Program för Sum-Sim (50m) 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 13 juli 2019 kl. 16.00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Centralbadet |
Arrangör: |
Svensk Simidrott & Norrköpings KK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 10 jul 2019 till den 14 jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 400m Medley Flickor
|
Final 15 och yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15oy |
4:57.57 |
|
Martina Granström |
1991 |
Jönköpings SS |
SWE |
Stockholm |
SWE |
2006-01-01 |
|
|
16-17 |
4:55.22 |
|
Ann Berglund |
1984 |
Jönköpings SS |
SWE |
Malmö |
SWE |
2000-01-01 |
|
|
FM 15oy |
5:08.89 |
|
Lucie Hanquet |
2003 |
Göteborg S |
BEL |
Malmö |
SWE |
2018-06-30 |
|
|
FM 16-17 |
5:02.73 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
Södertälje SS |
SWE |
Malmö |
SWE |
2018-06-30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
648 |
1 |
|
Amanda Takala |
2004 |
VÄSBY SS |
5:29.24 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Thilda Häll |
2005 |
ELFSBORG |
5:28.91 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
3 |
|
Thilde Smedbäck |
2004 |
LASS |
5:19.55 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
404 |
4 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
SALA SS |
4:58.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
732 |
5 |
|
Lina Nielsen |
2005 |
UDDEVALLA |
5:18.58 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
655 |
6 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
5:22.04 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
166 |
7 |
|
Ida Rudelius |
2004 |
JÖNKÖPING |
5:29.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
453 |
8 |
|
Alma Thunberg |
2005 |
SPÅRVÄGEN |
5:29.98 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 21, 400m Medley Flickor |
Final 16-17 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
644 |
1 |
|
Elin Peng |
2003 |
VÄSBY SS |
5:15.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
433 |
2 |
|
Linn Suchomel |
2003 |
SKÖVDE SS |
5:14.53 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
671 |
3 |
|
Felicia Rogell |
2003 |
VÄSTERÅS |
5:13.15 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
401 |
4 |
|
Emilia Rönningdal |
2002 |
S 71 |
5:09.56 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
5 |
|
Mellie Wijk |
2002 |
SK LAXEN |
5:12.18 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
730 |
6 |
|
Marit Cuperus |
2002 |
UDDEVALLA |
5:14.52 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
367 |
7 |
|
Moa Olofsson |
2002 |
OSBY SS |
5:15.20 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
8 |
|
Boel Bergquist |
2003 |
POSEIDON |
5:18.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-07-13 13:10:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|