Startliste for Triple Meet 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Triple Meet 1 |
|
Udskriftsdato |
01 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hørsholm |
|
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|
|
Arrangør |
Hørsholm Svømmeforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
01 august 2019 |
|
|
|
|
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Maria Bøgh |
2002 |
0206BF |
HØRSHOLM |
|
25m |
|
52 |
2 |
Alberte Ricken |
2007 |
0744AD |
HILLERØD |
|
25m |
1:25.98 |
77 |
3 |
Emma Brøndum |
2007 |
0716AP |
SØLLERØD |
|
25m |
1:23.84 |
35 |
4 |
Victoria Pedersen |
2008 |
0822AJ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:23.91 |
102 |
5 |
Eva Rosted |
1999 |
9984BD |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:38.77 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
54 |
1 |
Andrea Jørgensen |
2008 |
0864AG |
HILLERØD |
|
25m |
1:20.14 |
55 |
2 |
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
0764AO |
HILLERØD |
|
50m |
1:17.47 |
27 |
3 |
Mille Dige From |
2004 |
0438AW |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:16.05 |
39 |
4 |
Victoria Haslund Mourier |
2007 |
0704AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:16.82 |
25 |
5 |
Anna Bruun-Møller |
2007 |
0746AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:19.30 |
81 |
6 |
Katrine Bruhn Aaby |
2007 |
0756AF |
SØLLERØD |
|
50m |
1:21.68 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
24 |
1 |
Astrid Hjuler Britze |
2006 |
0684AE |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:14.02 |
76 |
2 |
Dina Shapley |
2006 |
0614AM |
SØLLERØD |
|
50m |
1:13.16 |
82 |
3 |
Signe Munk Hvid |
2006 |
0636AO |
SØLLERØD |
|
25m |
1:11.08 |
29 |
4 |
Amalie Rose Søndergaard |
2006 |
0618AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:11.39 |
30 |
5 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:13.52 |
75 |
6 |
Annabella Nathansen |
2007 |
0708AM |
SØLLERØD |
|
25m |
1:14.75 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Amalie Klitten |
2004 |
0448BA |
HILLERØD |
|
50m |
1:08.04 |
57 |
2 |
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
0652AA |
HILLERØD |
|
25m |
1:06.31 |
88 |
3 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
1:02.92 |
6 |
4 |
Cecilie Salskov Jensen |
2000 |
0012AQ |
HØRSHOLM |
|
25m |
1:03.32 |
53 |
5 |
Amalie Lythcke |
2006 |
0686AT |
HILLERØD |
|
25m |
1:07.71 |
85 |
6 |
Molly Borchorst |
2007 |
0788AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:09.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
95 |
1 |
Mille Vester-Christensen |
2005 |
0556AL |
SØLLERØD |
|
25m |
1:02.91 |
40 |
2 |
Martha Hjuler Britze |
2004 |
0488AC |
HØRSHOLM |
|
50m |
1:01.99 |
1 |
3 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
HØRSHOLM |
|
50m |
59.75 |
16 |
4 |
Marina Nissen Jakobsen |
2000 |
0022AI |
HØRSHOLM |
|
50m |
59.90 |
49 |
5 |
Johanne Baes Aaholst |
2004 |
0454AE |
HILLERØD |
|
50m |
1:02.88 |
90 |
6 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
1:02.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
01 september 2019 |
Licens til Hørsholm Svømmeforening |
Udskriftstidspunkt |
16:56 |
|