2020-02-27   22:20:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Deje Cup 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Deje Cup 2019
Arrangör:
Plats: Deje Simhall Deje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 30 maj 2019 till den 30 maj 2019
9 50m Bröstsim Fl 9 o ä
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 33 Amanda Persson Filipstads Simklubb 1996 AA5296 25m 32.97
2 2 Clara Hedling Arvika Simsällskap 2001 AP9201 25m 36.90
3 92 Sofia Wallengren Mariestads Simsällskap 2002 AW3202 25m 38.49
4 70 Ellen Roslund Karlsborgs Simklubb 2003 AT4403 25m 38.53
5 69 Julia Rosebrink Karlsborgs Simklubb 2000 AO1200 25m 39.10
6 5 Sanna Axelsson Arvika Simsällskap 2004 AI4204 25m 39.98
7 93 Elsa Olsson Mariestads Simsällskap 2003 AP4803 25m 40.92
8 54 Wilma Umeland Grums Simsällskap 2006 AI5206 25m 42.06
9 18 Isabelle Asp Deje Simsällskap 2001 AE0801 25m 42.41
10 55 Ella Bäcker Grums Simsällskap 2007 AH1607 25m 42.69
11 95 Esther Olsson Mariestads Simsällskap 2008 AA7608 25m 44.99
12 114 Vilma Thorpman Åmåls Simsällskap 2006 AS5406 25m 45.69
13 100 Elsa Jernevad Mariestads Simsällskap 2005 BQ9605 25m 46.52
14 113 Cornelia Sörqvist Åmåls Simsällskap 2007 AG6807 25m 47.15
15 53 Moa Englund Grums Simsällskap 2008 AA1408 25m 47.40
16 78 Elin Wilde Karlstads Simsällskap 2008 AG8608 25m 49.04
17 61 Ebbastina Gunnberg Grums Simsällskap 2008 AJ7408 25m 49.07
18 36 Greta Larsson Filipstads Simklubb 2006 AI6606 25m 49.37
19 94 Theresa Melin Mariestads Simsällskap 2005 AM1805 25m 49.46
20 59 Wilma Jonsson Grums Simsällskap 2007 AR6207 25m 49.59
21 63 Yosra Al Shaikh Grums Simsällskap 2008 AV6608 25m 52.64
22 40 Isabelle Bohlemark Filipstads Simklubb 2008 AE6808 25m 54.79
23 101 Nicole Lönnquist Mariestads Simsällskap 2008 AK8808 25m 54.87
24 109 Lavinia Thörner Säffle Simsällskap 2008 AG2408 25m 55.89
25 72 Hanna Martinsson Karlsborgs Simklubb 2006 AF5606 25m 56.15
26 38 Agnes Larsson Filipstads Simklubb 2007 AM7407 25m 57.25
27 22 Miriam Franciskovic Deje Simsällskap 2008 AF2608 25m 1:00.39
28 57 Maja Englund Grums Simsällskap 2010 AA6410 25m 1:00.43
29 27 Linnea Heggen Deje Simsällskap 2010 AF3010 25m 1:10.80
30 42 Moa Andersson Filipstads Simklubb 2010 AB6410 25m 1:25.27
31 9 Noa van Balen Arvika Simsällskap 2008 BC9408 25m
32 6 Julia  Ljunggren Arvika Simsällskap 2007 AQ9807 25m
33 10 Elisabeth Öhlin Arvika Simsällskap 2008 BC9608 25m
34 89 Anni Ramberg Sundin Mariestads Simsällskap 2010 25m
35 90 Elicia Hovbrink Mariestads Simsällskap 2008 25m
36 15 Anna Viljanen Deje Simsällskap 2008 25m
37 104 Alicia Eriksson Nora Simsällskap 2008 25m
38 30 Maksalina Sharapova Filipstads Simklubb 2007 25m
2019-05-29 19:26:30 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Deje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner