AV5504 |
25m |
27.34 |
|
|
|
|
|
40 |
68 |
|
Sebastian Mendez Johannes |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
27.40 |
|
|
|
|
|
|
41 |
722 |
|
Gustav Niring |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AE6304 |
25m |
27.40 |
|
|
|
|
|
42 |
25 |
|
Tobias Gilbu |
Trondhjems SLK |
2002 |
|
50m |
27.42 |
|
|
|
|
|
|
43 |
383 |
|
Victor Bäckström |
Skuru Idrottsklubb |
2003 |
AQ1303 |
25m |
27.54 |
|
|
|
|
|
44 |
792 |
|
Kaurit Lilienberg |
Audentese Spordiklubi |
2002 |
|
50m |
27.64 |
|
|
|
|
|
|
45 |
361 |
|
Jakob Hanson |
Sala Simsällskap |
2002 |
AJ4902 |
25m |
27.75 |
|
|
|
|
|
46 |
491 |
|
Valentino Vrbanus |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AG9106 |
25m |
27.85 |
|
|
|
|
|
47 |
98 |
|
Sander Sand |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
50m |
27.90 |
|
|
|
|
|
|
48 |
285 |
|
Stavros Theodosiadis |
Simklubben Neptun |
2002 |
AY7502 |
25m |
27.95 |
|
|
|
|
|
49 |
172 |
|
Adrian Ekström |
Gustavsbergs Simsällskap |
2004 |
AV6104 |
25m |
27.95 |
|
|
|
|
|
50 |
848 |
|
Olav Koefoed Thygesen |
Bergens Svømme Club |
2003 |
|
50m |
27.97 |
|
|
|
|
|
|
51 |
581 |
|
Felix Do |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AF4304 |
25m |
28.16 |
|
|
|
|
|
52 |
846 |
|
Ghanesh Rajkumar |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
53 |
118 |
|
Herman Røed |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
28.21 |
|
|
|
|
|
|
54 |
760 |
|
Gevork Sarkisyants |
Stockholmspolisens IF SF |
2004 |
AY9904 |
25m |
28.25 |
|
|
|
|
|
55 |
169 |
|
Melvin Rinaldo |
Gustavsbergs Simsällskap |
2005 |
AA5905 |
25m |
28.27 |
|
|
|
|
|
56 |
411 |
|
Alan Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AH2905 |
25m |
28.29 |
|
|
|
|
|
57 |
592 |
|
Lukas Höglund |
Upsala Simsällskap |
2004 |
AK0904 |
50m |
28.32 |
|
|
|
|
|
58 |
474 |
|
Casper Runfjäll |
Södertälje Simsällskap |
2002 |
AJ7102 |
25m |
28.35 |
|
|
|
|
|
59 |
131 |
|
Marcus Hedlund |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
AT1902 |
25m |
28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
536 |
|
Alvin Hamzehnejad |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AV9304 |
25m |
28.47 |
|
|
|
|
|
61 |
794 |
|
Walner -Erich Kulla |
Audentese Spordiklubi |
2004 |
|
50m |
28.57 |
|
|
|
|
|
|
62 |
734 |
|
Jakob Gnalin |
Stockholmspolisens IF SF |
2003 |
AR8303 |
25m |
28.57 |
|
|
|
|
|
63 |
56 |
|
Robert Fagervik |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
28.59 |
|
|
|
|
|
|
64 |
265 |
|
Ferdinand Bang |
Simklubben Neptun |
2005 |
AF1305 |
25m |
28.74 |
|
|
|
|
|
65 |
289 |
|
Philip Palmqvist |
Simklubben Neptun |
2005 |
AR1505 |
50m |
28.83 |
|
|
|
|
|
66 |
363 |
|
Botvid Wiell |
Sala Simsällskap |
2005 |
AB3305 |
25m |
28.92 |
|
|
|
|
|
67 |
18 |
|
Hasith Ransiri Attanapola |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
68 |
843 |
|
Lukas Krohn-Dale |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
28.93 |
|
|
|
|
|
|
69 |
229 |
|
Axel Gustavsson |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AK8705 |
25m |
28.97 |
|
|
|
|
|
70 |
603 |
|
Ravi Parekh |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL7705 |
25m |
29.18 |
|
|
|
|
|
71 |
197 |
|
Elijas Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2005 |
AG6905 |
25m |
29.21 |
|
|
|
|
|
72 |
59 |
|
Sebastian Hagen |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
29.26 |
|
|
|
|
|
|
73 |
367 |
|
Felix Mårvad |
Sala Simsällskap |
2003 |
AS2303 |
25m |
29.29 |
|
|
|
|
|
74 |
11 |
|
Ivar Aigin Schanche Dalse |
Karasjok SK |
2006 |
|
50m |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
75 |
232 |
|
Martin Gertz |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AU7905 |
25m |
29.39 |
|
|
|
|
|
76 |
845 |
|
Kasper Cornelius Mowincke |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
29.51 |
|
|
|
|
|
|
77 |
587 |
|
Rasmus Loklint |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AD2105 |
25m |
29.52 |
|
|
|
|
|
78 |
166 |
|
Max Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AG0703 |
25m |
29.57 |
|
|
|
|
|
79 |
610 |
|
Ludvig Glantz |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AJ9906 |
50m |
29.59 |
|
|
|
|
|
80 |
633 |
|
Eddie Peng |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AA7707 |
50m |
29.70 |
|
|
|
|
|
81 |
204 |
|
Bilal Mustefa |
Järfälla Simsällskap |
2004 |
AW4304 |
25m |
29.74 |
|
|
|
|
|
82 |
113 |
|
Noah Jacobsen |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
29.84 |
|
|
|
|
|
|
83 |
580 |
|
Oskar Andersson |
Upsala Simsällskap |
2003 |
AG6503 |
25m |
29.84 |
|
|
|
|
|
84 |
22 |
|
Even Kristoffer Bøckman |
Trondhjems SLK |
2003 |
|
50m |
29.97 |
|
|
|
|
|
|
85 |
609 |
|
Adam Wahlberg |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI7306 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
86 |
53 |
|
Sindre Kalvø Dalby |
Bærumsvømmerne |
2005 |
|
25m |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
87 |
104 |
|
Henrik Sunde |
Skjetten Svømming |
2004 |
|
50m |
30.26 |
|
|
|
|
|
|
88 |
485 |
|
Lennon Köndell |
Södertälje Simsällskap |
2004 |
AO3104 |
25m |
30.31 |
|
|
|
|
|
89 |
410 |
|
Anton Jöngren |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5706 |
25m |
30.34 |
|
|
|
|
|
90 |
426 |
|
Oscar Gustafson |
Spårvägen Simförening |
2005 |
AR6705 |
25m |
30.52 |
|
|
|
|
|
91 |
75 |
|
Martin Sørlie Nordquist |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
50m |
30.64 |
|
|
|
|
|
|
92 |
689 |
|
Alexander Youssef |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2004 |
AS2504 |
25m |
30.73 |
|
|
|
|
|
93 |
297 |
|
Oliver Rundström |
Simklubben Neptun |
2008 |
AC9108 |
25m |
30.73 |
|
|
|
|
|
94 |
173 |
|
Joel Aggefors |
Gustavsbergs Simsällskap |
2003 |
AY3903 |
25m |
30.92 |
|
|
|
|
|
95 |
83 |
|
Sander Kiær Sørensen |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
50m |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
96 |
143 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
30.95 |
|
|
|
|
|
97 |
493 |
|
Arvid Engqvist |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AM6505 |
25m |
30.99 |
|
|
|
|
|
98 |
151 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
99 |
739 |
|
Mikail Arslan |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AH9305 |
25m |
31.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
301 |
|
Alexander Trindade |
Simklubben Neptun |
2006 |
AP6106 |
50m |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
805 |
|
Mathias Käär |
Orca Swim Club |
2005 |
|
50m |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
844 |
|
Mats Nikolai Maroni Johan |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
840 |
|
Kjetil Breivik |
Bergens Svømme Club |
2005 |
|
50m |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
443 |
|
Felix Norlin |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2005 |
AS6705 |
50m |
31.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
407 |
|
William Erneholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AD5506 |
25m |
31.33 |
|
|
|
|
|
106 |
82 |
|
Lukas Johansen Strande |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
31.34 |
|
|
|
|
|
107 |
278 |
|
Theodor Gladare |
Simklubben Neptun |
2007 |
AC0707 |
25m |
31.38 |
|
|
|
|
|
108 |
316 |
|
Vincent Forss |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL9107 |
25m |
31.55 |
|
|
|
|
|
109 |
51 |
|
Mikkel Eiken Borge |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
50m |
31.60 |
|
|
|
|
|
110 |
266 |
|
Tee Thern |
Simklubben Neptun |
2006 |
AC3106 |
25m |
31.67 |
|
|
|
|
|
111 |
228 |
|
Maxim Jelagin |
Lidingö Simklubb |
2005 |
AJ9505 |
25m |
31.70 |
|
|
|
|
|
112 |
803 |
|
Sander Kadak |
Orca Swim Club |
2006 |
|
50m |
31.73 |
|
|
|
|
|
113 |
233 |
|
Adam Joseph Michel |
Lidingö Simklubb |
2006 |
AS8306 |
25m |
31.75 |
|
|
|
|
|
114 |
501 |
|
Felix Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2007 |
AH6507 |
25m |
31.78 |
|
|
|
|
|
115 |
465 |
|
Simon Ryd |
Sundsvalls Simsällskap |
2005 |
AR0505 |
50m |
31.90 |
|
|
|
|
|
116 |
601 |
|
Tage Helin |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AB2907 |
50m |
31.90 |
|
|
|
|
|
117 |
80 |
|
Waldemar Valtchev Riiser |
Bærumsvømmerne |
2007 |
|
25m |
31.90 |
|
|
|
|
|
118 |
374 |
|
Eric Hörnstedt |
Sala Simsällskap |
2008 |
AH7508 |
25m |
31.95 |
|
|
|
|
|
119 |
779 |
|
Maksim Kalinski |
Audentese Spordiklubi |
2007 |
|
50m |
32.20 |
|
|
|
|
|
120 |
646 |
|
Colin Rosén |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AB7108 |
25m |
32.23 |
|
|
|
|
|
121 |
111 |
|
Pedram Heydari |
SK Speed |
2005 |
|
50m |
32.25 |
|
|
|
|
|
122 |
643 |
|
Theo Takala |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AC5907 |
25m |
32.30 |
|
|
|
|
|
123 |
279 |
|
Ludvig Löfström |
Simklubben Neptun |
2006 |
AI4506 |
50m |
32.31 |
|
|
|
|
|
124 |
707 |
|
Alvin Johansson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2005 |
AV4705 |
50m |
32.37 |
|
|
|
|
|
125 |
815 |
|
Rasmus Välk |
Orca Swim Club |
2007 |
|
50m |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
126 |
106 |
|
Isak Emilian Arnesen |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
32.56 |
|
|
|
|
|
|
127 |
537 |
|
Filip Hägglund |
Södertörns Simsällskap |
2004 |
AV5304 |
50m |
32.63 |
|
|
|
|
|
128 |
32 |
|
Sigurd Leirgulen |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
32.67 |
|
|
|
|
|
|
129 |
195 |
|
Arvin Parsa |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AB7106 |
25m |
32.77 |
|
|
|
|
|
130 |
573 |
|
Noa Sigfelt |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BR1303 |
25m |
32.78 |
|
|
|
|
|
131 |
613 |
|
Gabriel Leijon |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AL8706 |
50m |
32.80 |
|
|
|
|
|
132 |
565 |
|
Emil Johanson |
Södertörns Simsällskap |
2005 |
AX4105 |
50m |
32.81 |
|
|
|
|
|
133 |
188 |
|
Aston Horn |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AM4907 |
25m |
32.88 |
|
|
|
|
|
134 |
647 |
|
Henrik Fjellström |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AJ3906 |
25m |
32.95 |
|
|
|
|
|
135 |
29 |
|
Jon Noé Høye |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
33.17 |
|
|
|
|
|
|
136 |
416 |
|
John Ström |
Spårvägen Simförening |
2004 |
AQ9704 |
50m |
33.17 |
|
|
|
|
|
137 |
182 |
|
Albin Glaas |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AN4706 |
50m |
33.36 |
|
|
|
|
|
138 |
427 |
|
Brian Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AF1907 |
25m |
33.43 |
|
|
|
|
|
139 |
534 |
|
Julius Dorch Juliusson |
Södertörns Simsällskap |
2007 |
AC7707 |
25m |
33.58 |
|
|
|
|
|
140 |
498 |
|
Albin Tetli |
Södertälje Simsällskap |
2005 |
AR9705 |
25m |
33.58 |
|
|
|
|
|
141 |
99 |
|
Fillip Sigvartsen |
Skjetten Svømming |
2005 |
|
50m |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
142 |
183 |
|
Elliot Ekman |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2007 |
AG6907 |
25m |
34.05 |
|
|
|
|
|
143 |
435 |
|
Ludwig Höijer |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR6506 |
25m |
34.16 |
|
|
|
|
|
144 |
368 |
|
William Struwe |
Sala Simsällskap |
2006 |
AE1306 |
25m |
34.24 |
|
|
|
|
|
145 |
107 |
|
Pelle Basmo Bjerkli |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
146 |
545 |
|
Lucas Netzell |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AD4108 |
25m |
34.42 |
|
|
|
|
|
147 |
607 |
|
Arvid Högström |
Upsala Simsällskap |
2006 |
AI3306 |
50m |
34.45 |
|
|
|
|
|
148 |
147 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
34.47 |
|
|
|
|
|
149 |
71 |
|
Frederick von Krogh |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
150 |
664 |
|
William Wu |
Väsby Simsällskap |
2003 |
BA4503 |
25m |
34.74 |
|
|
|
|
|
151 |
650 |
|
Junes Khattab |
Väsby Simsällskap |
2006 |
AK0106 |
25m |
34.87 |
|
|
|
|
|
152 |
441 |
|
Anton Hagspiel |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2009 |
AA8309 |
25m |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
754 |
|
Sam Asaad |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AS1906 |
25m |
34.92 |
|
|
|
|
|
154 |
715 |
|
Alexander Källström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AV1706 |
25m |
34.97 |
|
|
|
|
|
155 |
544 |
|
Moritz Karlsson |
Södertörns Simsällskap |
2008 |
AC8908 |
25m |
35.19 |
|
|
|
|
|
156 |
139 |
|
Lucas Yousef |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2004 |
AZ4504 |
25m |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
124 |
|
Alexander Wang |
SK Speed |
2006 |
|
50m |
35.39 |
|
|
|
|
|
|
158 |
396 |
|
Albert Sharpe |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AL4308 |
25m |
35.45 |
|
|
|
|
|
159 |
620 |
|
Oliver Munn |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AK7907 |
25m |
35.46 |
|
|
|
|
|
160 |
187 |
|
Ata Östlund Keklik |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2008 |
AI2108 |
25m |
35.55 |
|
|
|
|
|
161 |
319 |
|
Felix Bang |
Simklubben Neptun |
2009 |
AB5909 |
25m |
35.59 |
|
|
|
|
|
162 |
48 |
|
Even Littorin Birkeland |
Bærumsvømmerne |
2006 |
|
25m |
35.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
16 |
|
Tamer Abuzid |
Trondhjems SLK |
2004 |
|
50m |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
164 |
89 |
|
Martin Brunborg |
Skjetten Svømming |
2006 |
|
50m |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
602 |
|
Artur Norman |
Upsala Simsällskap |
2005 |
AL2705 |
25m |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
599 |
|
Johannes Fischer |
Upsala Simsällskap |
2007 |
AA1907 |
25m |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
62 |
|
Daniel Ta Helland |
Bærumsvømmerne |
2004 |
|
25m |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
434 |
|
Vidar Karlström |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AK7107 |
50m |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
655 |
|
Erik Svensson |
Väsby Simsällskap |
2007 |
AH5507 |
25m |
36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
320 |
|
Jonatan Edin |
Simklubben Neptun |
2008 |
AG8908 |
25m |
36.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
171 |
13 |
|
Jonas Mortelmans Somby |
Karasjok SK |
2007 |
|
25m |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
654 |
|
Elton Rosén |
Väsby Simsällskap |
2010 |
AA8310 |
25m |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
781 |
|
Timur Didenko |
Audentese Spordiklubi |
2009 |
|
50m |
36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
208 |
|
Melvin Eriksson |
Järfälla Simsällskap |
2008 |
AC6308 |
25m |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
88 |
|
Sebastian Bergum |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
180 |
|
Axel Pagard |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2006 |
AM1506 |
25m |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
190 |
|
Nils Edberg |
Harnäs Skutskär Simsällskap |
2008 |
AI0508 |
25m |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
378 |
|
Isak Samuelsson |
Sala Simsällskap |
2006 |
AU3306 |
25m |
36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
489 |
|
Sixten Selander |
Södertälje Simsällskap |
2006 |
AF3906 |
25m |
37.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
308 |
|
William Hammarén |
Simklubben Neptun |
2008 |
AG7108 |
25m |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
436 |
|
Otto von Arronet |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AC5509 |
25m |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
315 |
|
Marco Blix Grimaldi |
Simklubben Neptun |
2007 |
AL3307 |
25m |
37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
357 |
|
Albin Wassberg |
S77 Stenungsund |
2008 |
AJ6908 |
25m |
37.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
100 |
|
Mikkel Sigvartsen |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
424 |
|
Nathanael Alexandersson |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AJ7706 |
25m |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
90 |
|
Fredrik Magnus H. Dahle |
Skjetten Svømming |
2007 |
|
50m |
37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
161 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
25m |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
332 |
|
Christian Nylander Senke |
Simklubben Neptun |
2008 |
AM1108 |
25m |
37.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
748 |
|
Oliver Hagberg |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO9906 |
25m |
37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
663 |
|
Oliver Martin |
Väsby Simsällskap |
2008 |
AI3908 |
25m |
38.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
752 |
|
Gustav Stridh |
Stockholmspolisens IF SF |
2008 |
AG5908 |
25m |
38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
156 |
|
Eric Viker |
Falu Simsällskap |
2008 |
AG7308 |
25m |
38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
747 |
|
Arvid Elfwing |
Stockholmspolisens IF SF |
2006 |
AO7906 |
25m |
38.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
714 |
|
Melker Larsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2008 |
AK3508 |
25m |
38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
334 |
|
Leo Junlén |
Simklubben Neptun |
2009 |
AG1109 |
50m |
38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
767 |
|
Loe Rönngren |
Stockholmspolisens IF SF |
2005 |
AY6705 |
25m |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
370 |
|
Axel Eriksson |
Sala Simsällskap |
2006 |
AP4906 |
25m |
39.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
877 |
|
Christopher Brown |
Södertörns Simsällskap |
2006 |
AQ8706 |
25m |
39.54 |
EFT |
|
199 |
324 |
|
Robert Zhang |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
39.55 |
|
|
|
2009 |
AF9509 |
|
200 |
563 |
|
Anton Chubakov |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
39.57 |
|
|
|
2010 |
AB8110 |
|
201 |
780 |
|
Breneth Amos |
Audentese Spordiklubi |
|
|
50m |
39.72 |
|
|
|
2008 |
|
|
202 |
558 |
|
Viggo Hanikat |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
39.79 |
|
|
|
2009 |
AD4109 |
|
203 |
662 |
|
Milo Peterson |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
39.82 |
|
|
|
2009 |
AB4909 |
|
204 |
462 |
|
Anton Ericsson |
Sundsvalls Simsällskap |
|
|
25m |
39.82 |
|
|
|
2008 |
AA6708 |
|
205 |
339 |
|
Alejandro Rei Bacas Fujiki |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
40.01 |
|
|
|
2007 |
AS5907 |
|
206 |
666 |
|
Erik Andrén |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
40.66 |
|
|
|
2009 |
AE2509 |
|
207 |
658 |
|
Noah Björkhed |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
41.86 |
|
|
|
2007 |
AI4307 |
|
208 |
608 |
|
Malte Andersson |
Upsala Simsällskap |
|
|
25m |
42.64 |
|
|
|
2007 |
AC7507 |
|
209 |
572 |
|
Philip Stasiak |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
43.55 |
|
|
|
2010 |
AC3510 |
|
210 |
671 |
|
Elias Bergfeldt |
Väsby Simsällskap |
|
|
25m |
43.71 |
|
|
|
2007 |
AS3307 |
|
211 |
834 |
|
Markus Ottis |
Kalevi Ujumiskool |
|
|
50m |
43.87 |
|
|
|
2009 |
|
|
212 |
561 |
|
Viggo Stenbacka |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
45.16 |
|
|
|
2009 |
AD2309 |
|
213 |
306 |
|
Frank Rosén |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
45.18 |
|
|
|
2009 |
AB1709 |
|
214 |
358 |
|
Filip Granlund |
S77 Stenungsund |
|
|
25m |
45.42 |
|
|
|
2010 |
AB3310 |
|
215 |
756 |
|
Mete Ahmet Arslan |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
45.85 |
|
|
|
2007 |
AL7907 |
|
216 |
576 |
|
Benjamin Sebastianelli |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
46.00 |
|
|
|
2010 |
AC9110 |
|
217 |
879 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
Södertörns Simsällskap |
|
|
25m |
49.26 |
EFT |
|
|
2010 |
AE3310 |
|
218 |
764 |
|
Eric Svensson |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
25m |
49.58 |
|
|
|
2008 |
AO5108 |
|
219 |
335 |
|
David Johansson |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
50.87 |
|
|
|
2009 |
AG1309 |
|
220 |
338 |
|
Theo Palm |
Simklubben Neptun |
|
|
25m |
51.07 |
|
|
|
2008 |
AM7508 |
|
221 |
768 |
|
Gabriel Romero |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
50m |
|
|
|
|
2006 |
AX6706 |
|
|
|
|
|
222 |
847 |
|
Aksel Koefoed Thygesen |
Bergens Svømme Club |
|
|
50m |
|
|
|
|
2006 |
|
|
|
|
|
|
223 |
323 |
|
Lo Sanderfelt |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
|
|
|
|
2004 |
AZ9904 |
|
|
|
|
|
224 |
340 |
|
Martin Prochazka |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
|
|
|
|
2006 |
AX3706 |
|
|
|
|
|
225 |
449 |
|
Nicolás Garcia |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
50m |
|
|
|
|
2008 |
AO5708 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-28 09:44:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|