Startliste for Øst Junior/Senior kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Øst JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 26.39 2014-12-05 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 26.98 2012-03-31 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
336 |
1 |
Cecilie C. Helmark |
2005 |
0502AL |
GENTOFTE |
|
25m |
30.56 |
141 |
2 |
Amalie Wichmann Larsen |
2005 |
0564AB |
KØGE |
|
25m |
30.46 |
340 |
3 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
30.01 |
339 |
4 |
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
0342AO |
GENTOFTE |
|
25m |
29.82 |
572 |
5 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.96 |
332 |
6 |
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
0336AK |
GENTOFTE |
|
25m |
30.09 |
580 |
7 |
Emmely Östman Pedersen |
2005 |
0588AN |
HELSINGØR |
|
25m |
30.54 |
333 |
8 |
Astrid M. Østergaard |
2004 |
0412AS |
GENTOFTE |
|
25m |
30.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
343 |
1 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GENTOFTE |
|
25m |
29.69 |
441 |
2 |
Sofie Hansen |
2002 |
0202AI |
KVIK |
|
25m |
29.52 |
320 |
3 |
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
0358AH |
GLADSAXE |
|
25m |
29.28 |
41 |
4 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
28.28 |
460 |
5 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
TRITON B |
|
25m |
28.83 |
104 |
6 |
Ella Stenholt |
2003 |
0398AP |
LYNGBY |
|
25m |
29.35 |
237 |
7 |
Zara Wendel |
2002 |
0222AW |
HOLBÆK |
|
25m |
29.61 |
298 |
8 |
Karoline Barrett |
2002 |
0286AA |
GREVE |
|
25m |
29.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
06 oktober 2019 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|