2019-11-17   08:36:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Kidz Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

127_S
Løb 127, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
236  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  50 m  1:21.25   
230  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  50 m  1:22.70   
233  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  50 m  1:29.35   
232  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  50 m  1:30.14   
239  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  50 m  1:30.51   
238  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  50 m  1:31.53   
304  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  50 m  1:32.00   
150  Teilmann Ellen-Mai  2009  LYNGBY  0964AE  50 m  1:33.87   
151  Mollerup Emma  2009  LYNGBY  0974AE  50 m  1:34.19   
10  158  Arnesen Maria Holstein  2010  LYNGBY  1032AC  50 m  1:36.90   
11  310  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  50 m  1:36.95   
12  241  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  50 m  1:37.25   
13  256  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  50 m  1:37.43   
14  251  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  50 m  1:37.64   
15  153  Mattson Freya Ploug  2009  LYNGBY  0938AG  50 m  1:38.81   
16  156  Mikkelsen Kamille Drejer  2009  LYNGBY  0944AE  50 m  1:39.00   
17  187  Unold Freja  2009  HØRSHOLM  0988AF  50 m  1:39.04   
18  253  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  50 m  1:41.69   
19  182  Franco-Koed Rosa May  2009  HØRSHOLM  0998AI  50 m  1:42.36   
20  170  Ljusheva Sara  2009  LYNGBY  0976AE  50 m  1:42.38   
21  188  Overgaard Agnethe  2010  HØRSHOLM  1088AC  50 m  1:43.15   
22  250  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  50 m  1:47.02   
23  257  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  50 m  1:49.34   
24  313  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  50 m  1:51.75   
25  244  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  50 m  1:56.87   
26  254  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  50 m  1:57.27   
27  309  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  50 m  1:58.25   
28  300  Dragieva Aleksandra  2010  GLADSAXE  1014AB  50 m  1:58.27   
29  149  Fenger Ellen  2009  LYNGBY  0992AF  50 m  2:01.95   
30  306  Høegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  50 m  2:02.28   
31  305  Christensen Frida Aagaard  2010  GLADSAXE  1078AA  50 m  2:15.68   
32  316  Rasmussen Vigga  2010  GLADSAXE  1032AD  50 m  2:25.58   
33  311  Dragieva Kristina  2010  GLADSAXE  1004AB  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  23 juni 2019 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark