Ohjelma Martti Ollgren Uinnit 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
TaTU Tampere ry. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 21, 2019 to syys 21, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, Mansen nopein Jätkä 25m
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
533 |
1 |
|
Lauri Toivola |
2010 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
509 |
2 |
|
Eliel Grönroos |
2009 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
521 |
3 |
|
Daniel Kuidunen |
2009 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
4 |
|
Maxim Rautanen |
2010 |
TaTU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
510 |
5 |
|
Eeli Lehtinen |
2009 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
542 |
6 |
|
Atte Katajisto |
2009 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
7 |
|
Joakim Tienhaara |
2011 |
TaTU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
8 |
|
Markus Cook |
2009 |
UiTa |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, Mansen nopein Jätkä 25m |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
285 |
1 |
|
Elias Leppänen |
2009 |
TaTU |
53.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
2 |
|
Valtteri Saukko |
2010 |
TaTU |
46.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
3 |
|
Timi Niemi |
2012 |
TaTU |
42.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
515 |
4 |
|
Adam Bazhyna |
2010 |
UiTa |
39.14 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
5 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTU |
41.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
6 |
|
Justus Tikkanen |
2010 |
TaTU |
43.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
7 |
|
Kiri Karttunen |
2009 |
TaTU |
47.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
8 |
|
Rasmus Kautto |
2009 |
TaTU |
54.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-21 10.14.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licensed to: Uinti Tampere |
|
|
|
|