2019-10-16   14:13:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
6 50m Vapaauinti Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 491 Matias Hjelm Vanders 2002 02A098 50m 24.83
2 497 Danil Seksenov Vanders 2004 04A126 50m 25.48
3 110 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat 2003 03B233 50m 25.66
4 188 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura 2003 03A265 50m 26.04
5 492 Kasper Envalds Vanders 2001 01A496 50m 26.06
6 610 Eetu Einto Vanders 2001 01A927 50m 26.68 LAT
7 9 Kasper Nyman Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2001 01B329 50m 26.73
8 334 Eemeli Nylund Heinolan Isku 2003 03A915 50m 26.74
9 75 Pauli Salonen Helsingin Uimarit 2003 03A394 50m 26.97
10 59 Onni Järvinen HTU Stadi 2002 02A765 50m 27.52
11 326 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura 2003 03A686 50m 27.56
12 502 Leo Währn Vanders 2005 05A103 50m 27.60
13 384 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä 2004 04A885 50m 27.68
14 134 Muhammed Tantula Simmis Grani 2002 02A645 50m 28.17
15 97 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi 2005 05A567 50m 28.39
16 11 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A803 50m 28.45
17 133 Masih Tantula Simmis Grani 2004 04A158 50m 28.73
18 350 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit 2004 04B043 50m 28.98
19 501 Jesse Lintusalo Vanders 2004 04A272 50m 29.09
20 216 Nuutti Laitinen Cetus Espoo 2004 04A588 50m 29.33
21 2 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04A072 50m 29.35
22 135 Yufei Meng Simmis Grani 2004 04A333 50m 29.51
23 349 Olli-pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit 2004 04A990 50m 30.46
24 122 Olli Paukola Riihimäen Uimaseura 2003 03A817 50m 30.84
25 602 Arttu Anttonen Järvenpään Uintiklubi 2004 04B210 50m 31.43 LAT
26 455 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki 2006 06A133 50m 31.60
27 328 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura 2005 05A992 50m 31.68
28 339 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 50m 31.76
29 330 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura 2005 05B133 50m 32.26
30 530 Daniel Kajava Vanders 2007 07A391 50m 32.72
31 137 Onni Rahkonen Simmis Grani 2007 07A079 50m 32.80
32 149 Tomas Lipponen Simmis Grani 2005 05B108 50m 33.03
33 499 Sampo Nord Vanders 2005 05A071 50m 33.07
34 525 Daniel Guzhov Vanders 2006 06A605 50m 33.69
35 505 Joonatan Lipiäinen Vanders 2005 05A126 50m 34.01
36 521 Artjom Malofejev Vanders 2007 07A261 50m 34.05
37 381 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 50m 34.18
38 354 Visa Kovanen Lappeenrannan Uimarit 2003 03B198 50m 34.32
39 165 Jani Ekman Simmis Wanda 2006 06A324 50m 34.33
40 136 Veikko Kauhanen Simmis Grani 2005 05A175 50m 34.42
41 101 Ville-veikko Luomala Järvenpään Uintiklubi 2007 07A602 50m 34.75
42 586 Elmo Taipale Uimaseura Aquila 2005 05A618 50m 34.80
43 336 Casper Häll Heinolan Isku 2005 05A963 50m 35.02
44 67 Anton Visulainen HTU Stadi 2005 05A796 50m 35.22
45 144 Amos Mäkilä Simmis Grani 2007 07A308 50m 35.39
46 587 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila 2008 08A043 50m 36.16
47 527 Leo Lonkola Vanders 2007 07A333 50m 36.20
48 250 Severi Tammihovi Cetus Espoo 2009 09A062 50m 36.27
49 117 Antti Huttunen Nummelan Kisaajat 2006 06B101 50m 36.57
50 454 Nikita Shishinin ORCA Helsinki 2006 06A116 50m 36.59
51 448 Mike Hongisto Octopus Lohja 2006 06A957 50m 36.72
52 246 Tommi Mosconi Cetus Espoo 2008 08A187 50m 36.77
53 164 Ilmari Silventoinen Simmis Wanda 2005 05A558 50m 37.45
54 445 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja 2006 06A802 50m 37.72
55 364 Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit 2006 06A803 50m 37.78
56 71 Adam Kisiel HTU Stadi 2005 05B190 50m 37.90
57 115 Mikko Forsberg Nummelan Kisaajat 2004 04B325 50m 38.33
58 404 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 38.61
59 66 Aaro Ruuskanen HTU Stadi 2005 05A774 50m 38.71
60 544 Juho Risto Vanders 2008 08A428 50m 38.88
61 563 Esa Währn Vanders 2008 08A701 50m 39.01
62 522 Lauri Rantsi Vanders 2008 08A124 50m 39.01
63 355 Nooa Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A130 50m 39.02
64 577 Nikita Dzura Uimaseura Helsinki 2010 10A047 50m 39.07
65 150 Eero Hedemäki Simmis Grani 2008 08A452 50m 39.13
66 303 Niilo Harja Cetus Espoo 2006 06A990 50m 39.29
67 464 Leo Nieminen ORCA Helsinki 2007 07A208 50m 39.29
68 252 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo 2007 07A403 50m 39.44
69 372 Veeti Ukkola Lappeenrannan Uimarit 2010 10A136 50m 39.46
70 526 Elias Nord Vanders 2008 08A149 50m 39.80
71 509 Joel Wahlman Vanders 2008 08A003 50m 39.96
72 255 Leo Tuomainen Cetus Espoo 2008 08A194 50m 40.31
73 478 Eemi Niskanen ORCA Helsinki 2006 06A878 50m 40.46
74 282 Tomas Leinonen Cetus Espoo 2008 08A376 50m 40.66
75 19 Julius Laitinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A794 50m 41.09
76 411 Matias Rauhala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A645 50m 41.27
77 325 Onni Harja Cetus Espoo 2008 08A770 50m 41.55
78 142 Aarni Rahkonen Simmis Grani 2009 09A030 50m 41.71
79 244 Matti Vahtola Cetus Espoo 2006 06A663 50m 41.77
80 408 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m 41.99
81 257 Mario Valero De La Iglesia Cetus Espoo 2008 08A195 50m 42.32
82 518 Arthur Patteri Vanders 2008 08A085 50m 42.38
83 537 Peik Pasanen Vanders 2007 07A477 50m 42.93
84 549 Kevin Kajava Vanders 2009 09A195 50m 43.14
85 407 Akseli Niskala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A696 50m 43.23
86 293 Niilo Helkearo Cetus Espoo 2006 06A932 50m 43.50
87 20 Lauri Turunen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06B011 50m 43.59
88 148 Eskil Ehnholm Simmis Grani 50m 43.65
2007 07A595
89 580 Matvei Mindukshov Uimaseura Helsinki 50m 43.73
2010 10A174
90 25 Oka Silventoinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 44.28
2007 07A908
91 606 Simo Karhu Järvenpään Uintiklubi 2008 08A795 50m 44.37 LAT
92 558 Samuli Liikamaa Vanders 2008 08A612 50m 44.40
93 28 Arttu Kuusela Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A912 50m 44.70
94 292 Samu Uljas Cetus Espoo 2007 07A680 50m 44.83
95 413 Jasper Pihlava Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A695 50m 44.86
96 535 Konstantin Terekhov Vanders 2008 08A222 50m 45.19
97 273 Nooa Koskela Cetus Espoo 2009 09A115 50m 45.98
98 38 Oliver Laitinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2008 08A800 50m 46.04
99 35 Tino Rantamäki Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 46.33
2006 06B095
100 541 Urho Leppälä Vanders 2010 10A023 50m 46.56
101 322 Teemu Lehtinen Cetus Espoo 2007 07A907 50m 46.81
102 305 Mikael Kulay Cetus Espoo 2007 07A780 50m 46.93
103 37 KEVIN SOIRAMO Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2010 10A196 50m 47.27
104 259 Mark Pokidko Cetus Espoo 2007 07A406 50m 48.05
105 69 Oiva Mandelin HTU Stadi 2009 09A357 50m 48.14
106 561 Teo Valtonen Vanders 2007 07A890 50m 48.19
107 84 Konsta Hiltunen Hyvinkään Uimaseura 2009 09A199 50m 48.49
108 85 Jesper Arvela Hyvinkään Uimaseura 2010 10A087 50m 51.90
109 557 Fredrik Johannes Ferdinand
Bäckström
Vanders 2008 08A567 50m 52.20
110 302 Thomas Brutel Cetus Espoo 2008 08A477 50m 53.19
111 40 Ahti Tirkkonen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2010 10A218 50m 53.87
112 546 Laxmi Avadhanula Vanders 2008 08A447 50m 57.52
113 43 Henri Varsamäki Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07B006 50m
114 555 Sebastian Paukkunen Vanders 2010 10A070 50m
115 595 Ebbe Karlsson Kimito Sportförening rf 2005 05B187 50m
116 560 Viljami Mellanen Vanders 2010 10A108 50m
117 523 Valtteri Vaahtola Vanders 2009 09A044 50m
2019-05-24 19.21.41 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner