2021-04-22   12:24:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Cup 2 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Heatlista
Vällingby cup 2
Plats: Arrangör: Spårvägen Simförening
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 23 maj 2019 till den 23 maj 2019
Gren 1, 50m Extralopp Damer
Final 1 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
00:00
Anm tid
Start ca:
97 1 Isabella Billter 2009 SPÅRVÄGEN
50m Ryggsim
86 2 Clara Högqvist 2005 SPÅRVÄGEN 50m Fjärilsim
98 3 Klara Mild 2009 SPÅRVÄGEN
50m Bröstsim
94 4 Felicia Johansson 2008 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
111 5 Ada Hjort Mowitz 2010 SPÅRVÄGEN
50m Bröstsim
93 6 Emelie Aronsson 2008 SPÅRVÄGEN 50m Frisim
Gren 1, 50m Extralopp Damer Final 2 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:01
1 1 Nicole Sederholm 2004 SPÅRVÄGEN
50m Frisim
119 2 Amanda Wirsén 2000 SPÅRVÄGEN 50m Frisim
92 3 Elma Butti 2009 SPÅRVÄGEN
50m Frisim
112 4 Greta Adamsson 2011 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
115 5 Vida Brink 2010 SPÅRVÄGEN 50m Frisim
100 6 Nova Vidmark 2008 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
Gren 1, 50m Extralopp Damer Final 3 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:02
113 1 Sophia Malmgren 2010 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
105 2 Venus Kidane 2009 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
65 3 Julia Hellberg 2007 SPÅRVÄGEN 50.92 50m Fjärilsim
91 4 Delina Kidane 2009 SPÅRVÄGEN 50m Frisim
85 5 Katarina Alkas Alias 2010 SPÅRVÄGEN 50m Bröstsim
116 6 Ella Jarting 2010 SPÅRVÄGEN
50m Frisim
Gren 1, 50m Extralopp Damer Final 4 (4)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
00:03
80 1 Agnes Gustafson 2008 SPÅRVÄGEN 39.67 50m Fjärilsim
46 2 Karolina Nivenius 2005 SPÅRVÄGEN 37.45
50m Fjärilsim
35 3 Wilma Groth 2005 SPÅRVÄGEN 32.83 50m Fjärilsim
47 4 Stella  Egmar 2006 SPÅRVÄGEN 34.40
50m Fjärilsim
82 5 Klara Uddeholt 2009 SPÅRVÄGEN 39.36 50m Frisim
34 6 Ella Holmberg 2006 SPÅRVÄGEN 40.08
50m Bröstsim
2019-05-23 21:42:50 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Spårvägen Simförening

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner