Ohjelma Nordic Swimming Championships
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:58.02 |
|
Lotte Friis |
1988 |
|
DEN |
Szczecin |
POL |
11-12-2011 |
|
|
NJR |
4:04.38 |
|
Mie Østegaard Nielsen |
1996 |
|
DEN |
Aalborg |
DEN |
03-11-2012 |
|
|
ER |
3:54.52 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
Spain |
ESP |
Berlin |
GER |
11-08-2013 |
|
|
EJR |
4:03.57 |
|
Ajna Kesely |
2001 |
Hungary |
HUN |
Glasgow |
GBR |
09-08-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
115 |
|
Uliana Gorlova |
Norge |
2003 |
K270403 ULI03 |
25m |
4:13.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
210 |
|
Elvira Mörtstrand |
Sweden |
|
|
25m |
4:16.67 |
|
|
|
2003 |
AH9603 |
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Tine Petersen |
Denmark |
|
|
25m |
4:17.27 |
|
|
|
2003 |
0304AO |
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Naya Modin Thomsen |
Denmark |
|
|
25m |
4:17.48 |
|
|
|
2003 |
0374AA |
|
|
|
|
5 |
113 |
|
Henriette Dale |
Norge |
|
|
25m |
4:18.07 |
|
|
|
2003 |
K250303 HEN04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
Hanne Stamnesfet Næss |
Norge |
2004 |
K051204 HAN03 |
25m |
4:18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Mari Moen |
Norge |
2004 |
K021104 MAR01 |
25m |
4:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
166 |
|
Rebekka Luoto |
Finland |
2003 |
03A191 |
25m |
4:23.67 |
|
|
|
|
|
9 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
4:26.24 |
|
|
|
|
|
|
10 |
56 |
|
Kristín Helga Hákonardóttir |
Iceland |
2004 |
|
25m |
4:26.99 |
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Venla Säntti |
Finland |
2003 |
03A589 |
25m |
4:27.65 |
|
|
|
|
|
12 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
4:29.98 |
|
|
|
|
|
|
13 |
52 |
|
Freyja Birkisdóttir |
Iceland |
2006 |
|
25m |
4:30.18 |
|
|
|
|
|
|
14 |
143 |
|
Alisa Vestergaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
4:32.35 |
|
|
|
|
|
|
15 |
17 |
|
Heleri Zirk |
Estonia |
2004 |
|
25m |
4:34.57 |
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Isabel Sarap |
Estonia |
2003 |
|
25m |
4:39.45 |
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
4:40.12 |
|
|
|
|
|
|
18 |
30 |
|
Mari-Liis Maas |
Estonia |
2004 |
|
25m |
4:57.83 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
80 |
|
Amalie Søby Mortensen |
Denmark |
2001 |
0112AJ |
25m |
4:10.65 |
|
|
|
|
|
2 |
198 |
|
Christine Ekman |
Sweden |
1994 |
AE8294 |
25m |
4:15.49 |
|
|
|
|
|
3 |
189 |
|
Alicia Lundblad |
Sweden |
2001 |
AF6801 |
25m |
4:16.10 |
LAT |
|
4 |
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2001 |
|
25m |
4:17.18 |
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Olivia Weuro |
Finland |
2002 |
02A822 |
25m |
4:18.96 |
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Ragna Sigríður Ragnarsdóttir |
Iceland |
2001 |
170401- 2390 |
25m |
4:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
71 |
|
Brynhildur Traustadóttir |
Iceland |
2001 |
2507014 380 |
25m |
4:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Laurika Lint |
Estonia |
2002 |
|
25m |
4:23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:05 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:36.64 |
|
Henrik Christiansen |
1996 |
|
NOR |
Hangzhou |
CHN |
11-12-2018 |
|
|
NJR |
3:42.57 |
|
Pál Joensen |
1990 |
|
FAR |
Rijeka |
CRO |
11-12-2008 |
|
|
ER |
3:32.25 |
|
Yannick Agnel |
1992 |
France |
FRA |
Angers |
FRA |
15-11-2012 |
|
|
EJR |
3:46.06 |
|
Gabor Zombori |
2002 |
Hungary |
HUN |
Budapest |
HUN |
20-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
84 |
|
Christoffer H. Andersen |
Denmark |
2002 |
0285AH |
25m |
3:49.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
83 |
|
Carl Emil Lønborg |
Denmark |
2002 |
0241AJ |
25m |
3:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
72 |
|
Patrik Viggó Vilbergsson |
Iceland |
2002 |
070802- 3760 |
25m |
3:55.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
|
|
25m |
3:56.35 |
|
|
|
2003 |
03A559 |
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
|
|
25m |
3:56.40 |
|
|
|
2002 |
M281102 BIR02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
2002 |
M040502 TOB03 |
25m |
3:58.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Lari Tumanoff |
Finland |
2003 |
03A150 |
25m |
4:00.39 |
|
|
|
|
|
8 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
4:01.70 |
|
|
|
|
|
9 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
4:01.93 |
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
4:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
33 |
|
Kaspar Helde |
Estonia |
2002 |
|
25m |
4:03.35 |
|
|
|
|
|
|
12 |
49 |
|
Kristófer Atli Andersen |
Iceland |
2002 |
090402- 2180 |
25m |
4:05.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
176 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
Finland |
2003 |
03A416 |
25m |
4:06.24 |
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Erik Lihhatð |
Estonia |
2003 |
|
25m |
4:11.43 |
|
|
|
|
|
|
15 |
36 |
|
Aleksander Konrad Sepp |
Estonia |
2005 |
|
25m |
4:19.82 |
|
|
|
|
|
|
16 |
32 |
|
Hans-Mikk Kuulpak |
Estonia |
2004 |
|
25m |
4:21.06 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
203 |
|
Mattias Glenesk |
Sweden |
1994 |
BB6994 |
25m |
3:55.50 |
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Sander Paavo |
Estonia |
1998 |
|
25m |
4:00.77 |
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Rasmus Nørfjand |
Denmark |
2000 |
0043AP |
50m |
4:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
26.38 |
|
Mimosa Jallow |
1994 |
|
FIN |
Vaasa |
FIN |
15-11-2018 |
|
|
NJR |
26.98 |
|
Mie Østegaard Nielsen |
1996 |
|
DEN |
Esbjerg |
DEN |
31-03-2012 |
|
|
ER |
25.70 |
|
Sanja Jovanovic |
1986 |
Croatia |
CRO |
Istanbul |
TUR |
12-12-2009 |
|
|
EJR |
27.51 |
|
Daria Vaskina |
2002 |
Russia |
RUS |
Gwangju |
KOR |
25-07-2019 |
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
206 |
|
Trine Forss |
Sweden |
2003 |
AD8403 |
25m |
28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
91 |
|
Karoline Barrett |
Denmark |
2002 |
0286AA |
25m |
28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Julia Stenhård |
Sweden |
2000 |
AN1200 |
25m |
28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Adina Lønseth Ringsbu |
Norge |
2003 |
K250803 ADI02 |
25m |
28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Frederikke Marie Hansen |
Denmark |
|
|
25m |
28.50 |
|
|
|
2003 |
0358AH |
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Fanny Grönvall |
Finland |
2000 |
00A574 |
25m |
28.53 |
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Steingerður Hauksdóttir |
Iceland |
1996 |
0303962 439 |
25m |
28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
138 |
|
Signhild Joensen |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
28.75 |
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Kertu Kaare |
Estonia |
2002 |
|
25m |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
10 |
180 |
|
Laura Kellberg |
Finland |
2003 |
03A441 |
25m |
29.69 |
|
|
|
|
|
11 |
134 |
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
12 |
93 |
|
Kristine Nilsson Norby |
Denmark |
2005 |
0534AC |
25m |
29.95 |
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
Jenna Pulkkinen |
Finland |
2004 |
04A155 |
25m |
30.05 |
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Katriin Hansalu |
Estonia |
2003 |
|
25m |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
15 |
185 |
|
Martta Nygård |
Finland |
2003 |
03A230 |
25m |
30.24 |
|
|
|
|
|
16 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
17 |
137 |
|
Jonna Joensen |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Gwen Bergum |
Norge |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
1:54.20 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
|
EST |
Kolding |
DEN |
11-12-2016 |
|
|
NR |
1:52.51 |
|
Anders Jensen |
1987 |
|
DEN |
Kastrup |
DEN |
18-04-2009 |
|
|
ER |
1:46.11 |
|
Arkady Vyatchanin |
1984 |
Russia |
SRB |
Berlin |
GER |
15-11-2009 |
|
|
EJR |
1:55.14 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Budapest |
HUN |
28-07-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
90 |
|
Jakob Strunge Nissen |
Denmark |
2002 |
0291AC |
25m |
1:57.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Gustav Henriksen |
Sweden |
2002 |
AM1702 |
25m |
1:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Nicklas Östman Pedersen |
Denmark |
2002 |
0231AC |
25m |
1:58.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
104 |
|
Valdemar Brøns |
Denmark |
2003 |
0341AC |
25m |
1:59.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Jesper Lietzén |
Finland |
2002 |
02A171 |
25m |
2:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Jan Joonas Viirpuu |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:05.76 |
|
|
7 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
2:06.06 |
|
|
116 |
|
Mathias Rike Holmann |
2004 |
M240104 MAT01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
Norge |
2003 |
M300603 JON06 |
25m |
2:06.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
63 |
|
Tómas Magnússon |
Iceland |
2002 |
230702 |
25m |
2:06.77 |
|
|
|
|
|
10 |
85 |
|
David Arneskov |
Denmark |
2002 |
0287AC |
25m |
2:07.13 |
|
|
|
|
|
11 |
22 |
|
Maksim Minajev |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:07.72 |
|
|
|
|
|
|
12 |
43 |
|
Alan Smok |
Estonia |
2005 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
79 |
|
Alfred August Grubert |
Denmark |
2001 |
0197AI |
25m |
1:57.25 |
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
Denmark |
2001 |
0135AG |
25m |
1:58.28 |
|
|
|
|
|
3 |
201 |
|
Fabian Bergman |
Sweden |
1994 |
AQ2194 |
25m |
1:59.10 |
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Brynjólfur Óli Karlsson |
Iceland |
2001 |
240701- 2270 |
25m |
2:00.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Roni Kallström |
Finland |
2001 |
01A092 |
25m |
2:04.65 |
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Kristján Gylfi Þórisson |
Iceland |
2000 |
1206002 570 |
25m |
2:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Topias Nygård |
Finland |
2000 |
00A602 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:07 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
2:03.82 |
|
Petra Granlund |
1987 |
|
SWE |
Istanbul |
TUR |
10-12-2009 |
|
|
NJR |
2:08.05 |
|
Laura Lahtinen |
2003 |
|
FIN |
Oulu |
FIN |
09-12-2018 |
|
|
ER |
1:59.61 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
Spain |
ESP |
Doha |
QAT |
03-12-2014 |
|
|
EJR |
2:06.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
119 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
Norge |
2004 |
K240304 HEL01 |
25m |
2:12.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
193 |
|
Annie Hegmegi |
Sweden |
|
|
25m |
2:13.89 |
|
|
|
2003 |
AA1403 |
|
|
|
|
3 |
82 |
|
Asta Poulsen Dolan |
Denmark |
|
|
25m |
2:14.45 |
|
|
|
2004 |
0414AH |
|
|
|
|
4 |
95 |
|
Mia Borgensgaard |
Denmark |
|
|
25m |
2:14.59 |
|
|
|
2003 |
0368AT |
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Lotta Pälsi |
Finland |
|
|
25m |
2:16.36 |
|
|
|
2004 |
04A147 |
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Polina Timofejeva |
Estonia |
2005 |
|
25m |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
194 |
|
Wilma Johansson |
Sweden |
2001 |
AT7401 |
25m |
2:12.74 |
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Mia Steen Duus |
Denmark |
2001 |
0114AE |
25m |
2:12.84 |
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Nea Norismaa |
Finland |
1995 |
95A534 |
25m |
2:14.02 |
|
|
|
|
|
4 |
196 |
|
Mellie Wijk |
Sweden |
2002 |
AM1602 |
25m |
2:14.21 |
|
|
|
|
|
5 |
158 |
|
Tanja Ruohoniemi |
Finland |
1995 |
95A598 |
25m |
2:14.47 |
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
Iceland |
2000 |
021100- 3310 |
25m |
2:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
María Fanney Kristjánsdóttir |
Iceland |
2000 |
070400- 2940 |
25m |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
100m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
50.49 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Hangzhou |
CHN |
12-12-2018 |
|
|
NR |
50.44 |
|
Lars Frölander |
1974 |
|
SWE |
Athens |
GRE |
17-03-2000 |
|
|
ER |
48.48 |
|
Evgeny Korotyshkin |
1983 |
Russia |
RUS |
Berlin |
GER |
15-11-2009 |
|
|
EJR |
50.62 |
|
Kristof Milak |
2000 |
Hungary |
HUN |
Budapest |
HUN |
29-07-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
103 |
|
Tobias Dan Hansen |
Denmark |
2002 |
0243AC |
25m |
52.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
Norge |
2002 |
M060602 MAT03 |
25m |
54.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
204 |
|
David Falk |
Sweden |
|
|
25m |
54.98 |
|
|
|
2003 |
AD3103 |
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Ronny Brännkärr |
Finland |
|
|
25m |
55.17 |
|
|
|
2002 |
02A150 |
|
|
|
|
5 |
173 |
|
Marcus Forsel |
Finland |
|
|
25m |
56.49 |
|
|
|
2003 |
03A127 |
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Kasper Bonnichsen |
Denmark |
2002 |
0283AD |
50m |
56.61 |
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Lari Tumanoff |
Finland |
2003 |
03A150 |
25m |
57.39 |
|
|
|
|
|
8 |
25 |
|
Nikita Karatðevski |
Estonia |
2003 |
|
25m |
58.01 |
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Alan Gritsõk |
Estonia |
2003 |
|
25m |
58.41 |
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Artur Tobler |
Estonia |
2004 |
|
25m |
59.09 |
|
|
|
|
|
11 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
59.27 |
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Dmitri Astrelin |
Estonia |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
10 |
|
Cevin Anders Siim |
Estonia |
1997 |
|
25m |
52.33 |
|
|
|
|
|
|
2 |
15 |
|
Alex Ahtiainen |
Estonia |
2001 |
|
25m |
52.97 |
|
|
|
|
|
|
3 |
199 |
|
Erik Gissén |
Sweden |
1992 |
AL0992 |
25m |
53.16 |
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Eemil Varho |
Finland |
1997 |
97A537 |
25m |
54.57 |
|
|
|
|
|
5 |
153 |
|
Miro Vasko |
Finland |
1993 |
93A337 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:08 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
2:15.21 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
|
DEN |
Herning |
DEN |
13-12-2013 |
|
|
NJR |
2:22.56 |
|
Silja Känsäkoski |
1997 |
|
FIN |
Upplands Väsby |
SWE |
14-12-2014 |
|
|
ER |
2:15.21 |
|
Rikke Moeller Pedersen |
1989 |
Denmark |
DEN |
Herning |
DEN |
13-12-2013 |
|
|
EJR |
2:19.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
207 |
|
Hilja Schimmel |
Sweden |
2003 |
AV3603 |
25m |
2:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
114 |
|
Eva Isabel Erbe |
Norge |
2004 |
K300904 EVA03 |
25m |
2:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Eva Margrét Falsdóttir |
Iceland |
|
|
25m |
2:31.98 |
|
|
|
2005 |
050605- 3020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Lisa Nystrand |
Sweden |
2006 |
AA1206 |
25m |
2:32.64 |
|
|
|
|
|
5 |
100 |
|
Sara Damkjær Bartels |
Denmark |
2004 |
0478AC |
25m |
2:34.74 |
|
|
|
|
|
6 |
178 |
|
Aida Pasma |
Finland |
2003 |
03A816 |
25m |
2:36.20 |
|
|
|
|
|
7 |
66 |
|
Sigurjóna Ragnheiðardóttir |
Iceland |
2003 |
2205033 530 |
25m |
2:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Minja Lukkari |
Finland |
2003 |
03A364 |
25m |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
9 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
2:42.62 |
|
|
|
|
|
|
10 |
40 |
|
Jekaterina Vorontsova |
Estonia |
2005 |
|
25m |
2:45.18 |
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
2:46.89 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
96 |
|
Mia Steen Duus |
Denmark |
2001 |
0114AE |
25m |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
2 |
192 |
|
Nelly Rasmusson |
Sweden |
2001 |
AO7201 |
25m |
2:29.32 |
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Karen Mist Arngeirsdóttir |
Iceland |
2000 |
090200- 2320 |
25m |
2:31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
64 |
|
Ásdís Eva Ómarsdóttir |
Iceland |
2002 |
|
25m |
2:32.10 |
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
Sunna Svanlaug Vilhjálmsdóttir |
Iceland |
2000 |
0403002 010 |
25m |
2:33.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Roosa Mäkinen |
Finland |
1999 |
99B038 |
25m |
2:34.41 |
|
|
|
|
|
7 |
181 |
|
Anniina Murto |
Finland |
2001 |
01A677 |
25m |
2:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:09 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
58.83 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
|
SWE |
Helsingborg |
SWE |
23-11-2012 |
|
|
NR |
57.05 |
|
Alexander Dale Oen |
1985 |
|
NOR |
Szczecin |
POL |
09-12-2011 |
|
|
ER |
55.94 |
|
Adam Peaty |
1994 |
Great Britain |
GBR |
Copenhagen |
DEN |
16-12-2017 |
|
|
EJR |
59.01 |
|
Nicolo' Martinenghi |
1999 |
Italy |
ITA |
Indianapolis |
USA |
23-08-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
81 |
|
Asger Væver Hartvig |
Denmark |
2002 |
0277AB |
25m |
1:02.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
112 |
|
Øystein Breivik |
Norge |
2002 |
M270802 ØYS01 |
25m |
1:03.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Christopher Palvadre |
Estonia |
|
|
25m |
1:03.57 |
|
|
|
2003 |
|
|
|
|
|
4 |
176 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
Finland |
|
|
25m |
1:03.61 |
|
|
|
2003 |
03A416 |
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Daði Björnsson |
Iceland |
|
|
25m |
1:03.81 |
|
|
|
2004 |
1701042 108 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
211 |
|
Oskar Gustafson |
Sweden |
2002 |
AE1302 |
25m |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
7 |
179 |
|
Verneri Viisanen |
Finland |
2002 |
02A281 |
25m |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
8 |
110 |
|
Viktor Anfinnsen |
Norge |
2002 |
M160902 VIK02 |
25m |
1:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
191 |
|
John Brolin |
Sweden |
2002 |
AB6302 |
25m |
1:05.18 |
LAT |
|
10 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Aron Þór Jónsson |
Iceland |
2002 |
1305022 370 |
25m |
1:06.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
89 |
|
Gustav Klit Stjernholm |
Denmark |
2002 |
0215AD |
50m |
1:06.71 |
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Mihkel Melker Marran |
Estonia |
2003 |
|
25m |
1:07.29 |
|
|
|
|
|
|
14 |
149 |
|
Jorven Bruno Nopponen |
Estonia |
2005 |
|
25m |
1:07.75 |
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Nikita Pisarenko |
Estonia |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
157 |
|
Miikka Ruohoniemi |
Finland |
1993 |
93A494 |
25m |
59.31 |
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Frederik Rindshøj |
Denmark |
1999 |
9955AN |
25m |
1:00.14 |
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Patric Ridell |
Sweden |
1993 |
AJ7393 |
25m |
1:00.15 |
|
|
|
|
|
4 |
195 |
|
Linus Kahl |
Sweden |
2001 |
AE1501 |
25m |
1:00.38 |
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Tiit Matvejev |
Estonia |
1999 |
|
25m |
1:00.96 |
|
|
|
|
|
|
6 |
161 |
|
Werneri Koskinen |
Finland |
1998 |
98A828 |
25m |
1:01.13 |
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Erik Nurmi |
Finland |
2001 |
01A470 |
25m |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
Róland Toftum |
Faroe Islands |
1998 |
|
25m |
1:02.38 |
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Mark Sovtsa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Aleksander Roosimaa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
1:05.61 |
|
|
|
|
|
|
11 |
156 |
|
Tuomas Kiviluoma |
Finland |
1993 |
93A444 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
23.00 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Berlin |
GER |
07-08-2017 |
|
|
NJR |
24.27 |
|
Emma Svensson |
1992 |
|
SWE |
Istanbul |
TUR |
11-12-2009 |
|
|
ER |
22.93 |
|
Ranomi Kromowidjojo |
1990 |
Netherlands |
NED |
Berlin |
GER |
07-08-2017 |
|
|
EJR |
24.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
91 |
|
Karoline Barrett |
Denmark |
2002 |
0286AA |
25m |
24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Trine Forss |
Sweden |
2003 |
AD8403 |
25m |
25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Sofia Åstedt |
Sweden |
2003 |
AF1403 |
25m |
25.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
Denmark |
2002 |
0206AG |
50m |
25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Alicia Lundblad |
Sweden |
2001 |
AF6801 |
25m |
25.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
2 |
|
Kertu Kaare |
Estonia |
2002 |
|
25m |
25.96 |
|
|
7 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
26.05 |
|
|
182 |
|
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
|
8 |
|
|
|
Faroe Islands |
|
|
25m |
26.11 |
|
|
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
2001 |
|
|
9 |
|
|
|
Iceland |
|
|
25m |
26.15 |
|
|
58 |
|
Steingerður Hauksdóttir |
1996 |
0303962 439 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
120 |
|
Mari Moen |
Norge |
2004 |
K021104 MAR01 |
25m |
26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Tiina-Britt Kaljuvald |
Estonia |
2003 |
|
25m |
26.48 |
|
|
|
|
|
|
12 |
167 |
|
Jenna Pulkkinen |
Finland |
2004 |
04A155 |
25m |
26.77 |
|
|
|
|
|
13 |
11 |
|
Annika Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
14 |
152 |
|
Hanna Kareinen |
Finland |
2000 |
00A012 |
25m |
27.02 |
|
|
|
|
|
15 |
131 |
|
Barbara Debes |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
27.02 |
|
|
|
|
|
|
16 |
27 |
|
Aurelia Roos |
Estonia |
2004 |
|
25m |
27.21 |
|
|
|
|
|
|
17 |
34 |
|
Brita Rannamets |
Estonia |
2004 |
|
25m |
27.25 |
|
|
|
|
|
|
18 |
35 |
|
Helena Heinlo |
Estonia |
2003 |
|
25m |
27.57 |
|
|
|
|
|
|
19 |
134 |
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
20 |
143 |
|
Alisa Vestergaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
27.58 |
|
|
|
|
|
|
21 |
135 |
|
Ronja Ró Í Dímun |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
27.65 |
|
|
|
|
|
|
22 |
13 |
|
Elisabet Mätlik |
Estonia |
2002 |
|
25m |
27.70 |
|
|
|
|
|
|
23 |
18 |
|
Isabel Sarap |
Estonia |
2003 |
|
25m |
28.20 |
|
|
|
|
|
|
24 |
137 |
|
Jonna Joensen |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
28.84 |
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Laura Kellberg |
Finland |
2003 |
03A441 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:10 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
21.66 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
|
SWE |
Copenhagen |
DEN |
13-12-2017 |
|
|
NR |
20.70 |
|
Stefan Nystrand |
1981 |
|
SWE |
Berlin |
GER |
15-11-2009 |
|
|
ER |
20.26 |
|
Florent Manaudou |
1990 |
France |
FRA |
Doha |
QAT |
05-12-2014 |
|
|
EJR |
21.83 |
|
Artem Selin |
2002 |
Germany |
RUS |
Kazan |
RUS |
07-07-2019 |
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
202 |
|
Olle Sköld |
Sweden |
1999 |
AK4599 |
25m |
22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Elias Persson |
Sweden |
2002 |
AI7902 |
25m |
22.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Hendrik Ütt |
Estonia |
1998 |
|
25m |
22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Marko-Matteus Langel |
Estonia |
1999 |
|
25m |
22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
3 |
|
Andri Aedma |
Estonia |
1995 |
|
25m |
22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
78 |
|
Alexander Tullberg |
Denmark |
2003 |
0377AA |
25m |
22.77 |
|
|
7 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
22.81 |
|
|
184 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
|
8 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
22.98 |
|
|
8 |
|
Janter Suun |
2000 |
|
|
9 |
|
|
|
Faroe Islands |
|
|
25m |
23.14 |
|
|
142 |
|
Rókur Trygvason |
2000 |
|
|
10 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
23.21 |
|
|
15 |
|
Alex Ahtiainen |
2001 |
|
|
11 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
23.66 |
|
|
12 |
|
Rando Vainikk |
2000 |
|
|
12 |
|
|
|
Denmark |
|
|
50m |
23.73 |
|
|
99 |
|
Rasmus Nørfjand |
2000 |
0043AP |
|
13 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
24.40 |
|
|
173 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
|
14 |
|
|
|
Faroe Islands |
|
|
25m |
24.53 |
|
|
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
2003 |
|
|
15 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
24.69 |
|
|
23 |
|
Erik Lihhatð |
2003 |
|
|
16 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
24.91 |
|
|
39 |
|
Daniil Drozdov |
2004 |
|
|
17 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
25.05 |
|
|
32 |
|
Hans-Mikk Kuulpak |
2004 |
|
|
18 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
|
LAT |
|
159 |
|
Eemil Varho |
1997 |
97A537 |
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:11 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4X200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
7:41.91 |
|
Sweden |
|
|
SWE |
Dubai |
UAE |
15-12-2010 |
|
|
ER |
7:32.85 |
|
Netherlands |
|
Netherlands |
NED |
Doha |
QAT |
03-12-2014 |
|
|
EJR |
7:57.33 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Indianapolis |
USA |
23-08-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
105 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2003 |
|
25m |
8:09.90 |
|
|
|
|
|
|
2 |
212 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2003 |
|
25m |
8:10.36 |
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Norge J1 jr. |
Norge |
2003 |
|
25m |
8:12.10 |
|
|
|
|
|
|
4 |
170 |
|
FIN juniors |
Finland |
2003 |
|
25m |
8:28.41 |
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Faroe Islands Jr. |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
8:29.72 |
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2003 |
|
25m |
8:51.50 |
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
107 |
|
Danmark senior |
Denmark |
2001 |
|
25m |
8:06.42 |
|
|
|
|
|
|
2 |
213 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
8:07.57 |
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
8:23.98 |
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Faroe Islands Sr. |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
8:29.72 |
|
|
|
|
|
|
5 |
169 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
75 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4X200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
6:54.49 |
|
Denmark |
|
|
DEN |
Windsor |
CAN |
09-12-2016 |
|
|
ER |
6:46.84 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Hangzhou |
CHN |
14-12-2018 |
|
|
EJR |
7:10.95 |
|
Hungary |
|
Hungary |
HUN |
Indianapolis |
USA |
26-08-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
214 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2002 |
|
25m |
7:20.95 |
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2002 |
|
25m |
7:22.48 |
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Norge G1 jr. |
Norge |
2002 |
|
25m |
7:38.51 |
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2002 |
|
25m |
7:48.81 |
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
FIN juniors |
Finland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
7:10.17 |
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Danmark senior |
Denmark |
1999 |
|
25m |
7:16.58 |
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
7:23.37 |
|
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
400m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
4:31.70 |
|
Stina Gardell |
1990 |
|
SWE |
Istanbul |
TUR |
13/12/2009 |
|
|
ER |
4:18.94 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
Spain |
ESP |
Eindhoven |
NED |
12/08/2017 |
|
|
EJR |
4:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
93 |
|
Kristine Nilsson Norby |
Denmark |
2005 |
0534AC |
25m |
4:47.12 |
|
|
|
|
|
2 |
193 |
|
Annie Hegmegi |
Sweden |
2003 |
AA1403 |
25m |
4:47.22 |
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Mia Borgensgaard |
Denmark |
2003 |
0368AT |
25m |
4:49.14 |
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Lisa Nystrand |
Sweden |
2006 |
AA1206 |
25m |
4:49.21 |
|
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Lotta Pälsi |
Finland |
2004 |
04A147 |
25m |
4:52.19 |
|
|
|
|
|
6 |
119 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
Norge |
2004 |
K240304 HEL01 |
25m |
4:52.39 |
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Gwen Bergum |
Norge |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
4:58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
54 |
|
Eva Margrét Falsdóttir |
Iceland |
2005 |
050605- 3020 |
25m |
4:58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Hanne Stamnesfet Næss |
Norge |
2004 |
K051204 HAN03 |
25m |
5:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
5:03.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
186 |
|
Minja Lukkari |
Finland |
2003 |
03A364 |
25m |
5:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Mari-Liis Maas |
Estonia |
2004 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
96 |
|
Mia Steen Duus |
Denmark |
2001 |
0114AE |
25m |
4:43.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Wilma Johansson |
Sweden |
2001 |
AT7401 |
25m |
4:45.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
198 |
|
Christine Ekman |
Sweden |
1994 |
AE8294 |
25m |
4:47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
62 |
|
María Fanney Kristjánsdóttir |
Iceland |
2000 |
070400- 2940 |
25m |
4:54.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
Iceland |
|
|
25m |
5:08.24 |
|
|
|
2000 |
021100- 3310 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-29 20:37:59 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
14:39.99 |
|
Pál Joensen |
1990 |
|
FAR |
Rijeka |
CRO |
13-12-2008 |
|
|
NR |
14:19.39 |
|
Henrik Christiansen |
1996 |
|
NOR |
Hangzhou |
CHN |
16-12-2018 |
|
|
ER |
14:08.06 |
|
Gregorio Paltrinieri |
1994 |
Italy |
ITA |
Netanya |
ISR |
04-12-2015 |
|
|
EJR |
14:46.09 |
|
Franko Grgic |
2003 |
Croatia |
CRO |
Budapest |
HUN |
25-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
84 |
|
Christoffer H. Andersen |
Denmark |
2002 |
0285AH |
25m |
15:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
2002 |
M281102 BIR02 |
25m |
15:35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
|
|
25m |
15:35.41 |
|
|
|
2002 |
M040502 TOB03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Patrik Viggó Vilbergsson |
Iceland |
2002 |
070802- 3760 |
25m |
15:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
15:39.64 |
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
15:48.40 |
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
16:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Kristófer Atli Andersen |
Iceland |
2002 |
090402- 2180 |
25m |
16:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
2003 |
03A559 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
203 |
|
Mattias Glenesk |
Sweden |
1994 |
BB6994 |
25m |
15:21.85 |
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Sander Paavo |
Estonia |
1998 |
|
25m |
16:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1500m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
14:39.99 |
|
Pál Joensen |
1990 |
|
FAR |
Rijeka |
CRO |
13-12-2008 |
|
|
NR |
14:19.39 |
|
Henrik Christiansen |
1996 |
|
NOR |
Hangzhou |
CHN |
16-12-2018 |
|
|
ER |
14:08.06 |
|
Gregorio Paltrinieri |
1994 |
Italy |
ITA |
Netanya |
ISR |
04-12-2015 |
|
|
EJR |
14:46.09 |
|
Franko Grgic |
2003 |
Croatia |
CRO |
Budapest |
HUN |
25-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
84 |
|
Christoffer H. Andersen |
Denmark |
2002 |
0285AH |
25m |
15:20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
2002 |
M281102 BIR02 |
25m |
15:35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
|
|
25m |
15:35.41 |
|
|
|
2002 |
M040502 TOB03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
72 |
|
Patrik Viggó Vilbergsson |
Iceland |
2002 |
070802- 3760 |
25m |
15:39.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
15:39.64 |
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
15:48.40 |
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
16:16.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Kristófer Atli Andersen |
Iceland |
2002 |
090402- 2180 |
25m |
16:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
2003 |
03A559 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
203 |
|
Mattias Glenesk |
Sweden |
1994 |
BB6994 |
25m |
15:21.85 |
|
|
|
|
|
2 |
9 |
|
Sander Paavo |
Estonia |
1998 |
|
25m |
16:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:13 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
23.78 |
|
Björn Seeliger |
2000 |
|
SWE |
Stockholm |
SWE |
18-11-2018 |
|
|
NR |
23.33 |
|
Lavrans Solli |
1992 |
|
NOR |
Doha |
QAT |
05-12-2014 |
|
|
ER |
22.22 |
|
Florent Manaudou |
1990 |
France |
FRA |
Doha |
QAT |
06-12-2014 |
|
|
EJR |
24.00 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Glasgow |
GBR |
04-08-2018 |
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
201 |
|
Fabian Bergman |
Sweden |
1994 |
AQ2194 |
25m |
24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Nicklas Östman Pedersen |
Denmark |
2002 |
0231AC |
25m |
24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Miro Vasko |
Finland |
1993 |
93A337 |
25m |
24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
163 |
|
Topias Nygård |
Finland |
2000 |
00A602 |
25m |
24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
199 |
|
Erik Gissén |
Sweden |
1992 |
AL0992 |
25m |
25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Roni Kallström |
Finland |
2001 |
01A092 |
25m |
25.44 |
|
|
7 |
|
|
|
Denmark |
|
|
25m |
25.61 |
|
|
103 |
|
Tobias Dan Hansen |
2002 |
0243AC |
|
8 |
|
|
|
Sweden |
|
|
25m |
25.72 |
|
|
208 |
|
Gustav Henriksen |
2002 |
AM1702 |
|
9 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
25.84 |
|
|
184 |
|
Ronny Brännkärr |
2002 |
02A150 |
|
10 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
26.06 |
|
|
15 |
|
Alex Ahtiainen |
2001 |
|
|
11 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
26.18 |
|
|
12 |
|
Rando Vainikk |
2000 |
|
|
12 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
26.27 |
|
|
173 |
|
Marcus Forsel |
2003 |
03A127 |
|
13 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
26.41 |
|
|
124 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
2003 |
M300603 JON06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
24 |
|
Jan Joonas Viirpuu |
Estonia |
2002 |
|
25m |
27.40 |
|
|
|
|
|
15 |
22 |
|
Maksim Minajev |
Estonia |
2003 |
|
25m |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:14 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
1:50.43 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Eindhoven |
NED |
12-08-2017 |
|
|
NJR |
1:53.77 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Berlin |
GER |
14-11-2009 |
|
|
ER |
1:50.43 |
|
Sarah Sjoestroem |
1993 |
Sweden |
SWE |
Eindhoven |
NED |
12-08-2017 |
|
|
EJR |
1:56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
97 |
|
Naya Modin Thomsen |
Denmark |
2003 |
0374AA |
25m |
2:01.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Sofia Åstedt |
Sweden |
2003 |
AF1403 |
25m |
2:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
115 |
|
Uliana Gorlova |
Norge |
2003 |
K270403 ULI03 |
25m |
2:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Elvira Mörtstrand |
Sweden |
|
|
25m |
2:01.86 |
|
|
|
2003 |
AH9603 |
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Tine Petersen |
Denmark |
|
|
25m |
2:02.26 |
|
|
|
2003 |
0304AO |
|
|
|
|
6 |
120 |
|
Mari Moen |
Norge |
2004 |
K021104 MAR01 |
25m |
2:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Kristín Helga Hákonardóttir |
Iceland |
2004 |
|
25m |
2:03.31 |
|
|
|
|
|
|
8 |
166 |
|
Rebekka Luoto |
Finland |
2003 |
03A191 |
25m |
2:03.63 |
|
|
|
|
|
9 |
113 |
|
Henriette Dale |
Norge |
2003 |
K250303 HEN04 |
25m |
2:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
143 |
|
Alisa Vestergaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
2:06.88 |
|
|
|
|
|
|
11 |
187 |
|
Venla Säntti |
Finland |
2003 |
03A589 |
25m |
2:06.90 |
|
|
|
|
|
12 |
17 |
|
Heleri Zirk |
Estonia |
2004 |
|
25m |
2:09.41 |
|
|
|
|
|
|
13 |
18 |
|
Isabel Sarap |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:12.04 |
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Helena Heinlo |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:12.31 |
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
2:15.22 |
|
|
|
|
|
|
16 |
42 |
|
Tiina-Britt Kaljuvald |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:17.74 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
86 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
Denmark |
2002 |
0206AG |
25m |
1:58.53 |
|
|
|
|
|
2 |
189 |
|
Alicia Lundblad |
Sweden |
2001 |
AF6801 |
25m |
2:00.50 |
|
|
|
|
|
3 |
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2001 |
|
25m |
2:00.74 |
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Amalie Søby Mortensen |
Denmark |
2001 |
0112AJ |
50m |
2:01.64 |
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Olivia Weuro |
Finland |
2002 |
02A822 |
25m |
2:02.15 |
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Laurika Lint |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:02.56 |
|
|
|
|
|
|
7 |
65 |
|
Ragna Sigríður Ragnarsdóttir |
Iceland |
2001 |
170401- 2390 |
25m |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Brynhildur Traustadóttir |
Iceland |
2001 |
2507014 380 |
25m |
2:07.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Barbara Debes |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
2:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
1:54.08 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Copenhagen |
DEN |
15-12-2017 |
|
|
NR |
1:54.08 |
|
Tomoe Zenimotot Hvas |
2000 |
|
NOR |
Copenhagen |
DEN |
15-12-2017 |
|
|
ER |
1:51.36 |
|
Laszlo Cseh |
1985 |
Hungary |
HUN |
Netanya |
ISR |
04-12-2015 |
|
|
EJR |
1:59.03 |
|
Johannes Hintze |
1999 |
Germany |
GER |
Indianapolis |
USA |
24-08-2017 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
183 |
|
Jesper Lietzén |
Finland |
2002 |
02A171 |
25m |
2:03.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Gustav Klit Stjernholm |
Denmark |
2002 |
0215AD |
25m |
2:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
90 |
|
Jakob Strunge Nissen |
Denmark |
2002 |
0291AC |
25m |
2:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Nikita Pisarenko |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
83 |
|
Carl Emil Lønborg |
Denmark |
2002 |
0241AJ |
25m |
2:04.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
David Arneskov |
Denmark |
2002 |
0287AC |
25m |
2:04.37 |
|
|
7 |
|
|
|
Finland |
|
|
25m |
2:05.16 |
|
|
176 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
2003 |
03A416 |
|
8 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
2:06.50 |
|
|
116 |
|
Mathias Rike Holmann |
2004 |
M240104 MAT01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
21 |
|
Alan Gritsõk |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:08.16 |
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
2:08.64 |
|
|
|
|
|
11 |
191 |
|
John Brolin |
Sweden |
2002 |
AB6302 |
25m |
2:08.99 |
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Viktor Anfinnsen |
Norge |
2002 |
M160902 VIK02 |
25m |
2:09.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
112 |
|
Øystein Breivik |
Norge |
2002 |
M270802 ØYS01 |
25m |
2:09.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
60 |
|
Aron Þór Jónsson |
Iceland |
2002 |
1305022 370 |
25m |
2:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Valdemar Brøns |
Denmark |
2003 |
0341AC |
50m |
2:11.17 |
|
|
|
|
|
16 |
31 |
|
Artur Tobler |
Estonia |
2004 |
|
25m |
2:11.77 |
|
|
|
|
|
|
17 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
2002 |
M281102 BIR02 |
25m |
2:13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
25 |
|
Nikita Karatðevski |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:16.19 |
|
|
|
|
|
|
19 |
43 |
|
Alan Smok |
Estonia |
2005 |
|
25m |
2:16.57 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
195 |
|
Linus Kahl |
Sweden |
2001 |
AE1501 |
25m |
1:58.90 |
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
Denmark |
2001 |
0135AG |
50m |
2:03.82 |
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Erik Nurmi |
Finland |
2001 |
01A470 |
25m |
2:06.42 |
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Alfred August Grubert |
Denmark |
2001 |
0197AI |
50m |
2:09.42 |
|
|
|
|
|
5 |
57 |
|
Hólmsteinn Skorri Hallgrímsson |
Iceland |
2000 |
170800- 2140 |
25m |
2:11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
55.99 |
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
|
DEN |
Herning |
DEN |
13-12-2013 |
|
|
NJR |
56.73 |
|
Mie Østegaard Nielsen |
1996 |
|
DEN |
Istanbul |
TUR |
14-12-2012 |
|
|
ER |
55.03 |
|
Katinka Hosszu |
1989 |
Hungary |
HUN |
Doha |
QAT |
04-12-2014 |
|
|
EJR |
59.46 |
|
Daria Vaskina |
2002 |
Russia |
RUS |
Gwangju |
KOR |
22-07-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
206 |
|
Trine Forss |
Sweden |
2003 |
AD8403 |
25m |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
193 |
|
Annie Hegmegi |
Sweden |
2003 |
AA1403 |
25m |
1:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Kristine Nilsson Norby |
Denmark |
2005 |
0534AC |
25m |
1:01.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
88 |
|
Frederikke Marie Hansen |
Denmark |
2003 |
0358AH |
25m |
1:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
Adina Lønseth Ringsbu |
Norge |
2003 |
K250803 ADI02 |
25m |
1:02.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
180 |
|
Laura Kellberg |
Finland |
2003 |
03A441 |
25m |
1:04.14 |
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Katriin Hansalu |
Estonia |
2003 |
|
25m |
1:04.32 |
|
|
|
|
|
8 |
185 |
|
Martta Nygård |
Finland |
2003 |
03A230 |
25m |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:04.97 |
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Þorgerður Ósk Jónsdóttir |
Iceland |
2003 |
270703- 2590 |
25m |
1:05.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Gwen Bergum |
Norge |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
1:05.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
20 |
|
Laura Vitsut |
Estonia |
2004 |
|
25m |
1:06.68 |
|
|
|
|
|
|
14 |
30 |
|
Mari-Liis Maas |
Estonia |
2004 |
|
25m |
1:07.56 |
|
|
|
|
|
|
15 |
37 |
|
Polina Timofejeva |
Estonia |
2005 |
|
25m |
1:07.78 |
|
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Jonna Joensen |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
17 |
27 |
|
Aurelia Roos |
Estonia |
2004 |
|
25m |
1:08.01 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
138 |
|
Signhild Joensen |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
1:00.50 |
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Julia Stenhård |
Sweden |
2000 |
AN1200 |
25m |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
3 |
58 |
|
Steingerður Hauksdóttir |
Iceland |
1996 |
0303962 439 |
25m |
1:03.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Kertu Kaare |
Estonia |
2002 |
|
25m |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
5 |
69 |
|
Stefanía Sigurþórsdóttir |
Iceland |
2001 |
310101- 3460 |
25m |
1:06.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
162 |
|
Fanny Grönvall |
Finland |
2000 |
00A574 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
26.57 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
|
SWE |
Herning |
DEN |
14-12-2013 |
|
|
NR |
26.17 |
|
Johannes Skagius |
1995 |
|
SWE |
Hangzhou |
CHN |
15-12-2018 |
|
|
ER |
25.62 |
|
Fabio Scozzoli |
1988 |
Italy |
ITA |
Copenhagen |
DEN |
13-12-2017 |
|
|
EJR |
26.97 |
|
Nicolo' Martinenghi |
1999 |
Italy |
ITA |
Riccione |
ITA |
04-04-2017 |
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
157 |
|
Miikka Ruohoniemi |
Finland |
1993 |
93A494 |
25m |
27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
Tiit Matvejev |
Estonia |
1999 |
|
25m |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Patric Ridell |
Sweden |
1993 |
AJ7393 |
25m |
27.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Werneri Koskinen |
Finland |
1998 |
98A828 |
25m |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
140 |
|
Róland Toftum |
Faroe Islands |
1998 |
|
25m |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
81 |
|
Asger Væver Hartvig |
Denmark |
2002 |
0277AB |
25m |
28.49 |
|
|
7 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
28.57 |
|
|
112 |
|
Øystein Breivik |
2002 |
M270802 ØYS01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Mark Sovtsa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
28.72 |
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Christopher Palvadre |
Estonia |
2003 |
|
25m |
29.25 |
|
|
|
|
|
10 |
1 |
|
Aleksander Roosimaa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
29.59 |
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Oskar Gustafson |
Sweden |
2002 |
AE1302 |
25m |
29.74 |
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
29.99 |
|
|
|
|
|
13 |
179 |
|
Verneri Viisanen |
Finland |
2002 |
02A281 |
25m |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
24.38 |
|
Therese Alshammar |
1977 |
|
SWE |
Singapore |
SGP |
22-11-2009 |
|
|
NJR |
25.52 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Istanbul |
TUR |
11-12-2009 |
|
|
ER |
24.38 |
|
Therese Alshammar |
1977 |
Sweden |
SWE |
Singapore |
SGP |
22-11-2009 |
|
|
EJR |
25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
91 |
|
Karoline Barrett |
Denmark |
2002 |
0286AA |
50m |
26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
206 |
|
Trine Forss |
Sweden |
2003 |
AD8403 |
25m |
27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Julia Stenhård |
Sweden |
2000 |
AN1200 |
25m |
27.46 |
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
182 |
|
Ida Konkka |
Finland |
2000 |
00A573 |
25m |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
67 |
|
Katarína Róbertsdóttir |
Iceland |
2000 |
230300- 2080 |
25m |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
154 |
|
Nea Norismaa |
Finland |
1995 |
95A534 |
25m |
28.16 |
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Katariina Mäll |
Estonia |
2000 |
|
25m |
28.28 |
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Brita Rannamets |
Estonia |
2004 |
|
25m |
28.39 |
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Asta Poulsen Dolan |
Denmark |
2004 |
0414AH |
25m |
28.52 |
|
|
|
|
|
10 |
196 |
|
Mellie Wijk |
Sweden |
2002 |
AM1602 |
25m |
28.56 |
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Barbara Debes |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
29.73 |
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
Ronja Ró Í Dímun |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
30.03 |
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
30.57 |
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Helena Heinlo |
Estonia |
2003 |
|
25m |
30.68 |
|
|
|
|
|
15 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
31.21 |
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Jonna Joensen |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
31.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
47.57 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
|
EST |
Kolding |
DEN |
09-12-2017 |
|
|
NR |
45.54 |
|
Stefan Nystrand |
1981 |
|
SWE |
Stockholm |
SWE |
10-11-2009 |
|
|
ER |
44.94 |
|
Amaury Leveaux |
1985 |
France |
FRA |
Rijeka |
CRO |
13-12-2008 |
|
|
EJR |
48.04 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Buenos Aires |
ARG |
09-10-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
197 |
|
Elias Persson |
Sweden |
2002 |
AI7902 |
25m |
49.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Alexander Tullberg |
Denmark |
2003 |
0377AA |
25m |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Ronny Brännkärr |
Finland |
2002 |
02A150 |
25m |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
2003 |
03A559 |
25m |
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
Norge |
2003 |
M300603 JON06 |
25m |
52.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Birk Lee Johansen |
Norge |
2002 |
M281102 BIR02 |
25m |
52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
208 |
|
Gustav Henriksen |
Sweden |
2002 |
AM1702 |
25m |
52.73 |
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Erik Lihhatð |
Estonia |
2003 |
|
25m |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
53.12 |
|
|
|
|
|
|
10 |
173 |
|
Marcus Forsel |
Finland |
2003 |
03A127 |
25m |
53.48 |
|
|
|
|
|
11 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
39 |
|
Daniil Drozdov |
Estonia |
2004 |
|
25m |
54.27 |
|
|
|
|
|
|
13 |
32 |
|
Hans-Mikk Kuulpak |
Estonia |
2004 |
|
25m |
54.34 |
|
|
|
|
|
|
14 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
54.53 |
|
|
|
|
|
15 |
116 |
|
Mathias Rike Holmann |
Norge |
2004 |
M240104 MAT01 |
25m |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25 |
|
Nikita Karatðevski |
Estonia |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
87 |
|
Frederik Rindshøj |
Denmark |
1999 |
9955AN |
25m |
48.33 |
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Marko-Matteus Langel |
Estonia |
1999 |
|
25m |
48.79 |
|
|
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Olle Sköld |
Sweden |
1999 |
AK4599 |
25m |
48.92 |
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Andri Aedma |
Estonia |
1995 |
|
25m |
49.13 |
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Hendrik Ütt |
Estonia |
1998 |
|
25m |
49.79 |
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Alex Ahtiainen |
Estonia |
2001 |
|
25m |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Janter Suun |
Estonia |
2000 |
|
25m |
50.85 |
|
|
|
|
|
|
8 |
156 |
|
Tuomas Kiviluoma |
Finland |
1993 |
93A444 |
25m |
51.18 |
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Rókur Trygvason |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
51.40 |
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Hólmsteinn Skorri Hallgrímsson |
Iceland |
2000 |
170800- 2140 |
25m |
51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
70 |
|
Kristján Gylfi Þórisson |
Iceland |
2000 |
1206002 570 |
25m |
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
99 |
|
Rasmus Nørfjand |
Denmark |
2000 |
0043AP |
50m |
52.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Rando Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
1:03.74 |
|
Rikke Møller Pedersen |
1989 |
|
DEN |
Berlin |
GER |
10-08-2013 |
|
|
NJR |
1:05.28 |
|
Sophie Hansson |
1988 |
|
SWE |
Helsingborg |
SWE |
04-11-2015 |
|
|
ER |
1:02.36 |
|
Ruta Meilutyte |
1997 |
Lithuania |
LTU |
Moscow |
RUS |
12-10-2013 |
|
|
EJR |
1:04.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
207 |
|
Hilja Schimmel |
Sweden |
2003 |
AV3603 |
25m |
1:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
100 |
|
Sara Damkjær Bartels |
Denmark |
2004 |
0478AC |
25m |
1:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
114 |
|
Eva Isabel Erbe |
Norge |
2004 |
K300904 EVA03 |
25m |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
166 |
|
Rebekka Luoto |
Finland |
|
|
25m |
1:10.42 |
|
|
|
2003 |
03A191 |
|
|
|
|
5 |
167 |
|
Jenna Pulkkinen |
Finland |
|
|
25m |
1:10.91 |
LAT |
|
|
2004 |
04A155 |
|
6 |
178 |
|
Aida Pasma |
Finland |
2003 |
03A816 |
25m |
1:11.89 |
|
|
|
|
|
7 |
54 |
|
Eva Margrét Falsdóttir |
Iceland |
2005 |
050605- 3020 |
25m |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Minja Lukkari |
Finland |
2003 |
03A364 |
25m |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Jekaterina Vorontsova |
Estonia |
2005 |
|
25m |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
10 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
11 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
1:15.97 |
|
|
|
|
|
|
12 |
135 |
|
Ronja Ró Í Dímun |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
1:20.50 |
|
|
|
|
|
|
13 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:20.74 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
192 |
|
Nelly Rasmusson |
Sweden |
2001 |
AO7201 |
25m |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Hanna Kareinen |
Finland |
2000 |
00A012 |
25m |
1:08.38 |
|
|
|
|
|
3 |
181 |
|
Anniina Murto |
Finland |
2001 |
01A677 |
25m |
1:09.00 |
|
|
|
|
|
4 |
50 |
|
Karen Mist Arngeirsdóttir |
Iceland |
2000 |
090200- 2320 |
25m |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
64 |
|
Ásdís Eva Ómarsdóttir |
Iceland |
2002 |
|
25m |
1:10.67 |
|
|
|
|
|
|
6 |
165 |
|
Roosa Mäkinen |
Finland |
1999 |
99B038 |
25m |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Elisabet Mätlik |
Estonia |
2002 |
|
25m |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
Sunna Svanlaug Vilhjálmsdóttir |
Iceland |
2000 |
0403002 010 |
25m |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
1:53.02 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Kristiansand |
NOR |
03-11-2017 |
|
|
NR |
1:51.62 |
|
Viktor Bromer |
1993 |
|
DEN |
Netanya |
ISR |
06-12-2015 |
|
|
ER |
1:49.00 |
|
Laszlo Cseh |
1985 |
Hungary |
HUN |
Netanya |
ISR |
06-12-2015 |
|
|
EJR |
1:52.71 |
|
Kristof Milak |
2000 |
Hungary |
HUN |
Debrecen |
HUN |
28-03-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
92 |
|
Kasper Bonnichsen |
Denmark |
2002 |
0283AD |
25m |
1:59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
Norge |
2002 |
M060602 MAT03 |
25m |
2:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
204 |
|
David Falk |
Sweden |
|
|
25m |
2:01.46 |
|
|
|
2003 |
AD3103 |
|
|
|
|
4 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
|
|
25m |
2:02.52 |
|
|
|
2002 |
M040502 TOB03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
174 |
|
Lari Tumanoff |
Finland |
2003 |
03A150 |
25m |
2:04.20 |
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Kaspar Helde |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:06.44 |
|
|
|
|
|
|
7 |
41 |
|
Dmitri Astrelin |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:15.11 |
|
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Aleksander Konrad Sepp |
Estonia |
2005 |
|
25m |
2:18.45 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
10 |
|
Cevin Anders Siim |
Estonia |
1997 |
|
25m |
2:00.21 |
|
|
|
|
|
|
2 |
159 |
|
Eemil Varho |
Finland |
1997 |
97A537 |
25m |
2:02.85 |
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Brynjólfur Óli Karlsson |
Iceland |
2001 |
240701- 2270 |
25m |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4X100m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:48.86 |
|
Denmark |
|
|
DEN |
Doha |
QAT |
07-12-2014 |
|
|
ER |
3:48.86 |
|
Denmark |
|
Denmark |
DEN |
Doha |
QAT |
07-12-2014 |
|
|
EJR |
4:00.30 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Budapest |
HUN |
25-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
212 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2003 |
|
25m |
4:03.41 |
|
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2003 |
|
25m |
4:09.43 |
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Norge J1 jr. |
Norge |
2003 |
|
25m |
4:09.56 |
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Faroe Islands Jr. |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
4:21.80 |
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2003 |
|
25m |
4:22.12 |
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
FIN juniors |
Finland |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
213 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
4:01.27 |
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Danmark senior |
Denmark |
2001 |
|
25m |
4:07.78 |
|
|
|
|
|
|
3 |
147 |
|
Faroe Islands Sr. |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
4:15.73 |
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
4:15.79 |
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4X100m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:28.03 |
|
Sweden |
|
|
SWE |
Windsor |
CAN |
11-12-2016 |
|
|
ER |
3:19.16 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Saint Petersburg |
RUS |
20-12-2009 |
|
|
EJR |
3:33.19 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Budapest |
HUN |
25-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
108 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2002 |
|
25m |
3:38.39 |
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2002 |
|
25m |
3:42.12 |
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Norge G1 jr. |
Norge |
2002 |
|
25m |
3:48.79 |
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2002 |
|
25m |
3:51.73 |
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
FIN juniors |
Finland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
3:30.33 |
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
3:39.54 |
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Danmark senior |
Denmark |
1999 |
|
25m |
3:42.79 |
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Faroe Islands Sr. |
Faroe Islands |
1998 |
|
25m |
3:49.22 |
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
400m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
4:09.10 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Kristiansand |
NOR |
05-11-2017 |
|
|
NR |
4:05.06 |
|
Simon Sjödin |
1986 |
|
SWE |
Netanya |
ISR |
03-12-2015 |
|
|
ER |
3:57.27 |
|
Laszlo Cseh |
1985 |
Hungary |
HUN |
Istanbul |
TUR |
11-12-2009 |
|
|
EJR |
4:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
83 |
|
Carl Emil Lønborg |
Denmark |
2002 |
0241AJ |
25m |
4:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
90 |
|
Jakob Strunge Nissen |
Denmark |
2002 |
0291AC |
25m |
4:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
85 |
|
David Arneskov |
Denmark |
2002 |
0287AC |
25m |
4:23.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Jesper Lietzén |
Finland |
2002 |
02A171 |
25m |
4:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
2002 |
M040502 TOB03 |
25m |
4:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Patrik Viggó Vilbergsson |
Iceland |
2002 |
070802- 3760 |
25m |
4:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
176 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
Finland |
2003 |
03A416 |
25m |
4:35.04 |
|
|
|
|
|
8 |
191 |
|
John Brolin |
Sweden |
2002 |
AB6302 |
25m |
4:35.86 |
|
|
|
|
|
9 |
60 |
|
Aron Þór Jónsson |
Iceland |
2002 |
1305022 370 |
25m |
4:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Artur Tobler |
Estonia |
2004 |
|
25m |
4:42.81 |
|
|
|
|
|
|
11 |
36 |
|
Aleksander Konrad Sepp |
Estonia |
2005 |
|
25m |
4:51.12 |
|
|
|
|
|
|
12 |
41 |
|
Dmitri Astrelin |
Estonia |
2003 |
|
25m |
4:52.52 |
|
|
|
|
|
|
13 |
43 |
|
Alan Smok |
Estonia |
2005 |
|
25m |
5:00.27 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
94 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
Denmark |
2001 |
0135AG |
25m |
4:14.59 |
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
Linus Kahl |
Sweden |
2001 |
AE1501 |
25m |
4:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
8:04.61 |
|
Lotte Friis |
1988 |
|
DEN |
Berlin |
GER |
14-11-2009 |
|
|
NJR |
8:22.38 |
|
Lotte Friis |
1988 |
|
DEN |
Vienna |
AUT |
10-12-2004 |
|
|
ER |
7:59.34 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
Spain |
ESP |
Berlin |
GER |
10-08-2013 |
|
|
EJR |
8:22.01 |
|
Ajna Kesely |
2001 |
Hungary |
HUN |
Glasgow |
GBR |
04-08-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
115 |
|
Uliana Gorlova |
Norge |
2003 |
K270403 ULI03 |
25m |
8:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Hanne Stamnesfet Næss |
Norge |
|
|
25m |
8:41.74 |
|
|
|
2004 |
K051204 HAN03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Henriette Dale |
Norge |
2003 |
K250303 HEN04 |
25m |
8:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Elvira Mörtstrand |
Sweden |
2003 |
AH9603 |
25m |
8:58.04 |
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
9:03.27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Tine Petersen |
Denmark |
2003 |
0304AO |
25m |
9:03.72 |
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Freyja Birkisdóttir |
Iceland |
2006 |
|
25m |
9:05.24 |
|
|
|
|
|
|
8 |
187 |
|
Venla Säntti |
Finland |
2003 |
03A589 |
25m |
9:11.96 |
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Isabel Sarap |
Estonia |
2003 |
|
25m |
9:28.81 |
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
9:42.45 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
198 |
|
Christine Ekman |
Sweden |
1994 |
AE8294 |
25m |
8:38.00 |
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2001 |
|
25m |
8:46.64 |
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Ragna Sigríður Ragnarsdóttir |
Iceland |
2001 |
170401- 2390 |
25m |
9:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Brynhildur Traustadóttir |
Iceland |
2001 |
2507014 380 |
25m |
9:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
800m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
8:04.61 |
|
Lotte Friis |
1988 |
|
DEN |
Berlin |
GER |
14-11-2009 |
|
|
NJR |
8:22.38 |
|
Lotte Friis |
1988 |
|
DEN |
Vienna |
AUT |
10-12-2004 |
|
|
ER |
7:59.34 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
Spain |
ESP |
Berlin |
GER |
10-08-2013 |
|
|
EJR |
8:22.01 |
|
Ajna Kesely |
2001 |
Hungary |
HUN |
Glasgow |
GBR |
04-08-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
115 |
|
Uliana Gorlova |
Norge |
2003 |
K270403 ULI03 |
25m |
8:40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Hanne Stamnesfet Næss |
Norge |
|
|
25m |
8:41.74 |
|
|
|
2004 |
K051204 HAN03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
113 |
|
Henriette Dale |
Norge |
2003 |
K250303 HEN04 |
25m |
8:52.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Elvira Mörtstrand |
Sweden |
2003 |
AH9603 |
25m |
8:58.04 |
|
|
|
|
|
5 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
9:03.27 |
|
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Tine Petersen |
Denmark |
2003 |
0304AO |
25m |
9:03.72 |
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Freyja Birkisdóttir |
Iceland |
2006 |
|
25m |
9:05.24 |
|
|
|
|
|
|
8 |
187 |
|
Venla Säntti |
Finland |
2003 |
03A589 |
25m |
9:11.96 |
|
|
|
|
|
9 |
18 |
|
Isabel Sarap |
Estonia |
2003 |
|
25m |
9:28.81 |
|
|
|
|
|
|
10 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
9:42.45 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
198 |
|
Christine Ekman |
Sweden |
1994 |
AE8294 |
25m |
8:38.00 |
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2001 |
|
25m |
8:46.64 |
|
|
|
|
|
|
3 |
65 |
|
Ragna Sigríður Ragnarsdóttir |
Iceland |
2001 |
170401- 2390 |
25m |
9:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Brynhildur Traustadóttir |
Iceland |
2001 |
2507014 380 |
25m |
9:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
54.61 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Doha |
QAT |
07-12-2014 |
|
|
NJR |
56.42 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Istanbul |
TUR |
12-12-2009 |
|
|
ER |
54.61 |
|
Sarah Sjoestroem |
1993 |
Sweden |
SWE |
Doha |
QAT |
07-12-2014 |
|
|
EJR |
56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
119 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
Norge |
2004 |
K240304 HEL01 |
25m |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Asta Poulsen Dolan |
Denmark |
|
|
50m |
1:02.82 |
|
|
|
2004 |
0414AH |
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Trine Forss |
Sweden |
|
|
25m |
1:03.05 |
|
|
|
2003 |
AD8403 |
|
|
|
|
4 |
175 |
|
Lotta Pälsi |
Finland |
|
|
25m |
1:03.45 |
|
|
|
2004 |
04A147 |
|
|
|
|
5 |
34 |
|
Brita Rannamets |
Estonia |
|
|
25m |
1:05.13 |
|
|
|
2004 |
|
|
|
|
|
6 |
37 |
|
Polina Timofejeva |
Estonia |
2005 |
|
25m |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:09.75 |
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
91 |
|
Karoline Barrett |
Denmark |
2002 |
0286AA |
25m |
59.57 |
|
|
|
|
|
2 |
196 |
|
Mellie Wijk |
Sweden |
2002 |
AM1602 |
25m |
1:01.63 |
|
|
|
|
|
3 |
158 |
|
Tanja Ruohoniemi |
Finland |
1995 |
95A598 |
25m |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Nea Norismaa |
Finland |
1995 |
95A534 |
25m |
1:01.86 |
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Katariina Mäll |
Estonia |
2000 |
|
25m |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
6 |
152 |
|
Hanna Kareinen |
Finland |
2000 |
00A012 |
25m |
1:03.38 |
|
|
|
|
|
7 |
67 |
|
Katarína Róbertsdóttir |
Iceland |
2000 |
230300- 2080 |
25m |
1:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
51 |
|
Gunnhildur Björg Baldursdóttir |
Iceland |
2000 |
021100- 3310 |
25m |
1:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
182 |
|
Ida Konkka |
Finland |
2000 |
00A573 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
23.05 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Hangzhou |
CHN |
12-12-2018 |
|
|
NR |
22.65 |
|
Riku Pöytäkivi |
1993 |
|
FIN |
Espoo |
FIN |
28-09-2019 |
|
|
ER |
21.80 |
|
Steffen Deibler |
1987 |
Germany |
GER |
Berlin |
GER |
14-11-2009 |
|
|
EJR |
23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
10 |
|
Cevin Anders Siim |
Estonia |
1997 |
|
25m |
23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Erik Gissén |
Sweden |
1992 |
AL0992 |
25m |
24.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
159 |
|
Eemil Varho |
Finland |
1997 |
97A537 |
25m |
24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
197 |
|
Elias Persson |
Sweden |
2002 |
AI7902 |
25m |
24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
103 |
|
Tobias Dan Hansen |
Denmark |
2002 |
0243AC |
50m |
24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
204 |
|
David Falk |
Sweden |
2003 |
AD3103 |
25m |
24.72 |
|
|
7 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
24.77 |
|
|
15 |
|
Alex Ahtiainen |
2001 |
|
|
8 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
24.80 |
|
|
125 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
2002 |
M060602 MAT03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
140 |
|
Róland Toftum |
Faroe Islands |
1998 |
|
25m |
24.89 |
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Alan Gritsõk |
Estonia |
2003 |
|
25m |
25.93 |
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Nikita Karatðevski |
Estonia |
2003 |
|
25m |
26.17 |
|
|
|
|
|
12 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
2:03.26 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
|
SWE |
Stockholm |
SWE |
22-11-2014 |
|
|
NJR |
2:05.61 |
|
Pernille Larsen |
1992 |
|
DEN |
Kastrup |
DEN |
19-04-2009 |
|
|
ER |
1:59.23 |
|
Katinka Hosszu |
1989 |
Hungary |
HUN |
Doha |
QAT |
05-12-2014 |
|
|
EJR |
2:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
193 |
|
Annie Hegmegi |
Sweden |
2003 |
AA1403 |
25m |
2:12.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Kristine Nilsson Norby |
Denmark |
2005 |
0534AC |
25m |
2:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
111 |
|
Gwen Bergum |
Norge |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
2:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
123 |
|
Adina Lønseth Ringsbu |
Norge |
|
|
25m |
2:16.78 |
|
|
|
2003 |
K250803 ADI02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Frederikke Marie Hansen |
Denmark |
2003 |
0358AH |
25m |
2:17.89 |
|
|
|
|
|
6 |
19 |
|
Katriin Hansalu |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:18.25 |
|
|
|
|
|
|
7 |
20 |
|
Laura Vitsut |
Estonia |
2004 |
|
25m |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
2:20.61 |
|
|
|
|
|
|
9 |
185 |
|
Martta Nygård |
Finland |
2003 |
03A230 |
25m |
2:21.18 |
|
|
|
|
|
10 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
2:21.32 |
|
|
|
|
|
|
11 |
59 |
|
Þorgerður Ósk Jónsdóttir |
Iceland |
2003 |
270703- 2590 |
25m |
2:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Mari-Liis Maas |
Estonia |
2004 |
|
25m |
2:28.12 |
|
|
|
|
|
|
13 |
137 |
|
Jonna Joensen |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
2:29.60 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
138 |
|
Signhild Joensen |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
2:09.32 |
|
|
|
|
|
|
2 |
190 |
|
Julia Stenhård |
Sweden |
2000 |
AN1200 |
25m |
2:14.61 |
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Kertu Kaare |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:19.47 |
LAT |
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Stefanía Sigurþórsdóttir |
Iceland |
2001 |
310101- 3460 |
25m |
2:20.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
51.36 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
|
EST |
Kolding |
DEN |
09-12-2016 |
|
|
NR |
51.02 |
|
Markus Lie |
1995 |
|
NOR |
Berlin |
GER |
07-08-2017 |
|
|
ER |
48.90 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Saint Petersburg |
RUS |
22-12-2017 |
|
|
EJR |
52.53 |
|
Kliment Kolesnikov |
2000 |
Russia |
RUS |
Glasgow |
GBR |
06-08-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
98 |
|
Nicklas Östman Pedersen |
Denmark |
2002 |
0231AC |
25m |
53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Gustav Klit Stjernholm |
Denmark |
2002 |
0215AD |
25m |
54.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
184 |
|
Ronny Brännkärr |
Finland |
2002 |
02A150 |
25m |
54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
208 |
|
Gustav Henriksen |
Sweden |
2002 |
AM1702 |
25m |
54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
90 |
|
Jakob Strunge Nissen |
Denmark |
2002 |
0291AC |
25m |
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Kasper Bonnichsen |
Denmark |
2002 |
0283AD |
25m |
56.92 |
|
|
7 |
|
|
|
Estonia |
|
|
25m |
57.12 |
|
|
24 |
|
Jan Joonas Viirpuu |
2002 |
|
|
8 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
57.40 |
|
|
124 |
|
Jonas Milian Hestad Solberg |
2003 |
M300603 JON06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Marcus Forsel |
Finland |
2003 |
03A127 |
25m |
57.54 |
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Mathias Rike Holmann |
Norge |
2004 |
M240104 MAT01 |
25m |
58.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
43 |
|
Alan Smok |
Estonia |
2005 |
|
25m |
58.56 |
|
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Maksim Minajev |
Estonia |
2003 |
|
25m |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Artur Tobler |
Estonia |
2004 |
|
25m |
59.89 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
201 |
|
Fabian Bergman |
Sweden |
1994 |
AQ2194 |
25m |
52.78 |
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Topias Nygård |
Finland |
2000 |
00A602 |
25m |
54.11 |
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
Roni Kallström |
Finland |
2001 |
01A092 |
25m |
54.64 |
|
|
|
|
|
4 |
153 |
|
Miro Vasko |
Finland |
1993 |
93A337 |
25m |
54.65 |
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Alfred August Grubert |
Denmark |
2001 |
0197AI |
25m |
55.23 |
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Brynjólfur Óli Karlsson |
Iceland |
2001 |
240701- 2270 |
25m |
55.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Rando Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
56.82 |
|
|
|
|
|
|
8 |
70 |
|
Kristján Gylfi Þórisson |
Iceland |
2000 |
1206002 570 |
25m |
56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
156 |
|
Tuomas Kiviluoma |
Finland |
1993 |
93A444 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
29.54 |
|
Jenna Laukkanen |
1995 |
|
FIN |
Copenhagen |
DEN |
13-12-2017 |
|
|
NJR |
30.27 |
|
Sophie Hansson |
1998 |
|
SWE |
Netanya |
ISR |
02-12-2015 |
|
|
ER |
28.81 |
|
Ruta Meilutyte |
1997 |
Lithuania |
LTU |
Doha |
QAT |
03-12-2014 |
|
|
EJR |
29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
152 |
|
Hanna Kareinen |
Finland |
2000 |
00A012 |
25m |
31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
181 |
|
Anniina Murto |
Finland |
2001 |
01A677 |
25m |
32.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100 |
|
Sara Damkjær Bartels |
Denmark |
2004 |
0478AC |
25m |
32.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Nelly Rasmusson |
Sweden |
2001 |
AO7201 |
25m |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
114 |
|
Eva Isabel Erbe |
Norge |
2004 |
K300904 EVA03 |
25m |
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
64 |
|
Ásdís Eva Ómarsdóttir |
Iceland |
2002 |
|
25m |
32.85 |
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Karen Mist Arngeirsdóttir |
Iceland |
2000 |
090200- 2320 |
25m |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
207 |
|
Hilja Schimmel |
Sweden |
2003 |
AV3603 |
50m |
33.02 |
|
|
|
|
|
9 |
40 |
|
Jekaterina Vorontsova |
Estonia |
2005 |
|
25m |
33.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
186 |
|
Minja Lukkari |
Finland |
2003 |
03A364 |
25m |
33.65 |
|
|
|
|
|
11 |
162 |
|
Fanny Grönvall |
Finland |
2000 |
00A574 |
25m |
33.84 |
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Elisabet Mätlik |
Estonia |
2002 |
|
25m |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
13 |
178 |
|
Aida Pasma |
Finland |
2003 |
03A816 |
25m |
34.17 |
|
|
|
|
|
14 |
165 |
|
Roosa Mäkinen |
Finland |
1999 |
99B038 |
25m |
34.29 |
|
|
|
|
|
15 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
34.48 |
|
|
|
|
|
|
16 |
139 |
|
Eyðrið Mortensen |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
17 |
135 |
|
Ronja Ró Í Dímun |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
35.38 |
|
|
|
|
|
|
18 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
2:07.49 |
|
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
NOR |
Kristiansand |
NOR |
04-11-2017 |
|
|
NR |
2:03.51 |
|
Erik Persson |
1994 |
|
SWE |
Hangzhou |
CHN |
13-12-2018 |
|
|
ER |
2:00.16 |
|
Kirill Prigoda |
1995 |
Russia |
RUS |
Hangzhou |
CHN |
13-12-2018 |
|
|
EJR |
2:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
112 |
|
Øystein Breivik |
Norge |
2002 |
M270802 ØYS01 |
25m |
2:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
110 |
|
Viktor Anfinnsen |
Norge |
|
|
25m |
2:14.65 |
|
|
|
2002 |
M160902 VIK02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
211 |
|
Oskar Gustafson |
Sweden |
2002 |
AE1302 |
25m |
2:16.20 |
|
|
|
|
|
4 |
16 |
|
Nikita Pisarenko |
Estonia |
2002 |
|
25m |
2:16.26 |
|
|
|
|
|
|
5 |
179 |
|
Verneri Viisanen |
Finland |
2002 |
02A281 |
25m |
2:16.47 |
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Aron Þór Jónsson |
Iceland |
2002 |
1305022 370 |
25m |
2:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
81 |
|
Asger Væver Hartvig |
Denmark |
2002 |
0277AB |
25m |
2:20.06 |
|
|
|
|
|
8 |
53 |
|
Daði Björnsson |
Iceland |
2004 |
1701042 108 |
25m |
2:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Christopher Palvadre |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:22.24 |
|
|
|
|
|
|
10 |
21 |
|
Alan Gritsõk |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:22.39 |
|
|
|
|
|
|
11 |
26 |
|
Mihkel Melker Marran |
Estonia |
2003 |
|
25m |
2:26.92 |
|
|
|
|
|
|
12 |
149 |
|
Jorven Bruno Nopponen |
Estonia |
2005 |
|
25m |
20:27.44 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200 |
|
Patric Ridell |
Sweden |
1993 |
AJ7393 |
25m |
2:10.40 |
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
Linus Kahl |
Sweden |
2001 |
AE1501 |
25m |
2:11.28 |
|
|
|
|
|
3 |
164 |
|
Erik Nurmi |
Finland |
2001 |
01A470 |
25m |
2:12.55 |
|
|
|
|
|
4 |
161 |
|
Werneri Koskinen |
Finland |
1998 |
98A828 |
25m |
2:13.32 |
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Tiit Matvejev |
Estonia |
1999 |
|
25m |
2:15.97 |
|
|
|
|
|
|
6 |
142 |
|
Rókur Trygvason |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
2:19.87 |
|
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Mark Sovtsa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
2:20.07 |
|
|
|
|
|
|
8 |
1 |
|
Aleksander Roosimaa |
Estonia |
2001 |
|
25m |
2:23.60 |
|
|
|
|
|
|
9 |
157 |
|
Miikka Ruohoniemi |
Finland |
1993 |
93A494 |
25m |
2:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
50.58 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Eindhoven |
NED |
11-08-2017 |
|
|
NJR |
52.60 |
|
Sarah Sjöström |
1993 |
|
SWE |
Moscow |
RUS |
07-11-2009 |
|
|
ER |
50.58 |
|
Sarah Sjoestroem |
1993 |
Sweden |
SWE |
Eindhoven |
NED |
11-08-2017 |
|
|
EJR |
53.61 |
|
Freya Anderson |
2001 |
Great Britain |
GBR |
Glasgow |
GBR |
08-08-2018 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
188 |
|
Sofia Åstedt |
Sweden |
2003 |
AF1403 |
25m |
55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
97 |
|
Naya Modin Thomsen |
Denmark |
2003 |
0374AA |
25m |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
120 |
|
Mari Moen |
Norge |
2004 |
K021104 MAR01 |
25m |
56.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
56 |
|
Kristín Helga Hákonardóttir |
Iceland |
|
|
25m |
56.99 |
|
|
|
2004 |
|
|
|
|
|
5 |
166 |
|
Rebekka Luoto |
Finland |
|
|
25m |
57.60 |
|
|
|
2003 |
03A191 |
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Uliana Gorlova |
Norge |
2003 |
K270403 ULI03 |
25m |
57.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Alisa Vestergaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
59.08 |
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Tiina-Britt Kaljuvald |
Estonia |
2003 |
|
25m |
59.16 |
|
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Asta Poulsen Dolan |
Denmark |
2004 |
0414AH |
25m |
59.35 |
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Aurelia Roos |
Estonia |
2004 |
|
25m |
59.46 |
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Tine Petersen |
Denmark |
2003 |
0304AO |
50m |
59.68 |
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Helena Heinlo |
Estonia |
2003 |
|
25m |
1:00.24 |
|
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
Heleri Zirk |
Estonia |
2004 |
|
25m |
1:00.52 |
|
|
|
|
|
|
14 |
135 |
|
Ronja Ró Í Dímun |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
1:00.65 |
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Brita Rannamets |
Estonia |
2004 |
|
25m |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Elisabeth Erlendsdóttir |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
17 |
130 |
|
Nancy N. Dam |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
1:01.66 |
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
189 |
|
Alicia Lundblad |
Sweden |
2001 |
AF6801 |
25m |
55.50 |
|
|
|
|
|
2 |
80 |
|
Amalie Søby Mortensen |
Denmark |
2001 |
0112AJ |
50m |
55.99 |
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Elisabeth Sabroe Ebbesen |
Denmark |
2002 |
0206AG |
50m |
56.08 |
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Olivia Weuro |
Finland |
2002 |
02A822 |
25m |
56.25 |
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Vár E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2001 |
|
25m |
56.48 |
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Laurika Lint |
Estonia |
2002 |
|
25m |
56.61 |
|
|
|
|
|
|
7 |
182 |
|
Ida Konkka |
Finland |
2000 |
00A573 |
25m |
56.77 |
|
|
|
|
|
8 |
11 |
|
Annika Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
57.37 |
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Kertu Kaare |
Estonia |
2002 |
|
25m |
57.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
58 |
|
Steingerður Hauksdóttir |
Iceland |
1996 |
0303962 439 |
25m |
58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
131 |
|
Barbara Debes |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
58.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
200m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NJR |
1:43.84 |
|
Kregor Zirk |
1999 |
|
EST |
Copenhagen |
DEN |
18-12-2017 |
|
|
NR |
1:43.32 |
|
Christoffer Carlsen |
1992 |
|
SWE |
Jönköping |
SWE |
03-11-2017 |
|
|
ER |
1:39.37 |
|
Paul Biedermann |
1986 |
Germany |
GER |
Berlin |
GER |
15-11-2009 |
|
|
EJR |
1:43.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
84 |
|
Christoffer H. Andersen |
Denmark |
2002 |
0285AH |
25m |
1:48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
197 |
|
Elias Persson |
Sweden |
2002 |
AI7902 |
25m |
1:49.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
177 |
|
Lassi Haimi |
Finland |
2003 |
03A559 |
25m |
1:50.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
78 |
|
Alexander Tullberg |
Denmark |
2003 |
0377AA |
25m |
1:51.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
104 |
|
Valdemar Brøns |
Denmark |
2003 |
0341AC |
25m |
1:51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Kaspar Helde |
Estonia |
2002 |
|
25m |
1:51.49 |
|
|
7 |
|
|
|
Norge |
|
|
25m |
1:52.63 |
|
|
125 |
|
Mats Fjogstad Tobiassen |
2002 |
M060602 MAT03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
174 |
|
Lari Tumanoff |
Finland |
2003 |
03A150 |
25m |
1:52.84 |
|
|
|
|
|
9 |
132 |
|
Bartal E. Eidesgaard |
Faroe Islands |
2003 |
|
25m |
1:53.34 |
|
|
|
|
|
10 |
72 |
|
Patrik Viggó Vilbergsson |
Iceland |
2002 |
070802- 3760 |
25m |
1:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
49 |
|
Kristófer Atli Andersen |
Iceland |
2002 |
090402- 2180 |
25m |
1:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
118 |
|
Andreas Håbesland Klausen |
Norge |
2002 |
M020202 AND19 |
25m |
1:55.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
208 |
|
Gustav Henriksen |
Sweden |
2002 |
AM1702 |
25m |
1:55.88 |
|
|
|
|
|
14 |
23 |
|
Erik Lihhatð |
Estonia |
2003 |
|
25m |
1:55.94 |
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Johan N. Dam |
Faroe Islands |
2002 |
|
25m |
1:56.30 |
|
|
|
|
|
|
16 |
209 |
|
Mikael Söderberg |
Sweden |
2003 |
AA9303 |
25m |
1:56.79 |
|
|
|
|
|
17 |
176 |
|
Aleksi Matias Koprinen |
Finland |
2003 |
03A416 |
25m |
1:56.88 |
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Hans-Mikk Kuulpak |
Estonia |
2004 |
|
25m |
2:05.38 |
|
|
|
|
|
|
19 |
39 |
|
Daniil Drozdov |
Estonia |
2004 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
122 |
|
Tobias Moen Olsen |
Norge |
2002 |
M040502 TOB03 |
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
87 |
|
Frederik Rindshøj |
Denmark |
1999 |
9955AN |
25m |
1:47.54 |
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Rasmus Nørfjand |
Denmark |
2000 |
0043AP |
25m |
1:48.46 |
|
|
|
|
|
3 |
202 |
|
Olle Sköld |
Sweden |
1999 |
AK4599 |
25m |
1:48.75 |
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Marko-Matteus Langel |
Estonia |
1999 |
|
25m |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Hendrik Ütt |
Estonia |
1998 |
|
25m |
1:49.21 |
|
|
|
|
|
|
6 |
8 |
|
Janter Suun |
Estonia |
2000 |
|
25m |
1:51.71 |
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Andri Aedma |
Estonia |
1995 |
|
25m |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Hólmsteinn Skorri Hallgrímsson |
Iceland |
2000 |
170800- 2140 |
25m |
1:55.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Hafþór Jón Sigurðsson |
Iceland |
1997 |
200497- 2799 |
25m |
1:56.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Kristján Gylfi Þórisson |
Iceland |
|
|
25m |
1:56.70 |
|
|
|
2000 |
1206002 570 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Sander Paavo |
Estonia |
1998 |
|
25m |
1:58.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:26 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
200m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
2:06.29 |
|
Louise Hanson |
1996 |
|
SWE |
Helsingborg |
SWE |
04-11-2015 |
|
|
NJR |
2:09.98 |
|
Louise Hansson |
1996 |
|
SWE |
Göteborg |
SWE |
20-11-2013 |
|
|
ER |
2:01.86 |
|
Katinka Hosszu |
1989 |
Hungary |
HUN |
Doha |
QAT |
06-12-2014 |
|
|
EJR |
2:11.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
193 |
|
Annie Hegmegi |
Sweden |
2003 |
AA1403 |
25m |
2:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
95 |
|
Mia Borgensgaard |
Denmark |
2003 |
0368AT |
25m |
2:15.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Helene Torsvik Lorentz |
Norge |
2004 |
K240304 HEL01 |
25m |
2:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
205 |
|
Lisa Nystrand |
Sweden |
|
|
25m |
2:17.55 |
|
|
|
2006 |
AA1206 |
|
|
|
|
5 |
93 |
|
Kristine Nilsson Norby |
Denmark |
|
|
25m |
2:19.03 |
|
|
|
2005 |
0534AC |
|
|
|
|
6 |
175 |
|
Lotta Pälsi |
Finland |
2004 |
04A147 |
25m |
2:19.60 |
|
|
|
|
|
7 |
111 |
|
Gwen Bergum |
Norge |
2004 |
K190704 GWE01 |
25m |
2:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Sara Damkjær Bartels |
Denmark |
2004 |
0478AC |
25m |
2:20.26 |
|
|
|
|
|
9 |
167 |
|
Jenna Pulkkinen |
Finland |
2004 |
04A155 |
25m |
2:20.32 |
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Eva Margrét Falsdóttir |
Iceland |
2005 |
050605- 3020 |
25m |
2:21.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
141 |
|
Rebekka Trygvadóttir |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
2:25.06 |
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Sigurjóna Ragnheiðardóttir |
Iceland |
2003 |
2205033 530 |
25m |
2:28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
136 |
|
Kristina Í Skála |
Faroe Islands |
2005 |
|
25m |
2:29.09 |
|
|
|
|
|
|
14 |
20 |
|
Laura Vitsut |
Estonia |
2004 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
19 |
|
Katriin Hansalu |
Estonia |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
194 |
|
Wilma Johansson |
Sweden |
2001 |
AT7401 |
25m |
2:14.61 |
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Mia Steen Duus |
Denmark |
2001 |
0114AE |
25m |
2:15.11 |
|
|
|
|
|
3 |
55 |
|
Jóhanna Gerða Gústafsdóttir |
Iceland |
1990 |
130990- 3479 |
25m |
2:20.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Stefanía Sigurþórsdóttir |
Iceland |
2001 |
310101- 3460 |
25m |
2:21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
62 |
|
María Fanney Kristjánsdóttir |
Iceland |
2000 |
070400- 2940 |
25m |
2:21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
Iceland |
|
|
25m |
2:24.85 |
|
|
50 |
|
Karen Mist Arngeirsdóttir |
2000 |
090200- 2320 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Katariina Mäll |
Estonia |
2000 |
|
25m |
2:25.19 |
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Ásdís Eva Ómarsdóttir |
Iceland |
2002 |
|
25m |
2:25.38 |
|
|
|
|
|
9 |
67 |
|
Katarína Róbertsdóttir |
Iceland |
2000 |
230300- 2080 |
25m |
2:25.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Annika Vainikk |
Estonia |
2000 |
|
25m |
2:26.22 |
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Roosa Mäkinen |
Finland |
1999 |
99B038 |
25m |
2:27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4X100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:29.86 |
|
Denmark |
|
|
DEN |
Doha |
QAT |
05-12-2014 |
|
|
ER |
3:26.53 |
|
Netherlands |
|
Netherlands |
NED |
Doha |
QAT |
05-12-2014 |
|
|
EJR |
3:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
212 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2003 |
|
25m |
3:46.52 |
|
|
|
|
|
|
2 |
105 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2003 |
|
25m |
3:48.92 |
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Norge J1 jr. |
Norge |
2003 |
|
25m |
3:49.61 |
|
|
|
|
|
|
4 |
146 |
|
Faroe Islands Jr. |
Faroe Islands |
2004 |
|
25m |
3:51.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2003 |
|
25m |
3:59.16 |
|
|
|
|
|
|
6 |
170 |
|
FIN juniors |
Finland |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
77 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2003 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
213 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
3:40.72 |
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
Danmark senior |
Denmark |
2001 |
|
25m |
3:41.38 |
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
3:50.49 |
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Faroe Islands Sr. |
Faroe Islands |
2000 |
|
25m |
3:51.66 |
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4X100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
NR |
3:09.53 |
|
Sweden |
|
|
SWE |
Gothenburg |
SWE |
26-11-2009 |
|
|
ER |
3:03.11 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Hangzhou |
CHN |
11-12-2018 |
|
|
EJR |
3:16.26 |
|
Russia |
|
Russia |
RUS |
Budapest |
HUN |
20-08-2019 |
|
|
|
|
Junior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
214 |
|
Sweden Jr |
Sweden |
2002 |
|
25m |
3:20.74 |
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
Danmark junior |
Denmark |
2002 |
|
25m |
3:23.15 |
|
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Norge G1 jr. |
Norge |
2002 |
|
25m |
3:31.96 |
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Estonia 2 |
Estonia |
2002 |
|
25m |
3:38.14 |
|
|
|
|
|
|
5 |
172 |
|
FIN juniors |
Finland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
76 |
|
Iceland Jr. |
Iceland |
2002 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
Senior |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
215 |
|
Sweden Sr |
Sweden |
2000 |
|
25m |
3:14.35 |
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
2000 |
|
25m |
3:18.56 |
|
|
|
|
|
|
3 |
109 |
|
Danmark senior |
Denmark |
1999 |
|
25m |
3:20.55 |
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
Faroe Islands Sr. |
Faroe Islands |
1998 |
|
25m |
3:26.08 |
|
|
|
|
|
|
5 |
171 |
|
FIN |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Iceland Sr. |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nordic Swimming Championships
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Svimjihøllin í Gundadali |
Organizer: |
Faroe Islands Swimming Association |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Nov 29, 2019 to Dec 1, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
8X50m Freestyle Mixed |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
All ages |
|
# |
ID |
|
Name |
Team |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
216 |
|
Sweden |
Sweden |
|
|
25m |
3:11.62 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
Danmark |
Denmark |
|
|
25m |
3:14.65 |
|
|
|
1999 |
|
|
|
|
|
3 |
48 |
|
Estonia 1 |
Estonia |
|
|
25m |
3:16.76 |
|
|
|
2000 |
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
Faroe Islands |
Faroe Islands |
|
|
25m |
3:22.80 |
|
|
|
1998 |
|
|
|
|
|
5 |
128 |
|
Norge Mix 1 sr. |
Norge |
2000 |
|
25m |
3:24.00 |
|
|
|
|
|
6 |
218 |
|
Team Finland |
Finland |
2000 |
|
25m |
|
LAT |
|
|
|
|
7 |
217 |
|
Iceland |
Iceland |
2000 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-28 21:28:28 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Svimjisamband Foroya |
|
|
|
|
|
|
|
|
|