2021-03-08   10:51:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

Document
Heatlista
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Plats: Valhallabadet Arrangör: SK S02
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019
Gren 9, 100m Medley Damer B
Final 1 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
19:05
Anm tid
Start ca:
1 25m
2 25m
66 3 Judi Abdelkareem 2004 ELFSBORG 25m
3 4 Sofia Siversjö 2004 ALINGSÅS 1:40.66 25m
531 5 Ylva Lindén 2003 TÄBY SIM 25m
6 25m
7 25m
8 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 2 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:07
1 25m
130 2 Nadja Karlsson 2004 GÖTEBORG 1:28.21 25m
116 3 Amalia Mattisson 2004 GÖTEBORG 1:26.34 25m
37 4 Agnes Wahlberg 2004 ELFSBORG 1:24.19 25m
141 5 Selma Hahne 2004 GÖTEBORG 1:24.26 25m
111 6 Ebba Holmdahl 2003 GÖTEBORG 1:26.65 25m
572 7 Ida Svensson 2003 ÄLMHULT 1:30.29 25m
8 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 3 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:09
563 1 Iris Nyström 2004 VÄXJÖ SS 1:22.46 25m
379 2 Engla Löfström 2003 RONNEBY SS 1:22.29 25m
56 3 Sarah Nilsson 2003 ELFSBORG 1:21.61 25m
371 4 Thea Jansson 2003 NÄSSJÖ 1:19.37 25m
505 5 Maja Lingham 2004 TÄBY SIM 1:19.78 25m
419 6 Thea Runnestad 2003 S02 1:21.85 25m
484 7 Emma Jobe 2003 TROLLHÄTTA 1:22.43 25m
12 8 Elsa Axvik Reutergårdh 2004 BOTK-RÖNN 1:22.99 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 4 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:11
114 1 Ida Norlander 2003 GÖTEBORG 1:19.24 25m
509 2 Alice Davies 2004 TÄBY SIM 1:18.69 25m
559 3 Alice Hässlebro 2004 VÄXJÖ SS 1:18.61 25m
507 4 Hannah Haux 2004 TÄBY SIM 1:18.36 25m
557 5 Agnes Hildebrand Westerberg 2004 VÄXJÖ SS 1:18.50 25m
112 6 Anna Maria Jökulsdottir 2003 GÖTEBORG 1:18.68 25m
135 7 Elin Göransson 2003 GÖTEBORG 1:19.16 25m
503 8 Clara Ersson 2004 TÄBY SIM 1:19.35 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 5 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
19:13
Anm tid
Start ca:
400 1 Lova Skanse 2003 S02 1:17.43 25m
493 2 Dina Larsson 2004 TÄBY SIM 1:17.23 25m
14 3 Ida Nygren 2004 BOTK-RÖNN 1:16.39 25m
501 4 Filippa Bolling 2004 TÄBY SIM 1:16.01 25m
492 5 Engla Ellbrant 2004 TÄBY SIM 1:16.26 25m
548 6 Vanja Magnusson 2004 VÄXJÖ SS 1:16.47 25m
41 7 Emilia Esborn 2003 ELFSBORG 1:17.25 25m
665 8 Miina Johanne Johansen 2004 Kirkenes 1:18.03 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 6 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:15
452 1 Linnea Andersson 2003 SK 1970 1:15.53 25m
497 2 Amanda Borgfors 2004 TÄBY SIM 1:14.96 25m
232 3 Matilda Nilsson 2004 JÖNKÖPING 1:14.60 25m
521 4 Olivia Svensson 2003 TÄBY SIM 1:14.03 25m
231 5 Wilma Carlheim 2003 JÖNKÖPING 1:14.08 25m
398 6 Klara Sillerström 2003 S02 1:14.86 25m
666 7 Julianne Haug Rojas 2004 Kirkenes 1:15.33 25m
40 8 Hannah Lilja 2004 ELFSBORG 1:15.73 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 7 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:17
454 1 Ella Westerlund 2004 SK 1970 1:13.88 25m
578 2 Filippa Sjöholm Sundström 2003 ÖSA 1:13.43 25m
127 3 Linnea Högstedt 2004 GÖTEBORG 1:13.29 25m
395 4 Ellen Vråmo 2004 S02 1:12.70 25m
399 5 Elna Magnusson 2004 S02 1:13.08 25m
237 6 Wilma Svensson 2004 JÖNKÖPING 1:13.35 25m
393 7 Lia Bromander 2004 S02 1:13.82 25m
556 8 Alva Wardrum 2003 VÄXJÖ SS 1:13.92 25m
Gren 9, 100m Medley Damer B Final 8 (8)
ID
Bana
Namn
Född
Förening
Anm tid
Start ca:
19:18
529 1 Amanda Sandberg 2003 TÄBY SIM 1:12.00 25m
239 2 Ida Rudelius 2004 JÖNKÖPING 1:10.77 25m
122 3 Johanna Edgren 2004 GÖTEBORG 1:09.84 25m
109 4 Sara  Hopmark 2004 GÖTEBORG 1:09.30 25m
235 5 Natalie Stjärnås 2003 JÖNKÖPING 1:09.69 25m
369 6 Nellie Myrlander 2003 NÄSSJÖ 1:10.07 25m
546 7 Tove Gustafsson 2004 VÄXJÖ SS 1:11.00 25m
243 8 Felicia Tubbin 2003 JÖNKÖPING 1:12.69 25m
2019-11-22 12:17:43 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Simklubben S 02

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner