2020-04-09   20:21:56
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Sjælland Syd 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

13_S
Løb 13, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:04.35   
65  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:07.39   
30  Liechti Amanda  2008  KØGE  0824AF  25 m  1:09.76   
83  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:10.37   
72  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:11.32   
133  Møllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:12.23   
51  Skov Anna Sofie  2008  HVIDOVRE  0874AB  25 m  1:12.33   
59  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  1:12.47   
210  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:12.52   
10  52  Christensen Asta Hänel  2008  HVIDOVRE  0804AI  25 m  1:13.11   
11  90  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  1:14.31   
12  132  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  1:14.49   
13  32  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:15.20   
14  128  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:15.63   
15  12  Sohn Ida  2008  RØNNE  0822AD  25 m  1:15.72   
16  70  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:16.88   
17  28  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:17.56   
18  105  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  1:18.42   
19  82  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  1:18.50   
20  43  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  1:18.95   
21  92  Jensen Merle Blomberg  2008  HERLUFSHOL  0898AF  25 m  1:19.17   
22  157  Skou Vigga  2008  KVIK  0812AF  25 m  1:20.03   
23  173  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:20.03   
24  62  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:20.80   
25  207  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:21.12   
26  26  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  1:21.21   
27  208  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:22.40   
28  64  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:22.76   
29  20  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m  1:22.94   
30  66  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  1:24.04   
31  24  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:24.98   
32  21  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  1:25.39   
33  73  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:25.51   
34  203  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:25.90   
35  174  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  1:26.05   
36  57  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  1:26.25   
37  123  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:27.12   
38  53  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  1:27.14   
39  197  Dresler India Høj  2008  VAT CPH-MK  0864AM  25 m  1:27.56   
40  129  Bækmark Mille  2008  AIF  0824AL  25 m  1:28.44   
41  78  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:29.01   
42  106  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  1:32.00   
43  205  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:32.09   
44  111  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  1:32.40   
45  81  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:32.46   
46  17  Thomns Emma  2009  NAKSKOV  0912AF  25 m  1:33.40   
47  214  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:33.45   
48  119  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:33.70   
49  175  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:34.03   
50  55  Aunsholm Liva Toldwoss  2009  HVIDOVRE  0904AA  25 m  1:34.17   
51  115  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:34.48   
52  110  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  1:34.49   
53  54  Simonsen Emma  2009  HVIDOVRE  0996AA  25 m  1:34.87   
54  216  Christoffersen Frida  2009  VEST  0906AC  25 m  1:34.96   
55  127  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:35.17   
56  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  1:37.41   
57  27  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:37.85   
58  35  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  1:40.91   
59  34  Høyer Caroline Ploug  2009  KØGE  0926AG  25 m  1:45.53   
60  189  Evans Mia Erica Armstead  2009  VI39  0902BB  25 m  2:00.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  14 oktober 2019 
Licens til Nakskov Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  21:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark