2019-11-18   19:32:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Kidz Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

128_S
Løb 128, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
303  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  50 m  1:14.45   
317  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  50 m  1:16.96   
246  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  50 m  1:21.12   
301  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  50 m  1:21.65   
240  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  50 m  1:22.05   
167  Riis Mathias  2008  LYNGBY  0869AB  50 m  1:23.14   
249  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  50 m  1:23.75   
302  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  50 m  1:23.75   
314  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  50 m  1:24.82   
10  154  Kemplar Gustav  2009  LYNGBY  0967AC  50 m  1:25.98   
11  234  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  50 m  1:26.20   
12  235  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  50 m  1:27.79   
13  181  Bruun-Møller Jeppe  2009  HØRSHOLM  0985AC  50 m  1:28.09   
14  148  Buhl Conrad  2009  LYNGBY  0947AF  50 m  1:31.30   
15  159  Hald Mathias  2009  LYNGBY  0977AC  50 m  1:31.65   
16  160  Brockdorff Matti Lundin  2010  LYNGBY  1011AB  50 m  1:31.78   
17  259  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  50 m  1:32.68   
18  248  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  50 m  1:32.99   
19  260  Svane William  2009  HOVEDSTAD  0941AF  50 m  1:34.15   
20  242  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  50 m  1:34.87   
21  231  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  50 m  1:35.40   
22  258  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  50 m  1:36.35   
23  190  Semklo Nicolaj  2008  HØRSHOLM  0817AI  50 m  1:36.80   
24  315  Ogstrup Oliver  2009  GLADSAXE  0927AB  50 m  1:36.93   
25  307  Appel Hektor Wind  2008  GLADSAXE  0853AE  50 m  1:38.01   
26  252  Johannsson Julius Karl  2009  HOVEDSTAD  0939AA  50 m  1:40.01   
27  255  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  50 m  1:41.20   
28  245  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  50 m  1:42.09   
29  152  Salling Frederik  2009  LYNGBY  0987AC  50 m  1:42.13   
30  243  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  50 m  1:47.13   
31  312  Jonasen Liam  2009  GLADSAXE  0975AB  50 m  1:50.19   
32  157  Lending Konrad Falkenberg  2008  LYNGBY  0835AG  50 m  1:54.22   
33  319  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  23 juni 2019 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark