Startliste for Glostrup Forårs Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Seedede heat Løb 31
|
Stævne navn |
Glostrup Forårscup 2019 |
|
Udskriftsdato |
05 maj 2019 |
|
|
Stævne by |
Glostrup |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangør |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 maj 2019 |
|
|
|
|
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
1 |
Edith Seedorff |
2008 |
0876AB |
HASLEV |
|
25m |
|
123 |
2 |
Thilde Bødiker |
2009 |
0924AH |
GSK |
|
25m |
|
177 |
3 |
Matilde Wendelboe Træde |
2008 |
0862AO |
TUNE |
|
25m |
|
203 |
4 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
|
202 |
5 |
Caroline Stefansen |
2009 |
0902AF |
VEST |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
68 |
1 |
Caroline Damhøj Andersen |
2008 |
0824AG |
GREVE |
|
25m |
1:18.06 |
183 |
2 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
1:14.86 |
17 |
3 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:08.13 |
124 |
4 |
Nora Rosenkrantz |
2010 |
1018AD |
GSK |
|
25m |
1:14.69 |
170 |
5 |
Jasmin A. Didriksen |
2009 |
0998AB |
TUNE |
|
25m |
1:17.69 |
206 |
6 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
160 |
1 |
Bettina M. V. Olsen |
2009 |
0912AG |
TRITON B |
|
50m |
1:04.42 |
207 |
2 |
Frida Christoffersen |
2009 |
0906AC |
VEST |
|
25m |
1:02.30 |
255 |
3 |
Caroline Bjørsted |
2007 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
171 |
4 |
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
0942AC |
TUNE |
|
25m |
1:00.83 |
155 |
5 |
Linoy Bitton |
2009 |
0938AH |
TRITON B |
|
50m |
1:03.56 |
69 |
6 |
Mathilde Dithmar |
2009 |
0902AC |
GREVE |
|
25m |
1:06.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
161 |
1 |
Karoline Koch Juhl |
2009 |
0994AF |
TRITON B |
|
50m |
58.76 |
156 |
2 |
Ida Hinchely |
2008 |
0826AJ |
TRITON B |
|
50m |
56.54 |
104 |
3 |
Maya Bøving-Gryberg |
2009 |
0984AB |
GSK |
|
25m |
55.83 |
187 |
4 |
Liva Yri |
2008 |
0852AF |
VEST |
|
50m |
55.93 |
208 |
5 |
Luka Revitz |
2008 |
0866AH |
VEST |
|
25m |
57.33 |
263 |
6 |
Katrine Jo Ernst |
2007 |
0728AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
67 |
1 |
Milla Engsted Larsen |
2009 |
0998AC |
HASLEV |
|
25m |
55.47 |
205 |
2 |
Esther Bang Laursen |
2009 |
0926AC |
VEST |
|
25m |
54.60 |
260 |
3 |
Sophia Drauschke |
2005 |
0582AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
51.45 |
105 |
4 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
52.26 |
165 |
5 |
Sarah Rindum |
2009 |
0922AG |
TRITON B |
|
50m |
54.84 |
113 |
6 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
55.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
296 |
1 |
Briet Natalia Tomasdottir |
2004 |
0424BE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
50.00 |
71 |
2 |
Anna Eirfeldt |
2009 |
0952AF |
GREVE |
|
25m |
48.81 |
31 |
3 |
Vica Lucie Axen |
2008 |
0808AC |
KØGE |
|
25m |
47.62 |
180 |
4 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
48.47 |
139 |
5 |
Emilia Nielsen |
2007 |
0762AG |
AIF |
|
25m |
49.62 |
200 |
6 |
Alma Gottorp Sørensen |
2009 |
0954AB |
VEST |
|
25m |
50.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
157 |
1 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
50m |
46.83 |
281 |
2 |
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
0838AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
46.34 |
16 |
3 |
Kamilla Lindemann |
2007 |
0758AQ |
NÆSTVED |
|
25m |
43.82 |
275 |
4 |
Clara Dam Lukowski |
2007 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
45.00 |
185 |
5 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
46.51 |
190 |
6 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
50m |
46.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
0834AB |
HASLEV |
|
25m |
43.46 |
27 |
2 |
Augusta Bollmann |
2009 |
0932AA |
KØGE |
|
50m |
42.55 |
248 |
3 |
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
0838AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
41.38 |
225 |
4 |
Laika Usinger |
2006 |
0636AV |
VEST |
|
50m |
41.47 |
274 |
5 |
Filippa T. Landschultz |
2007 |
0788AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
43.00 |
11 |
6 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
43.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
136 |
1 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
41.09 |
194 |
2 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
50m |
39.45 |
140 |
3 |
Marie Munk |
2008 |
0818AD |
AIF |
|
25m |
38.75 |
280 |
4 |
Amalie Slot |
2003 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
39.17 |
5 |
5 |
Freja Katrine Raunholt |
2006 |
0692AP |
NÆSTVED |
|
25m |
40.41 |
95 |
6 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
41.13 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
50m |
37.91 |
47 |
2 |
Mathilde Pedersen |
2007 |
0796AO |
KØGE |
|
25m |
36.62 |
191 |
3 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
35.94 |
94 |
4 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
35.96 |
4 |
5 |
Dicte Maar |
2006 |
0672AK |
NÆSTVED |
|
50m |
37.80 |
103 |
6 |
Nynne Bugge |
2008 |
0832AF |
GSK |
|
25m |
38.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
226 |
1 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
50m |
35.66 |
117 |
2 |
Isabell Hansen |
2007 |
0754AS |
GSK |
|
25m |
34.51 |
231 |
3 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
50m |
34.09 |
82 |
4 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
34.17 |
224 |
5 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
50m |
34.76 |
244 |
6 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
35.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
05 maj 2019 |
Licens til Glostrup Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|