2019-11-16   21:57:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Aquilan Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso1

4_S
Laji 4, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
89  Heikkilä Henri  2003  AQUILA  03A172  25 m  55.11  55.11   
46  Kaukonen Tino  2004  HTU  04A213  50 m  57.19  57.19   
Olander Niilo  2001  BS-PU  01B360  50 m  57.35  57.35   
11  Fagerstedt William  2005  BS-PU  05A803  25 m  57.87  57.87   
Lindfors Mathias  2002  BS-PU  02A479  50 m  1:00.69  1:00.69   
Kuhlberg Joakim  2004  BS-PU  04A072  50 m  1:02.89  1:02.89   
102  Shavyrin Vladislav  2005  AQUILA  05A606  25 m  1:02.89  1:02.89   
45  Erlund Henri  2003  HTU  03A226  50 m  1:06.85  1:06.85   
12  Rutanen Linus  2004  BS-PU  04B131  50 m  1:07.27  1:07.27   
10  95  Autio Eetu  2007  AQUILA  07A014  50 m  1:08.70  1:08.70   
11  81  Korkalainen Miska  2006  VoVi  06A374  50 m  1:10.11  1:10.11   
12  48  Rahkonen Onni  2007  SGR  07A079  50 m  1:10.13  1:10.13   
13  100  Määttä Aleksi  2005  AQUILA  05A505  25 m  1:11.33  1:11.33   
14  19  Kurkikangas Jimi  2005  BS-PU  05B167  25 m  1:11.61  1:11.61   
15  105  Taipale Elmo  2005  AQUILA  05A618  25 m  1:13.06  1:13.06   
16  10  Karlsson Alex  2006  BS-PU  06A469  25 m  1:14.33  1:14.33   
17  13  Haverinen Hugo  2006  BS-PU  06A606  50 m  1:15.96  1:15.96   
18  101  Bobkov Kendro  2006  AQUILA  06A325  50 m  1:18.13  1:18.13   
19  104  Heikkola Juuso  2006  AQUILA  06A339  50 m  1:18.14  1:18.14   
20  15  Nyström Frans  2008  BS-PU  08A214  50 m  1:19.49  1:19.49   
21  17  Laitinen Julius  2007  BS-PU  07A794  25 m  1:21.33  1:21.33   
22  60  Korte Joona  2007  SGR  07A803  50 m  1:21.77  1:21.77   
23  56  Shala Rron  2007  SGR  07A673  50 m  1:23.76  1:23.76   
24  44  Shorokhov Artem  2008  BS-PU  08A994  25 m  1:25.44  1:25.44   
25  22  Moisio Siimon  2007  BS-PU  07A911  50 m  1:25.51  1:25.51   
26  20  Silventoinen Oka  2007  BS-PU  07A908  50 m  1:29.66  1:29.66   
27  28  Rantamäki Tino  2006  BS-PU  06B095  25 m  1:29.67  1:29.67   
28  115  Abushkevich Fedor  2005  AQUILA  05B099  25 m  1:30.71  1:30.71   
29  82  Turtiainen Joel  2006  VoVi  06A672  25 m  1:32.79  1:32.79   
30  29  Soiramo Kevin  2010  BS-PU  10A196  25 m       
31  37  Mara Axel  2010  BS-PU  10A299  25 m       
32  42  Kopomem David  2008  BS-PU  08A993  25 m       
33  61  Hakala Artur  2009  SGR  09A294  25 m       
34  64  Järvenpää Sebastian  2009  SGR  09A490  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.12  Tulostuspäivämäärä  18 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uimaseura Aquila  Tulostusaika  16:23 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner