2019-11-20   04:42:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Ruskauinnit
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 25m Competition Date: loka 5, 2019 to loka 6, 2019
35 50m Breaststroke Men
SR 26.43 Andrei Tuomola 1989 HSS FIN Windsor, CAN 10.12.2016
SJR 27.86 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Espoo 21.11.1992
10 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 116 Aaron Rantsi Kemin Uimaseura 2009 09A229 25m 48.16
2 392 Veikka Palo Kempeleen Pyrintö 2009 09A201 25m 50.32 LAT
3 321 Veeti Väyrynen Oulun Uinti 1906 2009 09A277 25m 52.28
4 328 Onni Savola Oulun Uinti 1906 2009 09A389 25m 55.75
5 202 Oskari Salo Oulun Lohet 2009 09A425 25m 56.52
6 357 Lenni Oskari Peltoniemi Oulun Uinti 1906 2010 10A177 25m 58.78
7 359 Hugo Pörhölä Oulun Uinti 1906 2010 10A228 25m 59.88
8 358 Emil Peuhkuri Oulun Uinti 1906 2010 10A215 25m 1:00.76
9 356 Eelis Illikainen Oulun Uinti 1906 2010 10A176 25m 1:02.44
10 404 Iiro Matinolli Kempeleen Pyrintö 2009 09A423 25m 1:07.64
11 397 Joel Sarajärvi Kempeleen Pyrintö 2009 09A413 25m 1:07.68
12 398 Nicholas Alapirtti Kempeleen Pyrintö 2010 10A140 25m 1:17.46
13 371 Aleksi Emil Rajakangas Oulun Uinti 1906 2010 10A360 25m
14 369 Elias Pajala Oulun Uinti 1906 2009 09A623 25m
15 81 Iikka Kepanen Kajaanin Uimaseura 2009 09A588 25m
16 102 Aleksi Kallioinen Kemin Työväen Uimarit 2009 09A684 25m
17 365 Santeri Salo Oulun Uinti 1906 2010 10A301 25m
18 419 Samuel Piippo Kempeleen Pyrintö 2011 25m
19 367 Niklas Rajakangas Oulun Uinti 1906 2009 09A617 25m
20 323 Iikka Heiko Oulun Uinti 1906 2009 09A261 25m
11 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 51 Emil Koskela Vieskan Uimarit 2008 08A434 25m 46.37
2 172 Ahti Kotila Oulun Lohet 2008 08A158 25m 46.52
3 326 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 2008 08A619 25m 46.54
4 333 Oskari Matilainen Oulun Uinti 1906 2008 08A616 25m 48.97
5 290 Paavo Juhani Andreas
Kilpeläinen
Oulun Uinti 1906 2008 08A273 25m 49.79
6 Kempeleen Pyrintö 25m 51.13
410 Miko Helve 2008 08A763
7 Oulun Uinti 1906 25m 51.47
342 Paavo Haukilehto 2008 08A578
8 Oulun Uinti 1906 25m 55.89
339 Otto Järvinen 2008 08A593
9 324 Eliel Käkelä Oulun Uinti 1906 25m 56.14
2008 08A606
10 338 Emil Järvinen Oulun Uinti 1906 25m 58.25
2008 08A594
11 331 Luka Walter Oulun Uinti 1906 25m 58.88
2008 08A676
12 401 Perttu Piippo Kempeleen Pyrintö 25m 1:00.31
2008 08A697
13 335 Touko Hukkanen Oulun Uinti 1906 25m 1:01.36
2008 08A587
14 413 Onni Kallio Kempeleen Pyrintö 25m 1:04.92
2008 08A824
15 85 Aate Keränen Kajaanin Uimaseura 25m
2008 08A959
16 82 Rasmus Heikkinen Kajaanin Uimaseura 25m
2008 08A937
12 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 68 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura 2007 07A309 25m 39.69
2 303 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 2007 07A619 25m 43.16
3 71 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura 2007 07A432 25m 43.65
4 175 Shengzhe Yin Oulun Lohet 2007 07A497 25m 46.18
5 297 Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 2007 07A556 25m 48.11
6 299 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 2007 07A577 25m 50.34
7 185 Lars Forchini Oulun Lohet 2007 07A672 25m 52.04
8 200 Olli Henriksson Oulun Lohet 2007 07A833 25m 53.27
9 143 Eetu Kahelin Oulun Lohet 2007 07A025 25m 53.69
10 93 Rasmus Kinnunen Kemin Työväen Uimarit 2007 07A035 25m 54.89
11 295 Elias Hassinen Oulun Uinti 1906 2007 07A531 25m 55.28
12 310 Jamie Härkönen Oulun Uinti 1906 2007 07A693 25m 58.87
13 78 Tuomas Juhani Koistinen Kajaanin Uimaseura 2007 07A843 25m
14 84 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura 2007 07B073 25m
13 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 220 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 2002 02A039 25m 30.10
2 121 Konsta Kallinen Oulun Lohet 1999 99A049 25m 30.29
3 228 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 2002 02A263 25m 30.50
4 233 Olli-Pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 2003 03A223 25m 30.95
5 214 Anssi Hätälä Oulun Uinti 1906 1994 94A080 25m 31.02
6 224 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 2002 02A093 25m 31.12
7 218 Noa Mäkelä Oulun Uinti 1906 2001 01A112 25m 31.21
8 109 Henrik Siltari Kemin Uimaseura 2002 02A355 25m 31.28
9 216 Kaius Kejonen Oulun Uinti 1906 1998 98A451 25m 31.70
10 225 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 2003 03A020 25m 31.84
11 236 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 2003 03A332 25m 32.42
12 238 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 2002 02A657 25m 32.78
13 42 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura 2002 02A383 25m 33.19
14 272 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 2004 04B030 25m 33.63
15 3 Markus Veckman Swimming Jyväskylä 2004 04A104 25m 33.92
16 154 Arttu Haipus Oulun Lohet 2004 04A723 25m 34.43
17 156 Konsta Rantasuo Oulun Lohet 2006 06A218 25m 35.19
18 148 Eemeli Kauppila Oulun Lohet 2002 02B129 25m 35.44
19 153 Kalle Pesälä Oulun Lohet 2006 06A178 25m 36.03
20 217 Esa Päätalo Oulun Uinti 1906 1965 65A041 25m 36.15
21 23 Konsta Kohonen Swimming Jyväskylä 2005 05A741 25m 36.22
22 155 Eetu Haipus Oulun Lohet 2004 04A718 25m 36.39
23 139 Vili Rantasuo Oulun Lohet 2004 04A522 25m 36.71
24 87 Kimmo Viinamäki Kemin Työväen Uimarit 1995 95A036 25m 37.12
25 67 Tuomas Orre Kajaanin Uimaseura 2005 05A864 25m 38.59
26 262 MIIKKA MATTILA Oulun Uinti 1906 1977 77A112 25m 39.10
27 282 Riku Keskiaho Oulun Uinti 1906 2006 06A678 25m 40.30
28 160 Elias Mikkonen Oulun Lohet 2005 05A583 25m 40.54
29 150 Julius Schroderus Oulun Lohet 2006 06A155 25m 41.37
30 111 Miko Saukkonen Kemin Uimaseura 2006 06A342 25m 44.79
31 425 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto
uintijaosto
2006 06A828 25m 45.92
32 347 Aaro Kyntömaa Oulun Uinti 1906 2006 06B054 25m 51.45
33 279 Markus Tervaskanto Oulun Uinti 1906 2006 06A664 25m 55.25
34 219 Jonas Meissner Oulun Uinti 1906 1999 99A604 25m
35 278 Erblin Latifi Oulun Uinti 1906 2005 05A921 25m
2019-10-03 18:46:40 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner