Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2019
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Valhallabadet |
Arrangör: |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 200m Frisim Herrar A
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
573 |
1 |
|
Daniel Shebalin |
2002 |
ÄLMHULT |
2:15.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
569 |
2 |
|
Johan Nilsson |
2001 |
ÄLMHULT |
2:12.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
388 |
3 |
|
Philip Zasowski |
2002 |
S02 |
2:11.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
642 |
4 |
|
Kevin Ky-Vinh Khuu |
2002 |
Lambertset |
2:08.67 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
223 |
5 |
|
Daniel Agestav |
2002 |
JÖNKÖPING |
2:10.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
387 |
6 |
|
Lorànd Vàri |
2002 |
S02 |
2:11.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
7 |
|
Hampus Dahlgren |
2001 |
KUNGSBACKA |
2:13.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
545 |
8 |
|
Gustav Hammarstedt |
2002 |
VÄXJÖ SS |
2:17.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 200m Frisim Herrar A |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
585 |
1 |
|
Jakob Josephson |
2002 |
UDDEVALLA |
2:08.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
2 |
|
Karl Bohlin |
2001 |
GÖTEBORG |
2:07.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
550 |
3 |
|
Emanuel Tidåsen |
2002 |
VÄXJÖ SS |
2:06.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
4 |
|
Anton Dahlgren |
1999 |
KUNGSBACKA |
2:03.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
5 |
|
Max Feng |
2001 |
GÖTEBORG |
2:06.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Cristiano Santos |
1990 |
CAFZ |
2:07.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
David Engström |
2001 |
ELFSBORG |
2:07.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
247 |
8 |
|
Peter Jivanov |
2002 |
JÖNKÖPING |
2:08.07 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 38, 200m Frisim Herrar A |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
281 |
1 |
|
Niklas Sandberg |
1995 |
KUNGSBACKA |
2:02.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
|
Linus Holmdahl |
2001 |
ELFSBORG |
1:58.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
440 |
3 |
|
Efrem Ghirmai |
1996 |
S02 |
1:56.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
317 |
4 |
|
Johan Hildesson |
1992 |
KUNGÄLV |
1:53.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
318 |
5 |
|
Ossian Arvidsson |
1992 |
KUNGÄLV |
1:53.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
547 |
6 |
|
Oskar Axandersson |
2002 |
VÄXJÖ SS |
1:57.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
7 |
|
Frank Raunio |
2000 |
KALMAR SS |
2:01.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
8 |
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
JÖNKÖPING |
2:03.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-23 12:05:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
|
|
|
|