2019-12-06   21:37:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Noname-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
noname-uinnit
Organizer:
Place: Ulpukka RaisU
Pool: 25m Competition Date: touko 11, 2019 to touko 11, 2019
1 50 Vapaauinti T9, T11, T13, N
SJR 25.04 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Antwerpen, BEL 13.12.2001
SJR 25.64 Nea-Amanda Heinola 2000 NumKis FIN 9.7.2016
SR 24.17 Mimosa Jallow 1994 Plaani FIN Copenhagen, DEN 17.12.2017
SR 25.06 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Beijing 26.8.2008
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 14 Riikka Niskala Raision Urheilijat 2004 04A142 25m 27.82
2 12 Emilia Sihvo Raision Urheilijat 2004 04A098 25m 28.12
3 163 Viola Penttilä Swimming Team Rauma 2004 04A578 25m 28.57
4 92 Sini Heikkilä Salon Uimarit 2003 03A899 25m 28.85
5 22 Aada Rantanen Raision Urheilijat 2004 04A372 25m 30.70
6 15 Ida Maliranta Raision Urheilijat 2004 04A154 25m 30.90
7 21 Mette Peltola Raision Urheilijat 2005 05A136 25m 30.99
8 2 Pinja Pakkanen Kankaanpään Uimarit 2006 06A377 25m 31.93
9 16 Isla Pinta Raision Urheilijat 2002 02A828 25m 31.98 LAT
10 158 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma 2003 03A307 25m 32.37
11 25 Kerttu Virta Raision Urheilijat 2006 06A088 25m 32.65
12 184 Julia Sihvo Raision Urheilijat 2006 06A269 25m 32.69
13 150 Maikki Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A457 25m 33.68
14 29 Ida Salminen Raision Urheilijat 2005 05A502 25m 34.05
15 40 Vilma Saarimäki Raision Urheilijat 2007 07A277 25m 34.57
16 50 Emilia Häjänen Raision Urheilijat 2006 06A890 25m 36.16
17 155 Inari Sonkkila Uimaseura Kaarina 2006 06B121 25m 36.45
18 187 Emilie Sjösten Aurajoen Uinti 2008 08A074 25m 38.47 LAT
19 7 Heidi Huppunen Porin Uimaseura 2008 08A034 25m 39.85
20 174 Siiri Simula Swimming Team Rauma 2008 08A664 25m 40.04
21 183 Ilona Nordman Swimming Team Rauma 2008 08A819 25m 40.60
22 44 Josefiina Kinos Raision Urheilijat 2009 09A082 25m 41.36
23 170 Josefiina Björklöf Swimming Team Rauma 2008 08A550 25m 42.02
24 151 Mandi Hämäläinen Uimaseura Kaarina 2006 06A875 25m 42.55
25 81 Mona Hankavuori Raision Urheilijat 2009 09A510 25m 43.59
26 88 Mona Mäkelä Raision Urheilijat 2008 08A818 25m 44.43
27 131 Anna Liljeberg Aurajoen Uinti 2010 10A105 25m 45.65
28 178 Alisa Uusitorppa Swimming Team Rauma 2007 07A887 25m 45.93
29 6 Emilia Repo Kankaanpään Uimarit 2009 09A380 25m 46.99
30 8 Helmi Rantala Porin Uimaseura 2010 10A015 25m 47.94
31 132 Inkeri Rinnola Aurajoen Uinti 2010 10A126 25m 48.85
32 86 Vilma Töykkälä Raision Urheilijat 2010 10A225 25m 48.98
33 10 Venla Kämäräinen Porin Uimaseura 2009 09A517 25m 49.46
34 64 Siiri Kinos Raision Urheilijat 2010 10A080 25m 51.69
35 90 Hilla Pajula Raision Urheilijat 2009 09A536 25m 51.75
36 9 Miia Kallio Porin Uimaseura 2011 11A005 25m 52.83
37 73 Senni Soininen Raision Urheilijat 2009 09A396 25m 53.92
38 123 Sofia Ahvas Aurajoen Uinti 2010 10A077 25m 54.18
39 136 Joanna Fernández
Mieronkoski
Aurajoen Uinti 2009 09A461 25m 54.31
40 83 Vivi Lobbas Raision Urheilijat 2012 12A013 25m 56.46
41 68 Bea Back Raision Urheilijat 2009 09A288 25m 57.08
42 80 Sara Koskinen Raision Urheilijat 2010 10A205 25m 1:00.05
43 84 Frida Lobbas Raision Urheilijat 2010 10A219 25m 1:12.09
2019-05-11 10:23:49 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner