2019-11-19   14:02:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Ruskauinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Entry List
Ruskauinnit
Place: Oulun Uimahalli Organizer: Oulun Uinti
Pool: 25m Competition Date: loka 5, 2019 to loka 6, 2019
7 100m Individual Medley Women
SR 58.86 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Istanbur, TUR 12.12.2009
SJR 1:00.73 Emilia Pikkarainen 1992 VanVe FIN Istanbul, TUR 11.12.2009
12 and younger
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 22 Vieno Tikkanen Swimming Jyväskylä 2007 07A130 25m 1:23.09
2 28 Ronja Halinen Swimming Jyväskylä 2007 07A236 25m 1:24.63
3 46 Malla Hämäläinen Vieskan Uimarit 2008 08A079 25m 1:25.20
4 40 Isabel Kykyri Swimming Jyväskylä 2008 08A242 25m 1:26.59
5 38 Nelli Kiho Swimming Jyväskylä 2008 08A224 25m 1:27.14
6 99 Milla Seppälä Kemin Työväen Uimarit 2007 07A592 25m 1:27.47
7 36 Sofia Räihä Swimming Jyväskylä 2008 08A148 25m 1:28.19
8 424 Iina Pasuri Haukiputaan Heitto
uintijaosto
2007 07A476 25m 1:28.64
9 72 Iida Kemppainen Kajaanin Uimaseura 2007 07A590 25m 1:29.46
10 50 Sini Saari Vieskan Uimarit 2007 07A410 25m 1:31.23
11 30 Venla Hauvala Swimming Jyväskylä 2007 07A239 25m 1:33.18
12 197 Enni Alatalo Oulun Lohet 2007 07A821 25m 1:38.87
13 Oulun Uinti 1906 25m 1:40.45
304 Aino Leinonen 2007 07A626
14 Swimming Jyväskylä 25m 1:44.81
39 Pinja Hacklin 2008 08A227
15 Vieskan Uimarit 25m 1:45.47
49 Iida-Carita Niskanen 2008 08A155
16 Vieskan Uimarit 25m 1:45.72
47 Nella Hämäläinen 2008 08A081
17 Oulun Uinti 1906 25m 1:51.64
285 Ronja Hautamäki 2007 07A415
18 Oulun Lohet 25m 1:56.98
206 Saimi Siika-aho 2009 09A433
19 Vieskan Uimarit 25m
54 Elsa Herrala 2007 07A728
20 Oulun Lohet 25m
205 Nevia Viuhkola 2009 09A434
21 Haukiputaan Heitto
uintijaosto
25m LAT
452 Auroora Kurttila 2008 08A479
22 76 Hilma Manninen Kajaanin Uimaseura 2007 07A857 25m
23 318 Maiju Hautala Oulun Uinti 1906 2007 07A810 25m
24 79 Vanamo Huotari Kajaanin Uimaseura 2008 08A718 25m
25 302 Saimi Kiviniemi Oulun Uinti 1906 2007 07A593 25m
26 446 Nella Jäärni Kemin Työväen Uimarit 2007 07B099 25m LAT
27 105 Seela Heiskanen Kemin Työväen Uimarit 2007 07B098 25m
28 75 Vilma Moilanen Kajaanin Uimaseura 2008 08A622 25m
13-15 years
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 242 Laura Helena Markuksela Oulun Uinti 1906 2004 04A336 25m 1:11.00
2 10 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä 2004 04A345 25m 1:12.33
3 343 Ülle Harjaks Oulun Uinti 1906 2006 06B036 25m 1:12.52
4 249 Saara Niemi Oulun Uinti 1906 2005 05A356 25m 1:12.87
5 94 Miina Torvikoski Kemin Työväen Uimarit 2006 06A219 25m 1:12.91
6 97 Jutta Mört Kemin Työväen Uimarit 2005 05B027 25m 1:14.85
7 244 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 2005 05A161 25m 1:14.99
8 263 Aada Hirvasoja Oulun Uinti 1906 2005 05A577 25m 1:15.94
9 443 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura 2004 04A789 25m 1:17.22
10 380 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö 2005 05A452 25m 1:17.27
11 57 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura 2004 04A841 25m 1:18.29
12 441 Hanna-Maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura 2004 04A536 25m 1:19.79
13 62 Anette Kärkkäinen Kajaanin Uimaseura 2006 06A318 25m 1:20.40
14 89 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit 2004 04A131 25m 1:20.46
15 9 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä 2004 04A310 25m 1:21.09
16 63 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura 2006 06A331 25m 1:22.53
17 48 Elizaveta Salmela Vieskan Uimarit 2005 05A861 25m 1:23.26
18 8 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä 2004 04A323 25m 1:24.02
19 69 Erika Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura 2005 05A923 25m 1:24.42
20 66 Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura 2006 06A445 25m 1:24.61
21 27 Minttu Huhtahaara Swimming Jyväskylä 2005 05A831 25m 1:26.19
22 44 Saaga Kähkönen Vieskan Uimarit 2006 06A470 25m 1:26.62
23 383 Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö 2005 05A575 25m 1:27.16
24 35 Ronja Kalvas Swimming Jyväskylä 2005 05A855 25m 1:28.00
25 98 Saara Nissinen Kemin Työväen Uimarit 2006 06A834 25m 1:28.02
26 426 Iida Matleena Häcklin Haukiputaan Heitto
uintijaosto
2006 06A849 25m 1:30.27
27 96 Aino Kauppinen Kemin Työväen Uimarit 2006 06A658 25m 1:32.96
28 73 Eeva Partanen Kajaanin Uimaseura 2005 05B106 25m 1:33.83
29 315 Viivi Häikiö Oulun Uinti 1906 2006 06A992 25m 1:38.16
30 313 Tiina Alatalo Oulun Uinti 1906 2005 05B143 25m 1:40.90
31 60 Maija Lämsä Kajaanin Uimaseura 2005 05A591 25m
16 and older
# ID Name Team Born License Pool Entry
time
Status
1 231 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 2003 03A214 25m 1:05.74
2 129 Riika Huttula Oulun Lohet 2001 01A540 25m 1:06.85
3 127 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet 2003 03A051 25m 1:07.88
4 437 Heidi Kivioja Swimming Club Vuokatti 2000 00B005 25m 1:09.12
5 43 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit 2003 03A424 25m 1:11.75
6 237 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 2003 03A347 25m 1:12.14
7 34 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä 2002 02B264 25m 1:16.88
8 12 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä 2003 03A757 25m 1:17.64
9 137 Kia Leinonen Oulun Lohet 2003 03A740 25m 1:18.77
10 152 Jenni Tuuliainen Oulun Lohet 2003 03A952 25m 1:21.03
11 234 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 2003 03A230 25m
2019-10-03 18:46:21 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Oulun Uinti 1906

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner