2020-02-27   21:46:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Deje Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Deje Cup 2019
Arrangör:
Plats: Deje Simhall Deje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 30 maj 2019 till den 30 maj 2019
11 50m Frisim Fl 9 o ä
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 33 Amanda Persson Filipstads Simklubb 1996 AA5296 25m 27.35
2 91 Ebba Olsson Mariestads Simsällskap 2001 AM7201 25m 27.94
3 2 Clara Hedling Arvika Simsällskap 2001 AP9201 25m 28.92
4 70 Ellen Roslund Karlsborgs Simklubb 2003 AT4403 25m 29.36
5 124 Majken Pettersson Arvika Simsällskap 2001 BG6201 25m 30.35
6 69 Julia Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2000 AO1200 25m 30.95
7 35 Nova Johansson Filipstads Simklubb 2004 AA0204 25m 31.00
8 92 Sofia Wallengren Mariestads Simsällskap 2002 AW3202 25m 31.00
9 4 Miranda Kristiansson Arvika Simsällskap 2001 AP6401 25m 31.20
10 3 Matilda Kristiansson Arvika Simsällskap 2001 AP4401 25m 31.60
11 55 Ella Bäcker Grums Simsällskap 2007 AH1607 25m 31.77
12 93 Elsa Olsson Mariestads Simsällskap 2003 AP4803 25m 32.87
13 36 Greta Larsson Filipstads Simklubb 2006 AI6606 50m 33.74
14 100 Elsa Jernevad Mariestads Simsällskap 2005 BQ9605 25m 33.89
15 60 Ellen Aronsson Grums Simsällskap 2007 AU0207 25m 34.10
16 108 Ida Emilsson Nora Simsällskap 2006 BK9806 50m 34.58
17 59 Wilma Jonsson Grums Simsällskap 2007 AR6207 25m 35.45
18 40 Isabelle Bohlemark Filipstads Simklubb 2008 AE6808 25m 35.62
19 94 Theresa Melin Mariestads Simsällskap 2005 AM1805 25m 36.30
20 53 Moa Englund Grums Simsällskap 2008 AA1408 25m 36.63
21 106 Tanya Krivda Nora Simsällskap 2003 BZ8403 25m 36.85
22 63 Yosra Al Shaikh Grums Simsällskap 2008 AV6608 25m 37.03
23 105 My Semstrand Nora Simsällskap 2004 BI0204 25m 37.58
24 95 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 38.39
25 39 Alicia Bohlemark Filipstads Simklubb 2007 AN7607 25m 38.71
26 117 Hilda Karlsson Åmåls Simsällskap 2007 AQ1207 25m 38.79
27 101 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 39.36
28 57 Maja Englund Grums Simsällskap 2010 AA6410 25m 39.80
29 21 Isabella  Lidman Deje Simsällskap 2007 AJ7207 25m 41.66
30 72 Hanna Martinsson Karlsborgs Simklubb 2006 AF5606 25m 41.95
31 109 Lavinia Thörner Säffle Simsällskap 2008 AG2408 25m 42.08
32 38 Agnes Larsson Filipstads Simklubb 2007 AM7407 25m 42.27
33 75 Inez Sandberg Karlstads Simsällskap 2006 AU4606 25m 42.76
34 78 Elin Wilde Karlstads Simsällskap 2008 AG8608 25m 43.16
35 121 Mathilda Sörqvist Åmåls Simsällskap 2010 AD8410 25m 46.01
36 22 Miriam Franciskovic Deje Simsällskap 2008 AF2608 25m 46.79
37 24 Aurora Tabara Deje Simsällskap 2004 CB1004 25m 50.11
38 25 Harmony Tabara Deje Simsällskap 2006 BS3606 25m 53.50
39 44 Linn Karlsson Filipstads Simklubb 2008 AZ7808 25m 59.39
40 27 Linnea Heggen Deje Simsällskap 2010 AF3010 25m 1:02.64
41 125 Elina Begiri Filipstads Simklubb 2007 BF9607 25m 1:08.53
42 42 Moa Andersson Filipstads Simklubb 2010 AB6410 25m
43 30 Maksalina Sharapova Filipstads Simklubb 2007 25m
44 43 Emma Karlsson Filipstads Simklubb 2009 AM8209 25m
45 89 Anni Ramberg Sundin Mariestads Simsällskap 2010 25m
46 90 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 25m
47 28 Li Hall Deje Simsällskap 2010 AG5810 25m
48 9 Noa van Balen Arvika Simsällskap 2008 BC9408 25m
49 10 Elisabeth Öhlin Arvika Simsällskap 2008 BC9608 25m
50 104 Alicia Eriksson Nora Simsällskap 2008 25m
2019-05-29 19:26:32 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Deje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner