2019-09-21   03:14:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
5 50m Vapaauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 333 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku 2003 03A235 50m 27.62
2 435 Mette Konttila Octopus Lohja 2001 01B228 50m 27.94
3 430 Venla Suihkonen Octopus Lohja 2002 02A026 50m 28.41
4 517 Vilja Grundström Vanders 2003 03B185 50m 28.61
5 74 Noora Kokko Helsingin Uimarit 2001 01A853 50m 28.93
6 494 Liinu Louhikoski Vanders 2004 04A046 50m 29.04
7 217 Laura Kousa Cetus Espoo 2005 05A332 50m 29.41
8 436 Emilia Niemi Octopus Lohja 2005 05A368 50m 29.43
9 489 Liia Louhikoski Vanders 2001 01A312 50m 29.65
10 81 Tilda Selonen Helsingin Uimarit 2003 03A772 50m 29.76
11 240 Sofia Rinne Cetus Espoo 2005 05A850 50m 29.90
12 103 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 29.91
13 91 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A941 50m 29.94
14 94 Emma-lotta Ahola Järvenpään Uintiklubi 2005 05A527 50m 30.04
15 488 Lilli Louhikoski Vanders 2002 02A021 50m 30.31
16 357 Emmi Salo Lappeenrannan Uimarit 2007 07A325 50m 30.49
17 143 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 50m 30.61
18 484 Jasmin Vacker Vanders 1999 99A003 50m 30.76
19 141 Helmi Räsänen Simmis Grani 2006 06A485 50m 30.77
20 500 Essi Ahvenainen Vanders 2005 05A073 50m 30.86
21 95 Alisa Hänninen Järvenpään Uintiklubi 2003 03B021 50m 31.14
22 90 Sofia Harju Järvenpään Uintiklubi 2002 02A556 50m 31.14
23 510 Oona Sarlin Vanders 2006 06A111 50m 31.35
24 8 Rosalia Turunen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2002 02B202 50m 31.41
25 160 Aava Mattila Simmis Wanda 2003 03A833 50m 31.47
26 375 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura 2004 04A701 50m 31.78
27 377 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura 2006 06A346 50m 31.95
28 342 Aino Ruotsalainen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A076 50m 32.10
29 98 Venla Hauska Järvenpään Uintiklubi 2004 04A875 50m 32.15
30 461 Hilla Wiemers ORCA Helsinki 2005 05A637 50m 32.25
31 96 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi 2002 02B200 50m 32.34
32 5 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06A073 50m 32.39
33 584 Saga Koho Uimaseura Aquila 50m 32.53
2005 05A607
34 474 Liina Saario ORCA Helsinki 50m 32.69
2006 06A816
35 504 Tatiana Sukhareva Vanders 50m 32.79
2005 05A131
36 376 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura 50m 32.83
2005 05A437
37 99 Laura Pitkänen Järvenpään Uintiklubi 50m 32.89
2002 02B208
38 107 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat 50m 32.91
2005 05A504
39 467 Ilona Kajava ORCA Helsinki 50m 33.01
2004 04B168
40 345 Päivä-kaisla Seppänen Lappeenrannan Uimarit 50m 33.05
2006 06A323
41 465 Lotta Akkanen ORCA Helsinki 50m 33.14
2005 05A801
42 4 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 33.17
2003 03A222
43 513 Veera Oila Vanders 2007 07A056 50m 33.36
44 358 Eea Huhtanen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B142 50m 33.56
45 109 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 33.58
46 21 Clara Jansson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B303 50m 33.59
47 23 Pihla Junnila Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05B163 50m 34.05
48 313 Iida Saarikoski Cetus Espoo 2006 06B026 50m 34.57
49 458 Iida Vesa ORCA Helsinki 2005 05A536 50m 34.90
50 371 Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit 2006 06B037 50m 34.99
51 380 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 50m 35.01
52 590 Veera Westerlund Uimaseura Aquila 2006 06A596 50m 35.05
53 514 Emmi Halonen Vanders 2006 06A312 50m 35.13
54 528 Minni Kinnunen Vanders 2006 06A629 50m 35.25
55 153 Venla Almira Simmis Grani 2006 06B087 50m 35.35
56 591 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila 2007 07A404 50m 35.38
57 603 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi 2003 03B264 50m 35.64 LAT
58 1 Amanda Ahlgren Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01A821 50m 35.96
59 62 Ria Rahkonen HTU Stadi 2005 05A495 50m 36.15
60 179 Sanni Aarnivuo Simmis Wanda 2008 08A089 50m 36.19
61 287 Vilma Hyllinen Cetus Espoo 2007 07A648 50m 36.26
62 356 Nelli Hytti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A862 50m 36.31
63 373 Anna Huhtala Lappeenrannan Uimarit 2006 06B039 50m 36.33
64 531 Fiia Immonen Vanders 2008 08A181 50m 36.37
65 183 Ilona Marttila Simmis Wanda 2005 05B097 50m 36.46
66 382 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti 2005 05B130 50m 36.70
67 551 Ilona Kallio Vanders 2009 09A211 50m 36.86
68 441 Ella Palovaara Octopus Lohja 2005 05A562 50m 36.87
69 378 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura 2007 07A412 50m 37.20
70 543 Friida Prittinen Vanders 2008 08A366 50m 37.30
71 175 Jonna Kurki Simmis Wanda 2008 08A098 50m 37.55
72 466 Maia Loponen ORCA Helsinki 2007 07A260 50m 38.16
73 562 Mona Laiho Vanders 2008 08A687 50m 38.17
74 181 Deniz Keteli Simmis Wanda 2005 05B070 50m 38.57
75 462 Laura Lehtoila ORCA Helsinki 2008 08A050 50m 38.59
76 520 Sumedha Jha Vanders 2007 07A248 50m 38.66
77 170 Kia Jokinen Simmis Wanda 2005 05A708 50m 38.80
78 65 Helmi Koikkalainen HTU Stadi 2006 06A340 50m 38.82
79 548 Viivi Vainoniemi Vanders 2008 08A450 50m 39.31
80 536 Lilia Jyvä Vanders 2009 09A081 50m 39.31
81 519 Aleksandra Lopatina Vanders 2009 09A026 50m 39.95
82 111 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 39.97
83 280 Liinu Nevalainen Cetus Espoo 2009 09A151 50m 40.13
84 72 Siiri Pesonen HTU Stadi 2008 08A691 50m 40.15
85 539 Erica Kovanen Vanders 2009 09A095 50m 40.46
86 68 Siiri Tapaninen HTU Stadi 2009 09A140 50m 40.71
87 64 Anni Luhtanen HTU Stadi 2007 07A107 50m 40.89
88 32 Peppiina Piminäinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06B094 50m 40.89
89 532 Nora Ilieva Vanders 2008 08A205 50m 41.34
90 118 Nelli Salonen Nummelan Kisaajat 2005 05B204 50m 41.49
91 49 Viktoria Tuominen Helsingfors Simsällskap 2010 10A010 50m 42.15
92 415 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 50m 42.22
93 468 Kea-erin Saarinen ORCA Helsinki 2008 08A185 50m 42.39
94 311 Nea Korpela Cetus Espoo 2006 06B023 50m 42.53
95 605 Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi 2008 08A582 50m 42.60 LAT
96 566 Emma Palmos Vanders 2008 08A747 50m 43.42
97 554 Alysa Saarelainen Vanders 2009 09A233 50m 43.46
98 529 Tytti Nuorkivi Vanders 2008 08A167 50m 43.63
99 30 Anastasia Peltonen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A919 50m 44.18
100 289 Iida Pakarinen Cetus Espoo 2007 07A671 50m 44.58
101 87 Diana Levchenko Hyvinkään Uimaseura 2008 08A753 50m 44.86
102 569 Veera Ahvenainen Vanders 2008 08A784 50m 44.99
103 29 Maija Sinisalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A913 50m 47.00
104 152 Vanessa Nylund Simmis Grani 50m 47.19
2009 09A417
105 550 Kajsa Strandberg Vanders 50m 48.38
2011 11A011
106 242 Pinja Kotakoski Cetus Espoo 50m 48.92
2008 08A156
107 256 Ines Valero De La Iglesia Cetus Espoo 50m 48.93
2010 10A009
108 332 Venla Tolvanen Haminan Uimaseura 50m 49.85
2010 10A232
109 33 Katariina Karvonen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 49.96
2007 07A924
110 405 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A661 50m 50.60
111 298 Aada Tuononen Cetus Espoo 2009 09A185 50m 51.42
112 268 Elsa Mänttäri Cetus Espoo 2009 09A119 50m 52.54
113 483 Ella Liimatainen ORCA Helsinki 2009 09A458 50m 53.25
114 31 Lily Pettersson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2010 10A153 50m 55.56
115 565 Jenna Tuomainen Vanders 2009 09A460 50m 55.58
116 612 Janely Poppy Liiva Vanders 2009 09A353 50m 56.36 LAT
117 323 Seera Kanerva Cetus Espoo 2010 10A155 50m 59.37
118 34 Emma Kataja Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2009 09A439 50m 1:06.58
119 564 Vilhelmiina Vainoniemi Vanders 2011 11A058 50m
120 556 Kira Janina Kuivala Vanders 2007 07A812 50m
121 553 Kädli Niilo Vanders 2010 10A068 50m
122 568 Unna Palaste Vanders 2009 09A494 50m
123 559 Linda Scheuer Vanders 2011 11A043 50m
124 571 Ea Paajanen Vanders 2009 09A508 50m
125 570 Iisa Kallio Vanders 2012 12A012 50m
126 89 Amanda Kokkinen Hyvinkään Uimaseura 2011 50m
127 187 Elin Taipale Ekenäs Simsällskap 2007 50m
128 88 Susanne Elonen Hyvinkään Uimaseura 2011 50m
129 316 Ida Ekman Cetus Espoo 2006 06B033 50m
2019-05-24 19.21.41 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner