Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 25
|
Kilpailu |
Ikäkausimestaruusuinnit 2019 |
|
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Pori |
|
Tulostusaika |
16:13 |
|
|
Järjestäjä |
Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
14 kesäkuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 25, 4X50m SKUV 2T/2P T15/P16 |
Loppukilpailut (3) |
Sponsori: Ristolan Ravintola Köyliö |
|
Erä 1 (3) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
ÅSK 3 |
2003 |
|
ÅSK |
|
50m |
2:04.41 |
2:04.41 |
4 |
Aurajoen Uinti |
2004 |
|
AUi |
|
50m |
2:03.43 |
2:03.43 |
5 |
Cetus Espoo 2 |
2003 |
|
Cetus |
|
50m |
2:03.61 |
2:03.61 |
6 |
Hyvinkään Uimaseura |
2004 |
|
HyUS |
|
25m |
2:04.86 |
2:04.86 |
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Uinti Tampere 2 |
2003 |
|
UiTa |
|
50m |
2:02.46 |
2:02.46 |
3 |
ÅSK 2 |
2003 |
|
ÅSK |
|
50m |
2:01.25 |
2:01.25 |
4 |
OU 1 |
2003 |
|
OU |
|
50m |
2:00.76 |
2:00.76 |
5 |
VUS-VSS 1 |
2003 |
|
VUS-VSS |
|
50m |
2:00.80 |
2:00.80 |
6 |
Lahden Uimaseura |
2003 |
|
LaUS |
|
50m |
2:01.98 |
2:01.98 |
7 |
Vanders 1 |
2004 |
|
Vanders |
|
50m |
2:02.87 |
2:02.87 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Cetus Espoo 1 |
2003 |
|
Cetus |
|
50m |
1:59.79 |
1:59.79 |
3 |
Uinti Tampere 1 |
2003 |
|
UiTa |
|
50m |
1:58.81 |
1:58.81 |
4 |
ÅSK 1 |
2003 |
|
ÅSK |
|
50m |
1:57.83 |
1:57.83 |
5 |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
|
HSS |
|
25m |
1:53.71 |
1:58.71 |
6 |
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
2003 |
|
UKK |
|
50m |
1:59.07 |
1:59.07 |
7 |
Simmis Wanda |
2003 |
|
SiWa |
|
50m |
2:00.24 |
2:00.24 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
15 kesäkuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Porin Uimaseura |
Tulostusaika |
16:13 |
|