2019-12-15   16:43:07
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Copenhagen Kidz Cup 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

3_S
Løb 3, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
212  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  50 m  29.24   
202  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  50 m  30.17   
211  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  50 m  30.52   
272  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  50 m  30.78   
216  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  50 m  31.15   
203  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  50 m  31.25   
286  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  50 m  33.00   
332  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  50 m  33.16   
297  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  50 m  33.38   
10  213  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  50 m  34.24   
11  299  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  50 m  34.60   
12  269  Bøgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  50 m  34.73   
13  162  Larsen Caroline Toftelund  2008  LYNGBY  0866AK  50 m  35.31   
14  191  Pedersen Victoria  2008  HØRSHOLM  0822AJ  50 m  35.39   
15  214  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  50 m  35.45   
16  338  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  50 m  35.53   
17  218  Lukowski Clara Dam  2007  HOVEDSTAD  0748AT  50 m  35.54   
18  326  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  50 m  35.76   
19  172  Zøllner Sophia  2008  LYNGBY  0874AA  50 m  36.56   
20  217  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  50 m  36.91   
21  330  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  50 m  37.14   
22  270  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  50 m  37.22   
23  139  Breugel Celine van  2007  LYNGBY  0768AC  50 m  37.82   
24  228  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  50 m  38.08   
25  284  Hansen Sarah Zargarov  2008  GLADSAXE  0848AG  50 m  38.18   
26  289  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  38.19   
27  146  Peick-Kristensen Amilia  2008  LYNGBY  0842AJ  50 m  38.40   
28  193  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  50 m  38.65   
29  140  Jensen Alma Hartmann  2007  LYNGBY  0744AT  50 m  39.36   
30  168  Barfoed Olivia  2007  LYNGBY  0762AL  50 m  39.64   
31  274  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  50 m  39.68   
32  169  Bollesen Sara Kjær  2008  LYNGBY  0888AD  50 m  40.19   
33  335  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  50 m  40.70   
34  277  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  50 m  41.20   
35  184  Kohl Ida Fiala  2008  HØRSHOLM  0808AI  50 m  42.16   
36  186  Siim Filippa  2008  HØRSHOLM  0852AJ  50 m  43.83   
37  171  Ross Sofie  2008  LYNGBY  0802AE  50 m  44.17   
38  220  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  50 m  44.46   
39  296  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  50 m  45.83   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  23 juni 2019 
Licens til Lyngby Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  22:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark