2019-11-19   14:22:00
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Vantaa Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Vantaa Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: touko 25, 2019 to touko 25, 2019
7 50m Rintauinti Naiset
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 487 Tuisku Grundström Vanders 2002 02A014 50m 36.61
2 495 Milla Strandberg Vanders 2005 05A006 50m 37.10
3 459 Sofi Andström ORCA Helsinki 2005 05A556 50m 37.71
4 121 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura 2004 04A297 50m 37.88
5 195 Saara Heinänen Tuusulan Uimaseura 2005 05A978 50m 38.42
6 143 Sofie Nauklér Simmis Grani 2006 06A537 50m 39.60
7 12 Meri Luoma Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05A843 50m 40.13
8 138 Lea Heinzmann Simmis Grani 2004 04A851 50m 40.25
9 470 Ronja Kero ORCA Helsinki 2005 05B024 50m 40.72
10 374 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura 2005 05A165 50m 40.89
11 108 Anita Mäkinen Nummelan Kisaajat 2007 07A113 50m 41.16
12 141 Helmi Räsänen Simmis Grani 2006 06A485 50m 41.74
13 341 Anni Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit 2007 07A064 50m 42.03
14 453 Maria Mustonen ORCA Helsinki 2005 05A222 50m 43.17
15 380 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti 2005 05A247 50m 43.84
16 50 Ariel Julienne Jämsen Helsingfors Simsällskap 2006 06A752 50m 43.89
17 106 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat 2003 03A685 50m 44.25
18 437 Vilma Saarinen Octopus Lohja 2004 04A699 50m 44.31
19 8 Rosalia Turunen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2002 02B202 50m 44.99
20 351 Ella Hynönen Lappeenrannan Uimarit 2008 08A072 50m 45.09
21 604 Aino Suominen Järvenpään Uintiklubi 2006 06B004 50m 45.57 LAT
22 23 Pihla Junnila Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2005 05B163 50m 45.98
23 603 Sonja Tiira Järvenpään Uintiklubi 2003 03B264 50m 46.64 LAT
24 153 Venla Almira Simmis Grani 2006 06B087 50m 46.85
25 452 Susanna Halme ORCA Helsinki 1996 96B117 50m 46.90
26 382 Inkeri Laakkonen Voikkaan Viesti 2005 05B130 50m 47.56
27 543 Friida Prittinen Vanders 2008 08A366 50m 47.68
28 588 Emma-mikaela Arola Uimaseura Aquila 2004 04B063 50m 47.89
29 461 Hilla Wiemers ORCA Helsinki 2005 05A637 50m 48.06
30 531 Fiia Immonen Vanders 2008 08A181 50m 48.71
31 314 Emmi Liukko Cetus Espoo 2006 06B024 50m 49.05
32 172 Almina Köroglu Simmis Wanda 2005 05A732 50m 50.07
33 277 Lotta Martikainen Cetus Espoo 2008 08A343 50m 50.28
34 306 Bea Kortelainen Cetus Espoo 2006 06B001 50m 50.34
35 319 Sonja Aho Cetus Espoo 2008 08A563 50m 50.73
36 554 Alysa Saarelainen Vanders 2009 09A233 50m 51.24
37 304 Vilma Lindholm Cetus Espoo 2007 07A779 50m 51.34
38 287 Vilma Hyllinen Cetus Espoo 2007 07A648 50m 51.59
39 412 Lisette Schaper Åbo Simklubb-Uintiklubi
Turku
2009 09A390 50m 51.65
40 301 Nelly Åström Cetus Espoo 2008 08A460 50m 51.91
41 547 Melissa Paukkunen Vanders 2008 08A449 50m 51.92
42 605 Susanne Hein Järvenpään Uintiklubi 2008 08A582 50m 52.23 LAT
43 281 Eine Idman Cetus Espoo 2007 07A631 50m 52.38
44 311 Nea Korpela Cetus Espoo 2006 06B023 50m 52.57
45 533 Vanja Ilieva Vanders 2008 08A204 50m 53.02
46 178 Emmalina Piitulainen Simmis Wanda 2006 06A542 50m 53.47
47 258 Minni Kovalainen Cetus Espoo 2008 08A196 50m 53.50
48 49 Viktoria Tuominen Helsingfors Simsällskap 2010 10A010 50m 53.96
49 579 Jelizaveta Jekimova Uimaseura Helsinki 2009 09A462 50m 54.60
50 315 Jenna Rantanen Cetus Espoo 2008 08A644 50m 54.93
51 33 Katariina Karvonen Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2007 07A924 50m 55.03
52 539 Erica Kovanen Vanders 2009 09A095 50m 55.04
53 285 Isabel Meriläinen Cetus Espoo 2009 09A172 50m 55.30
54 289 Iida Pakarinen Cetus Espoo 2007 07A671 50m 55.75
55 64 Anni Luhtanen HTU Stadi 2007 07A107 50m 56.25
56 324 Ylva Holmberg Cetus Espoo 2009 09A452 50m 56.28
57 68 Siiri Tapaninen HTU Stadi 2009 09A140 50m 56.44
58 82 Stella Lahtinen Helsingin Uimarit 2009 09A191 50m 56.78
59 310 Elsa Idman Cetus Espoo 2009 09A257 50m 56.88
60 446 Riina Jungell Octopus Lohja 2006 06A808 50m 57.18
61 323 Seera Kanerva Cetus Espoo 2010 10A155 50m 57.38
62 299 Elle Liikkanen Cetus Espoo 2009 09A184 50m 57.40
63 415 Anni Sorsa Nokian Pyry 2010 10A058 50m 57.57
64 383 Vilma Korkalainen Voikkaan Viesti 2009 09A193 50m 57.96
65 307 Alma Mänttäri Cetus Espoo 2009 09A218 50m 58.90
66 268 Elsa Mänttäri Cetus Espoo 2009 09A119 50m 59.64
67 26 Ida Lindström Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2009 09A429 50m 59.64
68 552 Leonina Haapanen Vanders 2009 09A232 50m 59.93
69 519 Aleksandra Lopatina Vanders 2009 09A026 50m 1:00.39
70 321 Venny Snellman Cetus Espoo 2009 09A426 50m 1:00.82
71 152 Vanessa Nylund Simmis Grani 2009 09A417 50m 1:03.03
72 34 Emma Kataja Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2009 09A439 50m 1:04.71
73 316 Ida Ekman Cetus Espoo 2006 06B033 50m 1:07.47
74 529 Tytti Nuorkivi Vanders 2008 08A167 50m 1:10.27
75 318 Aada Salovaara Cetus Espoo 2007 07A877 50m 1:11.98
76 312 Helena Kujamo Cetus Espoo 2008 08A555 50m
77 553 Kädli Niilo Vanders 2010 10A068 50m
78 550 Kajsa Strandberg Vanders 2011 11A011 50m
79 568 Unna Palaste Vanders 2009 09A494 50m
80 187 Elin Taipale Ekenäs Simsällskap 2007 50m
81 31 Lily Pettersson Borgå Simmare-Porvoon
Uimarit
2010 10A153 50m
82 87 Diana Levchenko Hyvinkään Uimaseura 2008 08A753 50m
2019-05-24 19.21.42 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner