2019-11-21   07:20:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Kidz Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 107
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Copenhagen Kidz Cup 2019    Udskriftsdato  30 juni 2019   
  Stævne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  13:54   
  Arrangør  Lyngby Svømmeklub         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  29 juni 2019         
 
 
 
Løb 107, 100m Rygsvømning Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
182  Rosa May Franco-Koed  2009  0998AI  HØRSHOLM    50m   
304  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    50m   
316  Vigga Rasmussen  2010  1032AD  GLADSAXE    50m  2:38.23 
300  Aleksandra Dragieva  2010  1014AB  GLADSAXE    50m   
187  Freja Unold  2009  0988AF  HØRSHOLM    50m   
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
313  Mathilde Fallenkamp  2009  0926AA  GLADSAXE    50m  2:15.86 
149  Ellen Fenger  2009  0992AF  LYNGBY    50m  2:05.83 
306  Frida Rasmussen Høegh  2009  0968AA  GLADSAXE    50m  2:01.96 
311  Kristina Dragieva  2010  1004AB  GLADSAXE    50m  2:04.48 
309  Julie Preuss Nielsen  2009  0986AA  GLADSAXE    50m  2:11.99 
305  Frida Aagaard Christensen  2010  1078AA  GLADSAXE    50m  2:29.99 

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
250  Caroline Marie Rosenmejer  2010  1056AA  HOVEDSTAD    50m  1:50.99 
241  Luna Blanka A. Bløcher  2009  0992AB  HOVEDSTAD    50m  1:47.66 
158  Maria Holstein Arnesen  2010  1032AC  LYNGBY    50m  1:44.41 
251  Elisabeth Thastum  2010  1084AA  HOVEDSTAD    50m  1:47.51 
253  Ida Hansen  2010  1096AA  HOVEDSTAD    50m  1:50.60 
244  Andrea Glasius Tischer  2010  1074AB  HOVEDSTAD    50m  1:55.86 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
256  Marie Ditlev Bihlet  2010  1064AA  HOVEDSTAD    50m  1:42.84 
153  Freya Ploug Mattson  2009  0938AG  LYNGBY    50m  1:41.46 
232  Alice Zsigri Dyndgaard  2009  0922AB  HOVEDSTAD    50m  1:40.16 
233  Andrea Lage  2009  0934AB  HOVEDSTAD    50m  1:41.25 
170  Sara Ljusheva  2009  0976AE  LYNGBY    50m  1:42.30 
238  Esther Lærke Lund Cliff  2009  0912AB  HOVEDSTAD    50m  1:43.58 

 
Heat 5 (5) (Årg. 2009-2019) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
150  Ellen-Mai Teilmann  2009  0964AE  LYNGBY    50m  1:37.65 
236  Christiane Dreyer Riis  2009  0902AB  HOVEDSTAD    50m  1:36.01 
163  Ellen Textor-Broch  2009  0942AA  LYNGBY    50m  1:33.00 
230  Aimée Overby Traberg  2009  0962AB  HOVEDSTAD    50m  1:33.39 
239  Josephine S. Christensen  2009  0932AB  HOVEDSTAD    50m  1:36.87 
247  Asta Lukowski  2010  1034AA  HOVEDSTAD    50m  1:39.68 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  30 juni 2019 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  13:54 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark