2020-01-27   01:17:33
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

1_S
Løb 1, 400m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
25  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  4:48.90   
165  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  25 m  4:49.27   
163  Damborg Martine  2007  KVIK  0742AF  25 m  4:51.66   
300  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  4:53.07   
154  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  4:57.53   
32  Bergmann Mille  2004  RØNNE  0408AR  25 m  5:00.23   
169  Herche Sofie Ravn  2007  KVIK  0766AE  25 m  5:01.78   
21  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  5:18.50   
155  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  5:20.00   
10  164  Lindemose Mollie Kaustrup  2007  KVIK  0798AI  25 m  5:26.36   
11  168  Hauge Smilla  2007  KVIK  0798AM  25 m  5:30.00   
12  170  Fuchs Sophie Harborg  2007  KVIK  0762AJ  25 m  5:30.00   
13  211  Wahl-Brink Leonora  2007  KVIK  0782AJ  25 m  5:30.47   
14  11  Spang Emma  2006  SOLRØD  0648AQ  25 m  5:36.59   
15  127  Riis Emma  2005  AIF  0546AG  25 m  5:47.77   
16  216  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  5:48.72   
17  208  Ellehøj Ingrid Stokholm  2007  KVIK  0752AJ  25 m  5:56.09   
18  218  Englund Zenia  2008  KVIK  0868AE  25 m  5:59.09   
19  204  Aidinian Amanda  2007  KVIK  0792AJ  25 m  6:05.86   
20  209  Michelsen Josephine  2007  KVIK  0704AJ  25 m  6:13.53   
21  64  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  6:15.57   
22  55  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  6:16.75   
23  272  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  6:30.00   
24  274  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  6:30.00   
25  276  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  6:30.00   
26  277  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  6:30.00   
27  141  Tang Sofia  2008  KVIK  0814AJ  25 m     
28  202  Brekling Adia  2008  KVIK  0802AI  25 m     
29  206  Fam Ida  2008  KVIK  0802AD  25 m     
30  215  Reimer Mille  2008  KVIK  0886AM  25 m     
31  217  Rasmussen Thilde Jølver  2008  KVIK  0878AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark