Ohjelma Vantaa Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Tikkurila |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
touko 25, 2019 to touko 25, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
400m Vapaauinti Naiset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
73 |
|
Pippi Nordström |
Helsingin Uimarit |
2001 |
01A854 |
50m |
4:45.76 |
|
|
|
|
|
2 |
594 |
|
Maria Yritys |
Uinti Hyvinkää |
2002 |
02A147 |
50m |
4:51.32 |
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Saga Jatkola |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2004 |
04A532 |
50m |
4:55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
487 |
|
Tuisku Grundström |
Vanders |
2002 |
02A014 |
50m |
4:55.69 |
|
|
|
|
|
5 |
495 |
|
Milla Strandberg |
Vanders |
2005 |
05A006 |
50m |
4:59.34 |
|
|
|
|
|
6 |
209 |
|
Jasmin Savonen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A119 |
50m |
5:02.21 |
|
|
|
|
|
7 |
598 |
|
Felicia Talamanov |
Kalevi Ujumiskool |
2004 |
|
50m |
5:02.67 |
|
|
|
|
|
|
8 |
222 |
|
Säde Ryynänen |
Cetus Espoo |
2005 |
05A460 |
50m |
5:05.20 |
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Siiri Pekkala |
Simmis Wanda |
2005 |
05A211 |
50m |
5:05.32 |
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Aava Mattila |
Simmis Wanda |
2003 |
03A833 |
50m |
5:06.36 |
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Oona Eriksson |
Simmis Wanda |
2004 |
04A619 |
50m |
5:09.33 |
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Saana Perkkiö |
Riihimäen Uimaseura |
2005 |
05A349 |
50m |
5:09.40 |
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Maria Karvonen |
Simmis Wanda |
2006 |
06A517 |
50m |
5:13.56 |
|
|
|
|
|
14 |
375 |
|
Tuuli Kammonen |
Mikkelin Uimaseura |
2004 |
04A701 |
50m |
5:15.01 |
|
|
|
|
|
15 |
489 |
|
Liia Louhikoski |
Vanders |
2001 |
01A312 |
50m |
5:15.20 |
|
|
|
|
|
16 |
56 |
|
Julia Kekkonen |
HTU Stadi |
2000 |
00A088 |
50m |
5:16.31 |
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Kaarina Rihte |
Cetus Espoo |
2005 |
05A740 |
50m |
5:16.89 |
|
|
|
|
|
18 |
504 |
|
Tatiana Sukhareva |
Vanders |
2005 |
05A131 |
50m |
5:16.98 |
|
|
|
|
|
19 |
16 |
|
Ronja Nevanko |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2005 |
05B042 |
50m |
5:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
503 |
|
Iina Rissanen |
Vanders |
2005 |
05A102 |
50m |
5:18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
239 |
|
Saara Raulos |
Cetus Espoo |
2005 |
05A823 |
50m |
5:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
507 |
|
Ada Oila |
Vanders |
2005 |
05A135 |
50m |
5:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
376 |
|
Iina Kukkonen |
Mikkelin Uimaseura |
2005 |
05A437 |
50m |
5:27.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
342 |
|
Aino Ruotsalainen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A076 |
50m |
5:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Clara Jansson |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
2004 |
04B303 |
50m |
5:31.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
512 |
|
Milla Kiviranta |
Vanders |
2006 |
06A135 |
50m |
5:32.03 |
|
|
|
|
|
27 |
109 |
|
Sofia Oksa |
Nummelan Kisaajat |
2007 |
07A269 |
50m |
5:33.99 |
|
|
|
|
|
28 |
481 |
|
Siiri Multamäki |
ORCA Helsinki |
2006 |
06A959 |
50m |
5:37.81 |
|
|
|
|
|
29 |
329 |
|
Emilia Ruusu |
Haminan Uimaseura |
2006 |
06A739 |
50m |
5:41.31 |
|
|
|
|
|
30 |
432 |
|
Oona Kupari |
Octopus Lohja |
2004 |
04A089 |
50m |
5:43.94 |
|
|
|
|
|
31 |
406 |
|
Lotta Luotola |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2008 |
08A400 |
50m |
5:46.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
112 |
|
Marikki Vuorisalo |
Nummelan Kisaajat |
2005 |
05B081 |
50m |
5:47.11 |
|
|
|
|
|
33 |
444 |
|
Esther Reunala |
Octopus Lohja |
2007 |
07A478 |
50m |
5:48.13 |
|
|
|
|
|
34 |
351 |
|
Ella Hynönen |
Lappeenrannan Uimarit |
2008 |
08A072 |
50m |
5:53.94 |
|
|
|
|
|
35 |
534 |
|
Hilda Kupila |
Vanders |
2006 |
06A704 |
50m |
5:54.08 |
|
|
|
|
|
36 |
528 |
|
Minni Kinnunen |
Vanders |
2006 |
06A629 |
50m |
5:56.47 |
|
|
|
|
|
37 |
180 |
|
Pinja Hoffren |
Simmis Wanda |
2006 |
06A607 |
50m |
5:57.38 |
|
|
|
|
|
38 |
345 |
|
Päivä-kaisla Seppänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A323 |
50m |
6:00.06 |
|
|
|
|
|
39 |
61 |
|
Veera Kopponen |
HTU Stadi |
2005 |
05A226 |
50m |
6:01.15 |
|
|
|
|
|
40 |
370 |
|
Amanda Hirvonen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A755 |
50m |
6:02.89 |
|
|
|
|
|
41 |
63 |
|
Eevi Hirsi |
HTU Stadi |
2007 |
07A102 |
50m |
6:03.25 |
|
|
|
|
|
42 |
265 |
|
Saga Linnosaari |
Cetus Espoo |
2008 |
08A268 |
50m |
6:03.60 |
|
|
|
|
|
43 |
343 |
|
Erin Ovaska |
Lappeenrannan Uimarit |
2006 |
06A242 |
50m |
6:09.52 |
|
|
|
|
|
44 |
171 |
|
Emilia Wall |
Simmis Wanda |
2008 |
08A060 |
50m |
6:21.88 |
|
|
|
|
|
45 |
129 |
|
Elina Malinen |
Riihimäen Uimaseura |
2009 |
09A134 |
50m |
6:22.39 |
|
|
|
|
|
46 |
472 |
|
Lilja Hirsikko |
ORCA Helsinki |
2008 |
08A278 |
50m |
6:23.41 |
|
|
|
|
|
47 |
475 |
|
Sira Katavisto |
ORCA Helsinki |
2008 |
08A329 |
50m |
6:26.56 |
|
|
|
|
|
48 |
236 |
|
Jade Brelo |
Cetus Espoo |
2008 |
08A066 |
50m |
6:31.34 |
|
|
|
|
|
49 |
260 |
|
Lotta Turunen |
Cetus Espoo |
2008 |
08A219 |
50m |
6:36.16 |
|
|
|
|
|
50 |
360 |
|
Krette Mullamaa |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A359 |
50m |
6:44.93 |
|
|
|
|
|
51 |
169 |
|
Mikaela Heiman |
Simmis Wanda |
2008 |
08A056 |
50m |
6:53.30 |
|
|
|
|
|
52 |
401 |
|
Maija Salokorpi |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2007 |
07A627 |
50m |
6:55.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
113 |
|
Maria Rautiainen |
Nummelan Kisaajat |
2004 |
04B284 |
50m |
7:01.02 |
|
|
|
|
|
54 |
247 |
|
Emmi Pernaa |
Cetus Espoo |
2008 |
08A186 |
50m |
7:21.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
295 |
|
Raakel Rihte |
Cetus Espoo |
2008 |
08A431 |
50m |
7:46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
62 |
|
Ria Rahkonen |
HTU Stadi |
2005 |
05A495 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
576 |
|
Serafima Ratner |
Uimaseura Helsinki |
2008 |
08A422 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
574 |
|
Taisiya Baindurashvili |
Uimaseura Helsinki |
2008 |
08A215 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
111 |
|
Helmi Oksa |
Nummelan Kisaajat |
2009 |
09A137 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
358 |
|
Eea Huhtanen |
Lappeenrannan Uimarit |
2004 |
04B142 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
419 |
|
Lada Belozjorova |
Stadin Delfiinit |
2006 |
06A129 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
361 |
|
Enne Rautio |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A458 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
575 |
|
Marja Anna Siimes |
Uimaseura Helsinki |
2008 |
08A381 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
356 |
|
Nelli Hytti |
Lappeenrannan Uimarit |
2005 |
05A862 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
90 |
|
Sofia Harju |
Järvenpään Uintiklubi |
2002 |
02A556 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
362 |
|
Iiris Pitkänen |
Lappeenrannan Uimarit |
2007 |
07A475 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
96 |
|
Sanni Luostarinen |
Järvenpään Uintiklubi |
2002 |
02B200 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-05-24 19.21.46 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Vanders |
|
|
|
|