2019-11-19   18:35:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Fyrklövern

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Fyrklövern

Document
Startlista
Fyrklövern
Arrangör:
Plats: Motala SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 sep 2019 till den 22 sep 2019
9 50m Bröstsim 11-12 år
Guldtid: 45.00
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 82 Arthur Forsfält Motala Simsällskap 2008 AB8508 25m 40.81
2 29 Angelica Hietanen Linköpings Allmänna SS 2007 AN5607 25m 41.01
3 33 Alice Björnholm Linköpings Allmänna SS 2008 AF6408 25m 43.51
4 21 Sofia Holmqvist Linköpings Allmänna SS 2008 AB1408 25m 43.63
5 20 Elias Gustafsson Linköpings Allmänna SS 2007 AB8907 50m 43.67
6 27 Milo Forsberg Linköpings Allmänna SS 2007 AE2307 25m 43.81
7 22 Fanny Ivarsson Linköpings Allmänna SS 2007 AF3807 50m 44.30
8 25 Emma Persson Linköpings Allmänna SS 2007 AF5807 50m 45.75
9 36 Elin Axelsson Linköpings Allmänna SS 2008 AM2808 50m 46.22
10 23 Tilda Larsson Linköpings Allmänna SS 2008 AB2408 25m 46.55
11 19 Olof Karlsson Linköpings Allmänna SS 2008 AA0108 50m 46.66
12 28 Simón Perez Linköpings Allmänna SS 2007 AF7507 25m 46.76
13 37 Elliot Eldh Linköpings Allmänna SS 2008 AG4308 25m 47.71
14 54 Saga Quarles van Ufford Linköpings Allmänna SS 2008 BB8008 25m 48.68
15 90 Jonna Klasén Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AG5208 25m 48.84
16 30 Sigrid Alvehus Linköpings Allmänna SS 2008 AE8808 25m 48.84
17 91 Elisabeth Xu Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AG7408 50m 49.22
18 95 Leah Norén Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AJ7808 50m 49.96
19 47 Ester Taléus Linköpings Allmänna SS 2007 BG5207 50m 51.17
20 24 Hanna Oehm Linköpings Allmänna SS 2007 AF6807 25m 51.46
21 52 Elma Halak Linköpings Allmänna SS 2007 BL1607 25m 51.78
22 41 Ellen Almén Linköpings Allmänna SS 2007 BF8607 50m 52.21
23 114 Valter Ericsson Norrköpings
Kappsimningsklubb
2008 AA0708 25m 52.24 EFT
24 5 Oliver Sjöberg Finspångs Simklubb 2007 AP5907 25m 52.37
25 93 Nora Grönberg Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AV5807 25m 53.27
26 53 Julia Karlberg Linköpings Allmänna SS 2007 BL1807 50m 54.38
27 49 Theo Holm Linköpings Allmänna SS 2008 AN0908 25m 56.19
28 63 Gustav Karlsson Linköpings Allmänna SS 2008 AP2508 25m 57.45
29 56 Hugo Villebeck Linköpings Allmänna SS 2008 AP2108 25m 57.63
30 44 Alice Holmberg Linköpings Allmänna SS 2007 BF5807 25m 58.22
31 64 Ludvig Moberg Linköpings Allmänna SS 2008 AP2708 25m 59.11
32 94 Axel Sköld Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AJ3707 25m 59.13
33 97 Isabelle Andersson Norrköpings
Kappsimningsklubb
50m 1:00.74
2008 AP7208
34 62 Alice Garpström Linköpings Allmänna SS 2008 BC0808 25m 1:00.86
35 117 Vera Nilsson Motala Simsällskap 2008 AS7808 25m 1:01.15 EFT
36 60 Alva Billeqvist Linköpings Allmänna SS 2008 BC0608 25m 1:01.36
37 122 Clemence Mathevon Motala Simsällskap 2008 BE4208 25m 1:01.59 EFT
38 86 Märta Haraldsson Motala Simsällskap 2008 AS8608 25m 1:01.74
39 59 Alice Wernqvist Linköpings Allmänna SS 2008 BC0408 25m 1:05.12
40 17 Lovisa Järdemar Linköpings Allmänna SS 2008 25m
41 18 Marta Bennati Linköpings Allmänna SS 2008 25m
42 50 Rebecca Isoz Linköpings Allmänna SS 2008 AZ1608 25m
43 14 Simon Högfors Linköpings Allmänna SS 2008 25m
44 120 Filip Landberg Motala Simsällskap 2008 AO3908 25m EFT
45 98 Hugo Angland Norrköpings
Kappsimningsklubb
2007 AR6907 25m
46 119 Sabina Nabati Motala Simsällskap 2007 BI6207 25m EFT
47 13 Erik Sandberg Linköpings Allmänna SS 2007 25m
2019-09-21 08:53:41 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Motala Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner