2019-10-14   05:51:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
20 400m Vapaauinti Miehet
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 154 Taneli Lantta Simmis Wanda 2001 01A493 50m 4:10.75
2 497 Danil Seksenov Vanders 2004 04A126 50m 4:23.99
3 202 Rasmus Virta Cetus Espoo 1998 98B044 50m 4:26.72
4 157 Miro Merinen Simmis Wanda 2003 03A695 50m 4:29.44
5 431 Aleksi Seger Octopus Lohja 2001 01A401 50m 4:33.79
6 326 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura 2003 03A686 50m 4:34.54
7 3 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2002 02A479 50m 4:40.84
8 502 Leo Währn Vanders 2005 05A103 50m 4:43.95
9 218 Viktor Asklöf Cetus Espoo 2004 04A639 50m 4:45.82
10 207 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo 2004 04A145 50m 4:46.94
11 105 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat 2003 03A423 50m 4:48.28
12 11 William Fagerstedt Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A803 50m 4:52.83
13 13 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2004 04B131 50m 5:15.24
14 442 Samuli Seger Octopus Lohja 2005 05A605 50m 5:24.23
15 496 Antti Musikka Vanders 2005 05A015 50m 5:25.44
16 339 Luka Valtonen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A114 50m 5:27.56
17 381 Miska Korkalainen Voikkaan Viesti 2006 06A374 50m 5:28.46
18 226 Benjamin Winqvist Cetus Espoo 2006 06A420 50m 5:33.56
19 137 Onni Rahkonen Simmis Grani 2007 07A079 50m 5:33.73
20 83 Andreas Kinnunen Hyvinkään Uimaseura 2006 06A876 50m 5:38.51
21 530 Daniel Kajava Vanders 2007 07A391 50m 5:41.91
22 338 Anton Sarvilahti Lappeenrannan Uimarit 2005 05A279 50m 5:42.40
23 439 Topias Muhonen Octopus Lohja 2006 06A217 50m 5:44.69
24 14 Hugo Aslak Samuli Haverinen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2006 06A606 50m 5:50.51
25 593 Perttu Ylä-Sahra Kampuksen Plaani 1994 94A357 50m 5:55.51
26 525 Daniel Guzhov Vanders 2006 06A605 50m 5:56.54
27 393 Frans Sandblom Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2006 06A101 50m 5:58.04
28 443 Eetu Niemi Octopus Lohja 2007 07A159 50m 5:59.35
29 162 Lauri Valtanen Simmis Wanda 2007 07A069 50m 6:02.00
30 67 Anton Visulainen HTU Stadi 2005 05A796 50m 6:02.58
31 255 Leo Tuomainen Cetus Espoo 2008 08A194 50m 6:16.51
32 359 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit 2007 07A346 50m 6:21.16
33 71 Adam Kisiel HTU Stadi 2005 05B190 50m 6:47.16
34 27 Siimon Moisio Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A911 50m 6:58.91
35 352 Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit 50m 7:12.92
2004 04B065
36 273 Nooa Koskela Cetus Espoo 50m 7:34.84
2009 09A115
37 477 Jaakko Karppinen ORCA Helsinki 50m
2007 07A607
38 337 Taneli Härkönen Lappeenrannan Uimarit 50m
1997 97A950
39 573 Nikita Rantsev Uimaseura Helsinki 50m
2007 07A393
2019-05-24 19.21.47 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner