2020-02-19   05:58:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  18 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:12   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 7, 50m Butterfly Damer  Finaler (8) 
Vejledende starttid 11:52 
Heat 1 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
133  Jensine Højmark Skaaning  2008  0844AO  AIF    25m   
212  Lina Louardi  2009  0956AI  KVIK    25m   
120  Helena Fritz Larsen  2007  0792AO  AIF    25m   
               
               

 
Heat 2 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
214  Mille Mouritzen  2009  0918AK  KVIK    25m   
256  Ida Matthesen  2009  0946AC  VEST    25m  1:08.69 
46  Thilde Bødiker  2009  0924AH  GSK    25m  58.05 
255  Frida Christoffersen  2009  0906AC  VEST    25m  1:02.30 
268  Victoria Sinding Vetlov  2009  0988BA  VEST    25m   
               

 
Heat 3 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
45  Nora Rosenkrantz  2010  1018AD  GSK    25m  55.38 
54  Natalie Meyer  2009  0944AC  GSK    25m  49.55 
286  Hannah Bjørneboe  2007  0712AN  VEST    25m  48.81 
51  Ann-Louise Schledermann  2009  0964AC  GSK    25m  49.16 
279  Lamia Taslicukur  2008  0842AK  VEST    25m  50.15 
Amalie Vogt Monberg  2010  1062AD  SOLRØD    25m  56.94 

 
Heat 4 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
283  Mille Therp  2009  0906AB  VEST    25m  48.29 
209  Josephine Michelsen  2007  0704AJ  KVIK    25m  45.90 
128  Sofie Riis  2005  0536AG  AIF    25m  42.46 
330  Clara Johansen  2008  0872AH  RØNNE    25m  45.16 
280  Luka Revitz  2008  0866AH  VEST    25m  46.69 
273  Caroline Stefansen  2009  0902AF  VEST    25m  48.63 

 
Heat 5 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
127  Emma Riis  2005  0546AG  AIF    25m  40.62 
44  Ella Kruse Enemærke  2010  1006AB  GSK    25m  40.30 
29  Jasmin Jansuk Rømer  2007  0784AJ  RØNNE    25m  38.10 
151  Freja Fyller Jacobsen  2007  0774AJ  KVIK    25m  40.22 
100  Line Appel  2007  0778AG  FR.SUND    25m  40.47 
52  Maiken Stoel Nielsen  2009  0954AC  GSK    25m  42.44 

 
Heat 6 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
91  Julie Sonne  2005  0532AX  FR.SUND    25m  36.18 
43  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m  36.12 
313  Mikkeline H. Jacobsen  2007  0788AC  VEST    25m  35.33 
294  Laika Usinger  2006  0636AV  VEST    25m  35.86 
30  Karla Bergmann  2007  0742AJ  RØNNE    25m  36.13 
56  Siena Serizawa  2008  0832AD  GSK    25m  37.26 

 
Heat 7 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
93  Ellen Lunn  2008  0884AE  FR.SUND    25m  35.18 
314  Marie Nissov-Johansen  2006  0626AD  VEST    25m  34.32 
47  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  33.68 
299  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  33.84 
22  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRØD    25m  34.47 
10  Amanda L. Munch-Jensen  2005  0514AQ  SOLRØD    25m  35.21 

 
Heat 8 (8) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
301  Rikke Therp  2006  0628AF  VEST    25m  31.99 
16  Nicole Damhøj Andersen  2006  0674AN  SOLRØD    25m  31.29 
142  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  KVIK    25m  30.23 
154  Julie Eriksen Tankmar  2006  0678AI  KVIK    25m  30.67 
89  Ida Lykke Wennicke  2001  0118AU  FR.SUND    25m  31.54 
68  Regitze Rosenkrantz  2006  0692AG  GSK    25m  32.28 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark