2019-10-23   20:29:37
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
14 100m Selkäuinti Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 110 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat 2003 03B233 50m 1:04.75
2 60 Tino Kaukonen HTU Stadi 2004 04A213 50m 1:07.04
3 2 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04A072 50m 1:08.53
4 123 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura 2003 03A819 50m 1:09.19
5 97 Aaron Pirinen Järvenpään Uintiklubi 2005 05A567 50m 1:12.23
6 434 Miska Törmi Octopus Lohja 2004 04A440 50m 1:12.48
7 220 Samuel Saari Cetus Espoo 2004 04A676 50m 1:12.56
8 211 Samuli Masalin Cetus Espoo 2004 04A470 50m 1:13.52
9 335 Santeri Salonen Heinolan Isku 2005 05A686 50m 1:14.83
10 456 Serhat Kalin ORCA Helsinki 2005 05A411 50m 1:15.65
11 7 Aron Forslund Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A526 50m 1:15.92
12 135 Yufei Meng Simmis Grani 2004 04A333 50m 1:16.95
13 13 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B131 50m 1:17.75
14 134 Muhammed Tantula Simmis Grani 2002 02A645 50m 1:18.32
15 394 Lauri-pekka Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A235 50m 1:19.58
16 339 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 50m 1:21.25
17 136 Veikko Kauhanen Simmis Grani 2005 05A175 50m 1:22.17
18 328 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura 2005 05A992 50m 1:22.42
19 455 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki 2006 06A133 50m 1:22.46
20 499 Sampo Nord Vanders 2005 05A071 50m 1:23.23
21 530 Daniel Kajava Vanders 2007 07A391 50m 1:23.76
22 133 Masih Tantula Simmis Grani 2004 04A158 50m 1:24.01
23 251 Lenni Syvänen Cetus Espoo 2007 07A401 50m 1:24.75
24 330 Juho Hoikkala Haminan Uimaseura 2005 05B133 50m 1:26.76
25 381 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 50m 1:27.48
26 525 Daniel Guzhov Vanders 2006 06A605 50m 1:27.71
27 165 Jani Ekman Simmis Wanda 2006 06A324 50m 1:28.29
28 214 Luis Valero De La Iglesia Cetus Espoo 2006 06A067 50m 1:28.60
29 445 Nikolas Ruotsalo Octopus Lohja 2006 06A802 50m 1:29.14
30 10 Alex Karlsson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06A469 50m 1:29.67
31 226 Benjamin Winqvist Cetus Espoo 2006 06A420 50m 1:30.09
32 439 Topias Muhonen Octopus Lohja 2006 06A217 50m 1:30.45
33 363 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A469 50m 1:30.54
34 586 Elmo Taipale Uimaseura Aquila 2005 05A618 50m 1:30.84
35 262 Anton Ahonen Cetus Espoo 2006 06A749 50m 1:32.33
36 595 Ebbe Karlsson Kimito Sportförening rf 2005 05B187 50m 1:32.48
37 448 Mike Hongisto Octopus Lohja 2006 06A957 50m 1:33.24
38 359 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit 2007 07A346 50m 1:33.34
39 396 Joel Sulonen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A203 50m 1:33.51
40 250 Severi Tammihovi Cetus Espoo 50m 1:33.75
2009 09A062
41 189 Jasu Caspar Haapaniemi Tuusulan Uimaseura 50m 1:35.76
2006 06A000
42 274 Tommy Palm Cetus Espoo 50m 1:35.82
2007 07A542
43 443 Eetu Niemi Octopus Lohja 50m 1:36.13
2007 07A159
44 395 Matias Seppä Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
50m 1:36.15
2006 06A462
45 232 Joonas Keränen Cetus Espoo 2007 07A172 50m 1:36.25
46 600 Veikko Moilanen Helsingin Uimarit 2007 07A262 50m 1:36.35 LAT
47 464 Leo Nieminen ORCA Helsinki 2007 07A208 50m 1:36.45
48 477 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki 2007 07A607 50m 1:37.59
49 399 Christian Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A367 50m 1:37.77
50 149 Tomas Lipponen Simmis Grani 2005 05B108 50m 1:38.14
51 393 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A101 50m 1:38.63
52 147 Angelos Toledos Simmis Grani 2007 07A434 50m 1:38.95
53 38 Oliver Laitinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2008 08A800 50m 1:39.75
54 252 Elmeri Lajolinna Cetus Espoo 2007 07A403 50m 1:39.79
55 241 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo 2007 07A304 50m 1:40.33
56 521 Artjom Malofejev Vanders 2007 07A261 50m 1:41.34
57 186 Risto Hyvenen Simmis Wanda 2007 07A973 50m 1:41.48
58 66 Aaro Ruuskanen HTU Stadi 2005 05A774 50m 1:41.50
59 263 Eemil Hujala Cetus Espoo 2007 07A465 50m 1:42.17
60 238 Mikael Suni Cetus Espoo 2007 07A197 50m 1:43.78
61 408 Sisu Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A993 50m 1:44.39
62 140 Patrik Ventus Simmis Grani 2007 07A204 50m 1:44.83
63 19 Julius Laitinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A794 50m 1:44.90
64 25 Oka Silventoinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A908 50m 1:45.32
65 404 Milo Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A375 50m 1:46.73
66 292 Samu Uljas Cetus Espoo 2007 07A680 50m 1:49.34
67 352 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 2004 04B065 50m 1:49.45
68 164 Ilmari Silventoinen Simmis Wanda 2005 05A558 50m 1:49.84
69 407 Akseli Niskala Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A696 50m 2:21.37
70 322 Teemu Lehtinen Cetus Espoo 2007 07A907 50m
71 303 Niilo Harja Cetus Espoo 2006 06A990 50m
72 85 Jesper Arvela Hyvinkään Uimaseura 2010 10A087 50m
73 602 Arttu Anttonen Järvenpään Uintiklubi 2004 04B210 50m LAT
2019-05-24 19.21.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner