Program for Höstsimiaden 2019, Staffanstorp
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2019 Staffanstorp
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Bråhögsbadet |
Arrangör: |
Skånesim/ Simklubben Triton |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 nov 2019 till den 1 dec 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
444 |
|
Isabella Danfelter |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2010 |
AC1410 |
25m |
38.73 |
|
|
|
|
|
2 |
400 |
|
Beata Åsberg |
SK Triton |
2010 |
AC6410 |
25m |
40.55 |
|
|
|
|
|
3 |
539 |
|
Agnes Wiking |
Föreningen Trelleborg Sim |
2010 |
AG3010 |
25m |
41.27 |
|
|
|
|
|
4 |
447 |
|
Ida Törnqvist |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2010 |
AD2410 |
25m |
44.45 |
|
|
|
|
|
5 |
206 |
|
Hannah Eriksson |
Simklubben Lödde |
2010 |
AL2410 |
25m |
45.88 |
|
|
|
|
|
6 |
453 |
|
Ebba Prössel |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2010 |
AG3210 |
25m |
46.59 |
|
|
|
|
|
7 |
526 |
|
Alma Hallqvist |
Föreningen Österlen-Sim |
2010 |
AG7210 |
25m |
47.75 |
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Ellen Kristoferson |
Simklubben Lödde |
2011 |
AD8011 |
25m |
48.24 |
|
|
|
|
|
9 |
411 |
|
Freja Bjarup |
SK Triton |
2010 |
AD3210 |
25m |
50.72 |
|
|
|
|
|
10 |
270 |
|
Liv Lundin Linnér |
Simklubben Poseidon |
2011 |
AC4811 |
25m |
54.11 |
|
|
|
|
|
11 |
261 |
|
Ieva Drazdziule |
Simklubben Poseidon |
2010 |
AE8610 |
25m |
55.30 |
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Liv Dahlqvist |
Simklubben Hajen |
2010 |
AG7610 |
25m |
55.54 |
|
|
|
|
|
13 |
457 |
|
Maya Yamada Jönsson |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2010 |
AH4410 |
25m |
1:03.35 |
|
|
|
|
|
14 |
461 |
|
Freja Rosberg |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2011 |
AD8211 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-29 11:07:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Triton |
|
|
|
|