2020-04-09   20:20:36
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Regionalt Stævne Sjælland Syd 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

7_S
Løb 7, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:14.38   
65  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:21.19   
30  Liechti Amanda  2008  KØGE  0824AF  25 m  1:22.70   
59  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  1:23.73   
90  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  1:23.79   
133  Møllgaard Olivia  2008  VATCPH-STT  0874AL  25 m  1:24.01   
128  Munk Marie  2008  AIF  0818AD  25 m  1:24.56   
68  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:24.89   
210  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:24.95   
10  51  Skov Anna Sofie  2008  HVIDOVRE  0874AB  25 m  1:25.00   
11  52  Christensen Asta Hänel  2008  HVIDOVRE  0804AI  25 m  1:25.11   
12  83  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:25.15   
13  172  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE  0878AE  25 m  1:25.50   
14  132  Bugge Nynne  2008  VATCPH-STT  0832AF  25 m  1:26.34   
15  124  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:26.61   
16  118  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:26.87   
17  70  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:29.21   
18  92  Jensen Merle Blomberg  2008  HERLUFSHOL  0898AF  25 m  1:29.66   
19  26  Frederiksen Selma Ganci  2008  NÆSTVED  0824AA  25 m  1:29.67   
20  105  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  1:30.36   
21  32  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:30.52   
22  62  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:31.85   
23  Vestergaard Clara  2008  SOLRØD  0864AB  25 m  1:32.62   
24  173  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m  1:32.63   
25  203  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:33.35   
26  28  Nielsen Asta Lund  2008  NÆSTVED  0836AF  25 m  1:33.51   
27  104  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GREVE  0842AH  25 m  1:34.05   
28  207  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:34.62   
29  174  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m  1:34.64   
30  Hansen Mathilde Rygaard  2008  SOLRØD  0812AK  25 m  1:34.74   
31  195  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  1:34.80   
32  64  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  1:35.07   
33  101  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  1:36.99   
34  57  Larsen Mikkeline  2009  HVIDOVRE  0976AA  25 m  1:38.46   
35  78  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:38.80   
36  73  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:38.96   
37  196  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:39.89   
38  111  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m  1:40.05   
39  53  Strange Ella  2009  HVIDOVRE  0906AA  25 m  1:40.34   
40  106  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  1:40.64   
41  119  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:40.94   
42  115  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:40.97   
43  24  Foged Martine  2009  NÆSTVED  0994AE  25 m  1:41.85   
44  21  Frederiksen Ester Ganci  2009  NÆSTVED  0914AC  25 m  1:42.02   
45  175  Pedersen Sofia Linnea B.  2009  TUNE  0942AC  25 m  1:42.56   
46  82  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  1:43.02   
47  123  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:43.88   
48  214  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:44.42   
49  110  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  1:44.62   
50  Haack Monique  2009  SOLRØD  0928AD  25 m  1:44.97   
51  Milling Caroline  2009  SOLRØD  0906AE  25 m  1:47.01   
52  81  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:47.17   
53  20  Larsen Clara Munkholm  2009  NÆSTVED  0976AG  25 m  1:47.20   
54  127  Larsen Thea Fritz  2009  AIF  0928AB  25 m  1:47.89   
55  120  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:48.47   
56  217  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  1:49.28   
57  108  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m  1:49.79   
58  205  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:50.26   
59  54  Simonsen Emma  2009  HVIDOVRE  0996AA  25 m  1:52.17   
60  55  Aunsholm Liva Toldwoss  2009  HVIDOVRE  0904AA  25 m  1:52.90   
61  29  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  1:53.36   
62  27  Petersen Vigga  2009  NÆSTVED  0956AD  25 m  1:54.27   
63  40  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  1:54.36   
64  117  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:54.48   
65  102  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m  1:56.38   
66  23  Nielsen Josefine Jaakkonen  2009  NÆSTVED  0906BA  25 m     
67  109  Bruun Julie  2008  GREVE  0802AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.12  Udskriftsdato  26 oktober 2019 
Licens til Næstved IF  Udskriftstidspunkt  08:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark