2019-11-22   19:48:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
31 100m Vapaauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 204 Jonna Vasara Cetus Espoo 2002 02A118 50m 1:02.79
2 494 Liinu Louhikoski Vanders 2004 04A046 50m 1:03.95
3 489 Liia Louhikoski Vanders 2001 01A312 50m 1:04.71
4 78 Emma Hakala Helsingin Uimarit 2004 04A330 50m 1:04.82
5 76 Nelli Vihola Helsingin Uimarit 2005 05A051 50m 1:05.26
6 224 Anna Hakkarainen Cetus Espoo 2005 05A514 50m 1:05.40
7 488 Lilli Louhikoski Vanders 2002 02A021 50m 1:05.44
8 103 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat 2001 01A819 50m 1:06.13
9 484 Jasmin Vacker Vanders 1999 99A003 50m 1:06.39
10 160 Aava Mattila Simmis Wanda 2003 03A833 50m 1:06.97
11 143 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 50m 1:07.09
12 320 Alicja Milczarek Cetus Espoo 2006 06B058 50m 1:07.38
13 91 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi 2002 02A941 50m 1:07.72
14 90 Sofia Harju Järvenpään Uintiklubi 2002 02A556 50m 1:07.92
15 375 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura 2004 04A701 50m 1:08.04
16 79 Essi Helle Helsingin Uimarit 2002 02A942 50m 1:08.21
17 511 Rebekka Ritmala Vanders 2006 06A136 50m 1:09.15
18 450 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi 2005 05A552 50m 1:09.38
19 433 Jeanette Ingberg Octopus Lohja 2006 06A010 50m 1:10.28
20 474 Liina Saario ORCA Helsinki 2006 06A816 50m 1:10.40
21 4 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2003 03A222 50m 1:11.02
22 453 Maria Mustonen ORCA Helsinki 2005 05A222 50m 1:11.02
23 329 Emilia Ruusu Haminan Uimaseura 2006 06A739 50m 1:11.09
24 109 Sofia Oksa Nummelan Kisaajat 2007 07A269 50m 1:11.23
25 447 Sini Taskinen Octopus Lohja 2005 05B079 50m 1:11.36
26 461 Hilla Wiemers ORCA Helsinki 2005 05A637 50m 1:11.43
27 510 Oona Sarlin Vanders 2006 06A111 50m 1:11.63
28 507 Ada Oila Vanders 2005 05A135 50m 1:11.66
29 467 Ilona Kajava ORCA Helsinki 2004 04B168 50m 1:12.50
30 584 Saga Koho Uimaseura Aquila 2005 05A607 50m 1:12.51
31 96 Sanni Luostarinen Järvenpään Uintiklubi 2002 02B200 50m 1:12.65
32 233 Amanda Nilsson Cetus Espoo 2006 06A427 50m 1:12.77
33 347 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit 2005 05A658 50m 1:12.79
34 406 Lotta Luotola Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A400 50m 1:12.96
35 99 Laura Pitkänen Järvenpään Uintiklubi 50m 1:13.15
2002 02B208
36 146 Linnea Heikkilä Simmis Grani 50m 1:14.53
2008 08A210
37 1 Amanda Ahlgren Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 1:15.80
2001 01A821
38 351 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A072 50m 1:16.61
39 223 Ninja Brelo Cetus Espoo 2006 06A185 50m 1:17.20
40 371 Alexia Heikkilä Lappeenrannan Uimarit 2006 06B037 50m 1:17.20
41 106 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat 2003 03A685 50m 1:17.88
42 514 Emmi Halonen Vanders 2006 06A312 50m 1:17.89
43 174 Josefina Vainio Simmis Wanda 2007 07A284 50m 1:17.91
44 591 Iisa-erika Auranen Uimaseura Aquila 2007 07A404 50m 1:17.96
45 304 Vilma Lindholm Cetus Espoo 2007 07A779 50m 1:18.25
46 401 Maija Salokorpi Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A627 50m 1:19.01
47 601 Silvia Koskela Järvenpään Uintiklubi 2007 07A257 50m 1:19.12 LAT
48 370 Amanda Hirvonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A755 50m 1:19.16
49 313 Iida Saarikoski Cetus Espoo 2006 06B026 50m 1:19.32
50 346 Saaga Lehmus Lappeenrannan Uimarit 2007 07A120 50m 1:19.42
51 340 Ada Puranen Lappeenrannan Uimarit 2006 06A200 50m 1:19.58
52 173 Viia Tossavainen Simmis Wanda 2007 07A177 50m 1:19.72
53 390 Aurora Änäkkälä Salon Uimarit 2007 07A287 50m 1:20.25
54 378 Krista Kurvinen Mikkelin Uimaseura 2007 07A412 50m 1:21.28
55 261 Vuokko Larjomaa Cetus Espoo 2007 07A454 50m 1:21.46
56 604 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi 2006 06B004 50m 1:21.74 LAT
57 574 Taisiya Baindurashvili Uimaseura Helsinki 2008 08A215 50m 1:22.18
58 466 Maia Loponen ORCA Helsinki 2007 07A260 50m 1:22.27
59 280 Liinu Nevalainen Cetus Espoo 2009 09A151 50m 1:22.69
60 520 Sumedha Jha Vanders 2007 07A248 50m 1:23.31
61 452 Susanna Halme ORCA Helsinki 1996 96B117 50m 1:24.71
62 170 Kia Jokinen Simmis Wanda 2005 05A708 50m 1:25.62
63 400 Saara Pakomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2008 08A225 50m 1:25.85
64 449 Janna Flinkman Octopus Lohja 2005 05B161 50m 1:26.08
65 254 Ronja Pyrhönen Cetus Espoo 2008 08A193 50m 1:26.19
66 277 Lotta Martikainen Cetus Espoo 2008 08A343 50m 1:26.52
67 472 Lilja Hirsikko ORCA Helsinki 2008 08A278 50m 1:26.59
68 543 Friida Prittinen Vanders 2008 08A366 50m 1:26.71
69 131 Emma Pellikka Riihimäen Uimaseura 2007 07A786 50m 1:27.09
70 365 Isla Puranen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A306 50m 1:27.24
71 417 Saga Räikkönen Aurajoen Uinti 2008 08A396 50m 1:27.44
72 128 Moona Anttila Riihimäen Uimaseura 2008 08A289 50m 1:27.71
73 284 Iiris Myllymäki Cetus Espoo 2008 08A395 50m 1:28.02
74 471 Olga Kaiser ORCA Helsinki 2008 08A276 50m 1:28.05
75 168 Iiris Pajamo Simmis Wanda 2008 08A057 50m 1:28.06
76 258 Minni Kovalainen Cetus Espoo 2008 08A196 50m 1:28.32
77 116 Aada Purje Nummelan Kisaajat 2004 04B326 50m 1:29.18
78 575 Marja Anna Siimes Uimaseura Helsinki 2008 08A381 50m 1:29.24
79 301 Nelly Åström Cetus Espoo 2008 08A460 50m 1:29.30
80 272 Anna Ryhänen Cetus Espoo 2008 08A309 50m 1:29.45
81 410 Venla Rauta Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A789 50m 1:29.80
82 111 Helmi Oksa Nummelan Kisaajat 2009 09A137 50m 1:30.27
83 548 Viivi Vainoniemi Vanders 2008 08A450 50m 1:30.36
84 562 Mona Laiho Vanders 2008 08A687 50m 1:30.83
85 253 Emilia Elizaveta Karulina Cetus Espoo 2008 08A192 50m 1:31.56
86 579 Jelizaveta Jekimova Uimaseura Helsinki 2009 09A462 50m 1:32.01
87 185 Nea Vilén Simmis Wanda 2007 07A817 50m 1:32.36
88 366 Paulina Pessi Lappeenrannan Uimarit 2008 08A293 50m 1:32.91
89 412 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m 1:33.25
90 529 Tytti Nuorkivi Vanders 2008 08A167 50m 1:33.47
91 49 Viktoria Tuominen Helsingfors Simsällskap 2010 10A010 50m 1:34.39
92 119 Viliina Sundberg Nummelan Kisaajat 2006 06B104 50m 1:34.39
93 547 Melissa Paukkunen Vanders 2008 08A449 50m 1:34.69
94 308 Leonie Hildén Cetus Espoo 2008 08A521 50m 1:35.45
95 524 Auli Hakkarainen Vanders 2009 09A049 50m 1:35.55
96 309 Emma Grönberg Cetus Espoo 2010 10A074 50m 1:35.63
97 607 Irina Karvonen Simmis Wanda 2008 08A597 50m 1:35.67 LAT
98 299 Elle Liikkanen Cetus Espoo 2009 09A184 50m 1:37.17
99 242 Pinja Kotakoski Cetus Espoo 2008 08A156 50m 1:37.44
100 423 Alisa Naskal Stadin Delfiinit 2009 09A446 50m 1:38.36
101 409 Emma Karimäki Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A219 50m 1:39.01
102 532 Nora Ilieva Vanders 2008 08A205 50m 1:39.27
103 362 Iiris Pitkänen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A475 50m 1:39.59
104 533 Vanja Ilieva Vanders 2008 08A204 50m 1:39.76
105 552 Leonina Haapanen Vanders 2009 09A232 50m 1:40.36
106 324 Ylva Holmberg Cetus Espoo 2009 09A452 50m 1:40.59
107 295 Raakel Rihte Cetus Espoo 2008 08A431 50m 1:40.82
108 310 Elsa Idman Cetus Espoo 2009 09A257 50m 1:40.87
109 315 Jenna Rantanen Cetus Espoo 2008 08A644 50m 1:40.99
110 405 Selma Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2007 07A661 50m 1:41.18
111 29 Maija Sinisalo Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
50m 1:42.33
2007 07A913
112 298 Aada Tuononen Cetus Espoo 2009 09A185 50m 1:43.12
113 312 Helena Kujamo Cetus Espoo 2008 08A555 50m 1:43.13
114 476 Kaika Sahari ORCA Helsinki 2007 07A610 50m 1:43.70
115 427 Zoia Senko Stadin Delfiinit 2010 10A161 50m 2:01.73
116 72 Siiri Pesonen HTU Stadi 2008 08A691 50m
117 331 Minea Ruusu Haminan Uimaseura 2009 09A526 50m
118 86 Lilja Koppelmäki Hyvinkään Uimaseura 2010 10A166 50m
2019-05-24 19.21.51 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner